pátek 19. dubna, 08:28 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a stavba
hodnocení: 3.80
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Dům a stavba
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Květinové stěny, stojany...

Datum: 18.02.2007 11:48
 

...žebříky, pergoly...venkovní i vnitřní. Fotky, odkazy, inspirace.

Muž vyndal pilu, hoblovačku....proč toho nevyužít.grinning smiley  Uvítala bych třeba i detaily spojů...

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: evelina
    Status:

    Re: Květinové stěny, stojany...

    Datum: 18.02.2007 13:10
     
    Nasla som toto: [mojdom.zoznam.sk]
     
  • Autor: Reklama

    Re: Květinové stěny, stojany...

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Květinové stěny, stojany...

    Datum: 18.02.2007 13:25
     
    evelino...jsi zlato, díky.
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Květinové stěny, stojany...

    Datum: 18.02.2007 14:43
     
    a.jpg
    Další fotografie:

    Tak já mám zatím toto. Přítel to dělal podle katalogu Schäffer - tam to bylo plastové. Zrovna včera jsem natřela truhlíky s tůjkami a jednu tu zástěnu novou barvou - tak mi schází ještě jedna a schody na kytky, které jsou zatím na patře ve stodole. Dneska tam ale nepříjemně fouká, tak to holt musí počkat do příštího víkendu.  Jedna z těch zástěn je ještě zazimovaná. Vpravo od té zástěny je na zdi dřevěná slunečnice, kterou jsem koupila nenatřenou a pak jsem ji natírala stejnou barvou jako zástěny, nevíte, kde sehnat něco podobného ( u nás byl minulý rok dealer v práci s podobnými dřevěnými vyřezanými věcmi, ale vizitku jsem si od něho nevzala, chtěla bych ještěj ednu kytku nebo slunce, ale nevím, kde to sehnat).

     

    mě se líbí např. dřevěné imitace studní (např. na [www.fortel-katalog.cz]  z této adresy si chci letos objednat závěsná ramena a k nim proutěné závěsné květináče - místo těch už několik let provizorních drátů z podbití a závěsných květináčů z velkých plechovek grinning smiley ).

     

    jinak pěkná inspirace je pro mě na: [www.vladeko.cz] - je toho tu fakt spousta - v kategoriích květinové truhlíky, ozdobné mříže na truhlíky, pergoly a pergolové prvky a mříže a dělící stěny je toho na výběr hrozně moc (ceny jsou pro mě teda docela vysoké) - mám tu vybráno pár věciček, které bych letos po příteli chtěla vyrobit (má ze mě velkou radost).

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Květinové stěny, stojany...

    Datum: 18.02.2007 18:39
     
    Libi...paráda, díky. Já to také nebudu kupovat, mám šikovného muže, takže bude vyrábět on. Akorát ta inspirace. winking smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Květinové stěny, stojany...

    Datum: 06.12.2007 18:36
     
    aaa.jpg
    projíždím fotky z dovči a našla jsem mezi nimi tuto studnu winking smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a stavba (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.