pátek 19. dubna, 02:09 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Bydlení a domácnost
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: kairam
Status: nováček

květinová stěna do obýváku

Datum: 19.10.2009 15:51
 

Potřebovala bych poradit ,mám hodně kytek a málo místa v obýváku.Chtěla bych proto nějakou vyšší policovou stěnu kolem 2m na kytky.Na internetu jsou jen nějaké z ratanu, nízké nebo vypadají jak regál do skladu.Nemáte fotky svých květinových stěn nebo nápad na opravdu hezkou stěnu.Díky moc Kamča

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Monika Jakešová

    Re: květinová stěna do obýváku

    Datum: 04.01.2010 19:19
     

    Dobrý den,

     

    mám podobný problém. Na internetu jsem našla i něco, co se nazývá dělící stěna, která by asi také šla použít. Nenašla jsem ale nic, co by mne upoutalo. Ty z ratanu se mi osobně nelíbí. Asi nezbývá než si nechat něco vyrobit na zakázku.

     

    Hezký den M.J.

     
  • Autor: Reklama

    Re: květinová stěna do obýváku

     
     
  • Autor: drnda
    Status:

    Re: květinová stěna do obýváku

    Datum: 11.02.2010 12:49
     

    Mám moc kytek a řeším kam s nimi a hledám nápady na stolky nebo něco takového.Prosím o nějaké nápady ....nebo jak jste to vyřešili vy?please smiley

    Zatím jsem objevila toto:[www.jandik-interier.com]

     
  • Autor: Simi
    Status:

    Re: květinová stěna do obýváku

    Datum: 11.02.2010 15:36
     

    Marti, mě se strašně líbí tenhle stojan na květiny, ale stojí kolem 900,-Kč a mají ho v zásilkových obchodech jako je např. Magnet.

     
  • Autor: Andora
    Status:

    Re: květinová stěna do obýváku

    Datum: 09.03.2010 19:17
     

    já si dneska objednala 2 kousky tohodle:

    [inka-kares.cz]

     

    chci vyhodit květinovou stěnu (stejně mi přes zimu vždycky všechny kytky pomřou) a hlavně jí už mám 20 let a už mi leze krkem. Malý květináčky si dám jen na okna(až pořídím na nová okna nové krátké záclony) ty větší na tohle a bude

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Bydlení a domácnost (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.