čtvrtek 28. března, 12:43 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a fitness
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: rakave
Status: nováček

Léčba vbočeného palce jinak než operativně

Datum: 04.06.2012 12:53
 

Začíná se mi dělat na noze vbočený palec,který jak jsem slyšela se léčí operativně.Máte někdo zkušenosti z jinou léčbou než je operace? Díky.

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: HanaK
    Status: expert

    Re: Léčba vbočeného palce jinak než operativně

    Datum: 16.04.2013 19:04
     

    to mám taky, heč tongue sticking out smiley

    Přesněji řečeno moc mne to zajímá, mám na noc bandáž a řekla bych, že se to zatím nelepší

     
  • Autor: Reklama

    Re: Léčba vbočeného palce jinak než operativně

     
     
  • Status: expert

    Re: Léčba vbočeného palce jinak než operativně

    Datum: 16.04.2013 20:44
     

    Myslím, že minulý týden byl v dobrém ránu na Nově nějaký doktor, který ukazoval rovnátka na prsty na nohou. Zkuste kouknout na internetu, já si myslím, že to tam najdete smiling smileyKterý den to bylo, si bohužel nevybavuji

     
  • Status:

    Re: Léčba vbočeného palce jinak než operativně

    Datum: 17.04.2013 09:08
     

    jj , který den přesně taky nevím , ale týkalo se to zarostlých nehtů [www.lecba-nehtu.cz] , Hani a co tohle [www.sanomed.cz] , i tak musí to být pěkná votrava - ti teda nezávidím thumbs up

     
  • Autor: rakave
    Status: nováček

    Re: Léčba vbočeného palce jinak než operativně

    Datum: 17.04.2013 09:25
     

    Zjistila jsem ,že to hodně záleží na botech ve kterých chodím.Celou zimu jsem měla klid,žádné červenání,žádná bolest.Takže uvidím co teď.

     
  • Status: nováček

    Re: Léčba vbočeného palce jinak než operativně

    Datum: 16.05.2013 13:32
     

    Mám vybočené palce od dětství, nosila jsem dlouhou dobu "dlahu" na noc a k ničemu to nebylo. Naštěstí mi to vadilo hlavně esteticky a na výběr obuvi to tak zásadní vliv nemá. Vyhýbám se takové obuvi, která má hodně úzkou špičku.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a fitness (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.