čtvrtek 28. března, 13:58 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04
 
b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 21
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 27.09.2023 14:59
     

    Aleno, jakou jsi kupovala?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

     
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 27.09.2023 15:07
     

    Wladyslawa smiling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 29.09.2023 08:09
     

    To je pěkný kultivar. thumbs down Doufám, že bude sedět. Aspoň je to ale pěkná rostlina, jak píšeš.Půjde dohromady s bílou, kterou podobnou máš.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 14.10.2023 19:57
     

    Dneska jsem navšívila Kopidlenský kvítek, lidí teda neskutečně. spinning smiley sticking its tongue out

    Na nádvoří každý rok prodávají řízky, které pečou učni z Nové Paky. Vloni se jich prodalo přes 4 tisíce. Letos si myslím, že se ten počet ještě zvýší. Neskutečný fronty. grinning smiley

    Jinak jsme si koupili pár bramboříků, já opět astry ( hvězdnice ), bílou plnou, růžovou drobnou a pak bílou poléhavou. Pár cibulovin, ale už narašených, musím je co nejdřív zasadit.

    Trochu mě překvapilo, že bylo málo prodejců ovoce a zeleniny. Myslela jsem, že si třeba koupím švestky, kamarádka chtěla cibuli a prd. V jednom stánku a hned to bylo fuč.

    Koupila jsem si ještě sušené květy ( černuchu, světlici, makovičky, proso), že umotám nějaký věnec. Tak jsem na sebe zvědavá. grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 14.10.2023 21:15
     

    Gabčo, už se těším na umotaný výsledek mls smiley thumbs down .

    Já nebyla nikde, nedaří se nějak ... kecám trochu, byla jsem včera na srazu gymplu po 47 letech od maturity, užili jsme si všichni velmi ... dokonce po takových letech jsme zjistili, že máme některé ne přímo kamarády, ale známé společné ... opravdu na román vše, jedna spolužačka mne dokonce přesvědčovala, že mám snat napsat knihu .. jednak nevím, kde bych začala a kde skončila, ale toho je tolik ... na vícero románů . ale já nemám ten "sicflajš".

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (15.10.2023 09:44)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 16.10.2023 19:27
     
    p1050811.jpg
    Další fotografie:

    Tak jsem dnes jeden umotala a druhej je ze sušiny a je lepený tavnou pistolí.

    No, na to, že je to prvotina s drátkem, tak to jde ne? grinning smiley 

    Akorát nevím, co udělají ty hortenzie. Ty do růžova ještě nebyly suchý, obávám se, že na tom věnci nevydrží.

    Ten druhej věneček by mohl i vydržet.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 16.10.2023 19:32
     
    p1050825.jpg
    Další fotografie:

    Jinak jsem dneska ostříhala lantány, fuchsie, kopretiny a begónie ( srdce mi krvácelo ) a natahala to do garáže. Má být zítra a pozítří mrazík, tak ať už to mám z krku.

    Tak poslední foto před popravou. grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 17.10.2023 08:21
     

    Gabčo, ty jsi neskutečná love smiley ... krásné umotánky eye popping smiley thumbs down .

    A tyhle "popravy " mne čekají ... i když ne mnoho, snad na zimovišti odkud jsem letos nějak nevytáhla některé kytky stydlin smiley .

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 17.10.2023 10:07
     

    Gábi,u nás to vypadá podobně,taky postřižiny.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 17.10.2023 11:21
     

    myslela jsem,že už se ani nevyrábí... na likvidaci trávy na veřejném parkovišti jsem na doporučení pořizovala Garlon

    kordula napsal(a):

    No to to čtu pozdě, já jsem tam byla dopoledne, hlavně pro Randap, který jsem nenašla

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 24.11.2023 13:36
     
    img_20231124_101832.jpg

    Takové kořeny jsem neměla ani u pivoňky, kterou jsem si vyryla u tety. Koupeno z irises.cz

     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 24.11.2023 13:42
     

    Tj. nádhera. Ať rostou. thumbs down Co to máš prosím za kultivary?

    Byla jsem v Hornbachu, ale nic nemám, prý mají objednané čemeřice, šla jsem brzy. Mohla jsem mít vánoční dárek, pro sebe. winking smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil alenak (24.11.2023 13:43)
     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 24.11.2023 13:53
     

    Nosegay, Coral Charm, Buckeye Belle a Jan van Leeuwen. V záhonku ještě roste Shirley Temple, zatím jsem ji neviděla kvést. Snad příští rok s těmito novými, i tak bude nejmenší. Stála asi stejně, ale dva roky nabírá síly.

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 24.11.2023 14:52
     

    Manco, to jsou nádherné sazenice. Ať rostou. Jsem zvědavá, jestli budou kultivary sedět. Máš to už jako vánoční předdárek, jak tomu říká Ela.

     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 25.11.2023 07:59
     

    krásné puky thumbs down Shirley Temple je nádherná pivoňka- už jsem sj ji nestihla pořídit sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.