pondělí 8. března, 04:58 Svátek má Gabriela
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..

Podkategorie:

Autor: Missi
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5

Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 10.05.2011 21:04

b 022pivon.jpg
Další fotografie:

Ještě nám tu chybí téma našich nákupů, zatím to cpeme, kam se dá winking smiley .

A hned začnu, dnes jsem navštívila zahradnictví "Chládek" a pochopitelně odtamtud se bez kytky odejít nedá winking smiley , tak jsem si udělala radost a zakoupila žlutou dřevitou pivoňku (doufám, že bude opravdu konečně žlutá) a japonskou kalinu Pink Beauty.

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 15 z 21
  • Autor: kaaj

Re: Kytičky pro radost - nákupy

Datum: 22.01.2021 08:12

já teda letos poprvé žádná semínka. nikam se nedostanu a taky už mně to nebaví . piplat se s něčím . spinning smiley sticking its tongue out

• Autor: Reklama

• Autor: Anavi

Datum: 22.01.2021 08:55

Kájo, mám jen semínka na přímý výsev, k piplání čehokoli někdy od února, jsem zatím také nedospěla. confused smiley

• Autor: gabca

Datum: 22.01.2021 21:57

img_20210122_144554.jpg

Lidl to jistí. flower smiley

• Autor: kordula

Datum: 23.01.2021 07:54

já jsem si kopila ve Fortelu zlevněný květináč a síran amonný, thumbs down grinning smiley..... jo a sháním lucerny, sice neměli takové ,co bych si představovala, ale stejně by mě je neprodali eye rolling smiley

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (23.01.2021 08:08)

• Status: expert

Datum: 23.01.2021 08:44

jaro.jpg

Tady to pojistilo Tesco. Nahrabala jsem mezi zlevněnými chudinkami za 12Kč pár slušných kousků. love smiley Zase o kousek blíž jaru.

• Autor: alenak
    Status:

Datum: 23.01.2021 09:30

tohle že jsou chudinky grinning smiley thumbs down , tulipány na neděli kupuji taky winking smiley , petrklíče tu byly ohlodky, určitě nabídka bude.....

• Autor: Pinka

Datum: 24.01.2021 10:28

regi, vždyt´ jsou parádní thumbs down Já už koukám na eshopy, ale některé zatím spí winking smiley

• Autor: bosk

Datum: 24.01.2021 10:32

Regi,vybrala jsi dobře,nejsou to chudinky. thumbs downTady mají za 26,ale já je nemám ani kam dát. sad smiley

• Autor: babkaela

Datum: 24.01.2021 11:34

Pinka napsal(a):

regi, vždyt´ jsou parádní thumbs down Já už koukám na eshopy, ale některé zatím spí winking smiley

Pinko, nespí všechny winking smiley ... dobře píšeš některé ... Starkl teď má zase nějakou akci, od Basíka přišlo v pátek ? (nějak nestíhám jsem mimo čas, ten se řídí distančkou pro 4. třídu a hlídáním nových muchlínků-štěňat) [www.basik.cz] - mají slevy i na jiné, jen tak zběžně, očkem jsem koukla, že jsou oproti Semo stránkám opravdu cenově výhodnější .... Lídl tuším, má od příštího týdne v akce ty vyšší primule - loni mi kvetly skoro 3 měsíce ............

Regi, dobrý pokup, já se musím spoléhat na to, co kdo donese, prošvihla jsem v Penny amarylisy angry smiley - naco, že

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil babkaela (24.01.2021 11:35)

Datum: 25.01.2021 11:01

Ano p.Basík je aktivní, kupuju od něj každý rok, ale letos asi ne, většinou to byly lilie a těch mám dost.

