úterý 16. dubna, 08:39 Svátek má Irena
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04
 
b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 21.05.2023 22:40
     



    babkaela napsal(a):

    Krásné dary, dobré pokupy thumbs down .

     

    taky si to myslím thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 22.05.2023 08:02
     

    luxus flower smiley

    gabca napsal(a):

    Tak jsem zase dneska dělala výzdobu na stůl. Kámoška má 60 tiny, tak dostane ode mě výzdobu a netradičkní kytku, co jsem vyrobila.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 22.05.2023 08:03
     

    No vzhledem k tomu, čeho jsou některé profipatlalky schopné - párkrát už jsem kytku převázala, než jsem si ji troufla předat smiling smiley - tak bych řekla, že je dokonce o level výš. winking smiley thumbs down

    babkaela napsal(a):

    Gabča už je na úrovni profifloristky - šikovné thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 22.05.2023 08:04
     

    tak u nás by se asi nestalo, aby mi koupili rostlou kytku winking smiley, prý už jich mám všude dost

    berda napsal(a):

    Fialovou zuzanu a muškát mám od syna a manžela. Jsem zvědavá na žlutý hořec, koupila jsem si jeden už loni,

    ale záhadně mi někam zmizel.

    Gabčo, krásná výzdoba.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 22.05.2023 08:05
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley je to plémě (někdy) na zabití grinning smiley tongue sticking out smiley

    babkaela napsal(a):

     

    Kordulko, klídek, já neřídím, ale když čirou náhodou jedu s dědkem nakupovat po čtvrt hodině se mu zcela jistě začne chtít kakat ... když jede sám, vrátí se klidně za hodku a půl - autem to do Globusu máme cca 5 minut.

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 22.05.2023 10:34
     
    img_20230522_090024.jpg

    Dnes jsem hodně dlouzodolávala gazániím a nakonec jsem si koupila ibišek

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 22.05.2023 10:48
     

    Mělas vzít i ty gazánie, jsou krásné ... ale i ibišek je dobrá volba thumbs down .

    Anavi, oni si tohle asi říkají i o nás grinning smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 22.05.2023 11:10
     



    Manca napsal(a):

    Dnes jsem hodně dlouzodolávala gazániím a nakonec jsem si koupila ibišek

    Za 10,- bych gazánie brala hned. U nás sice větší rostliny, ale za 59,- spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Manca
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 22.05.2023 11:27
     
    img_20230522_111037.jpg

    Ten ibišek jsem tam nechala s těžkým srdcem minule grinning smiley

    U gazánií nebyla vidět barva, možná jedna oranžová a já radši žluté. Tak třeba zas příště.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 23.05.2023 13:08
     

    Byly jsme v UO a v Chocni.Na to že jsem nic nepotřebovala ,mám další rozrazil, perovskie,

    3x muškáty ,ty jsem teda chtěla ,surfinii pro Francouzku. Jo a dvě fuchsie. stydlin smiley

    Kamarádka koupila nějakou pnoucí růži ,už pěknou.Ale začalo pršet, tak jsem cedulku nefotila.

    Měli jsme plný kufr

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 23.05.2023 14:12
     

    Holky, mám radost, ale bez nakupování teda winking smiley grinning smiley. Dostala jsem od jedné paní semínka sápy. Jelikož jsem na semínka trochu antitalent - už teda dávám rajčata a papriky a daří se mi, ale jinak to piplání čehokoli od píky moc nemusím, tak jsem ta semena sápy jen rozhodila předloni na podzim po záhonu. Loni tam během léta narostly nějaké listy, ale myslela jsem, že bujný plevel a nechala, pořád lepší, než holá zem. S tou sápou jsem si to vůbec nespojila. A letos koukám, co je to za obří listy a že to dělá velké stvoly. A ona je to asi ta sápa!!! Jelikož jsem ji nikdy nikde v zahradnictví neviděla, mám z toho radost, jestli je to ona a konečně pokvete. love smiley Ale že si dala načas. Já už byla plna výčitek, že ta semínka paní posílala zbytečně. confused smiley

    Sápa Russelova - Phlomis russeliana

    zdroj: Flos

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 23.05.2023 15:41
     



    babkaela napsal(a):

    Krásné dary, dobré pokupy thumbs down .

    Kordulko, klídek, já neřídím, ale když čirou náhodou jedu s dědkem nakupovat po čtvrt hodině se mu zcela jistě začne chtít kakat ... když jede sám, vrátí se klidně za hodku a půl - autem to do Globusu máme cca 5 minut.

    Na nákup kvítek jedině bez chlapa.Někdy se sestrou,nebo dcerou.Desetkrát se vrátíme k jedné rostlině to by chlap asi nepřežil. grinning smileyNakoupený musí být rychle,spěchá se ,i když nevím kam.

     
  • Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 23.05.2023 21:20
     

    Bosk, jak přes kopírák. grinning smiley Sále vidím dědka letos v tom Světí. Jak nadsedával. Ale rajčata chtěl a begonie byly většinou pro dceru, tak se tak moc nedovoloval. grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kytičky pro radost - nákupy

    Datum: 24.05.2023 06:25
     

    Všude stejný...V nářadí je hodinu, vše vezme 10x do ruky, já tolerantní čili mlčím. Po 10 minutách u kytek od něj padne dotaz: A chceš něco kupovat nebo jen koukáš? A budeme tady dlouho?grinning smileyA já: A tys to nářadí chtěl kupovat nebo jsi koukal? Že jsme tam byli hodinu...eye rolling smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (24.05.2023 06:26)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.