• Autor: Evin
    Status:

Datum: 25.01.2021 15:42

babkaela napsal(a):

Pinko, nespí všechny winking smiley ... dobře píšeš některé ... Starkl teď má zase nějakou akci, od Basíka přišlo v pátek ? (nějak nestíhám jsem mimo čas, ten se řídí distančkou pro 4. třídu a hlídáním nových muchlínků-štěňat) [www.basik.cz] - mají slevy i na jiné, jen tak zběžně, očkem jsem koukla, že jsou oproti Semo stránkám opravdu cenově výhodnější .... Lídl tuším, má od příštího týdne v akce ty vyšší primule - loni mi kvetly skoro 3 měsíce ............

Regi, dobrý pokup, já se musím spoléhat na to, co kdo donese, prošvihla jsem v Penny amarylisy angry smiley - naco, že

Eli píšeš dobře o p. Basíkovi, má všechna semínka tento týden ve slevě. A musím ho pochválit. V televizi doporučovali (s Bohdalkou v nějakém zahradnictví) rajčata odolná plísni - novinka. Prý se nemusí vůbec stříkat. Jsou to Coctail Crush (Basík se upsal, má jen Cruh v názvu) a Crimson Crush. Je tam 10 semen a dodávájí Dobrá semena za 52 Kč. P. Basík je má nyní za 44Kč, ale že je vůbec má...... Nevím, jak v obchodech, tam se nedostanu, ale eshopy na semínka je nikde nemají. Našla jsem jen na Dobrých semenech a u Basíka. Vzala jsem jedny na vyzkoušení se sousedkou na půl, ale kdo by chtěl zkusit, tak myslím, že 8Kč je dost velký rozdíl. No, poštovné se platí u obou, tak jsme toho se sousedkou objednaly víc. Myslím, že jestli se zadaří, nebudu muset shánět žádné sazenice confused smiley . Jsem zvědavá, co Vám sem nepíšu v půlce května.

Sousedce už vykvetly u stěny domu první sněženky.........jaro love smiley už se hlásí.

• Autor: Anavi

Datum: 25.01.2021 19:39

Díky za tip.

• Autor: babkaela

Datum: 25.01.2021 20:13

Kupuju tyhle v Lídlu [www.akvar.eshop-zdarma.cz] spokojenost, jsou opravdu dobé. Pokud je ale blbý rok, stejně plíseň chytnou, ale až jako poslední.

Datum: 30.01.2021 11:28

Zařekla jsem se, že letos objednám jen jednou, a pak začly chodit katalogy...😏

Datum: 30.01.2021 13:23

A už se stalo eye rolling smiley .......Basík, no nevydržela jsem grinning smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? Jak zabavit děti? Pohádky před spaním

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Ahoj všem, mám doma dva malé raubíře 6 a 8 let a rozhodně nechci aby trávili volný čas u hraní pc her...máte někdo zajímavý tip, jak se s nimi zabavi

Autor: marcelab - 28.11.2011 21:33
Rubrika: Školáci - Komentářů: 45

Zdravím všechny maminky, moc ráda bych vám poslala moje pohádky, které načítám z toho důvodu, že jsem jako dítě mívala moc ráda pohádky před spaním. C

Autor: PavlaHr - 06.08.2016 18:39
Rubrika: Maminky - Komentářů: 0
Adresář: http://www.krasa-netresku.cz http://www.paletegarden.cz http://navylet.net

Sukulenty, skalničky, netřesky, Sedum -nenáročné a stále více atraktivní a žádané sukulentní rostiny pro byt i zahradu.

Autor: petrli - 27.12.2008 10:39
Rubrika: Zahrada a květena - Komentářů: 0

Specializované zahradnictví v Ředhošti . Největší nabídka rozchodníků v České republice, skalničky, netřesky, trvalky a okrasné trávy. Naše zaměření j

Autor: gasha - 08.01.2010 14:45
Rubrika: Okrasná zahrada - Komentářů: 1

www.navylet.net- Cíl výletu najdeš hned.... Stránky věnované tipům na výlet po Česku a blízkém zahraničí. Informace u každého tipu na výlet - lokali

Autor: Navylet - 20.07.2012 23:26
Rubrika: Tipy na výlety - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.