čtvrtek 25. dubna, 21:57 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zahrada
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

Datum: 28.11.2009 16:56
 

S předstihem zakládám téma pro 555, aby se mohla blýsknout smiling smiley smiling smiley smiling smiley winking smiley

 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 15
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 29.12.2013 17:54
     

    On to minigolf není????

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

     
     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 29.12.2013 17:55
     

    Jájo, co to má být, je to "zahrada" k nějakému domu? Děs je slabé slovo .... eye popping smiley 

    Máte to někde v sousedství?

     
  • Status: expert

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 29.12.2013 17:56
     

    Anavi je to minigolf u nás eye rolling smiley. Na střeše hotelu bych to zkousla, ale u nás na horách je to na ránu. Nebyla to místní firma, byli z daleka, nebudu psát odkud. Je to ostuda, ještě, že mi to dost kryje můj živý plot. Ale je to fakt rána mezi oči. Nejlepší to bylo, když to zachumelilo, takhle je to fakt děs. Ještě přijedou zjara to dodělat. eye rolling smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 29.12.2013 19:34
     

    Jajo, všude se najdou lidi bez vkusu, citu, prostě lidi na nepravém místě. Snad to brzy aspoň trochu zaroste, ale toto je opravdu ostuda angry smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 29.12.2013 19:40
     

    Iviku, díky, Tvého názoru si zvlášť cením. Je to fakt hrozné, odstrašující, na hory se to absolutně nehodí. Už jsem si připadala jediná se špatným vkusem. Všichi se divili co se mi na tom nelíbí. Navíc solitery jsou ze žlutého kamene a ty cestičky a plochy jsou z kamene šedorůžového, je to jak pěst na oko.

     
  • Status: expert

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 29.12.2013 19:44
     

    Pro mě ty obruby, z těch mě mrazí. Ale to by se muselo vyjmenovat všechno, je to kýč, jaký se hned tak někomu nepodaří grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 29.12.2013 19:49
     

    JJ je to celé úchylné, člověk ani neví co víc.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 29.12.2013 21:22
     

    původně jsem chtěla napsat, že mi kvetou na dvoře sedmikrásky, ale to je prd proti jájinýmu golfu eye rolling smiley thumbs up

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 29.12.2013 21:33
     

    Jájo, to je jak zlý sen. Celé to tam pěkně zabili.

     
  • Status: expert

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 29.12.2013 22:18
     



    lostris napsal(a):

    původně jsem chtěla napsat, že mi kvetou na dvoře sedmikrásky, ale to je prd proti jájinýmu golfu eye rolling smiley thumbs up

    Já dala původně čemeřici a pak mě napadla ta blbost v květu

     

     

    Jájo, to je jak zlý sen. Celé to tam pěkně zabili.

    Vladko, fakt je to nechutný, není to dodělaný, vyhnal je sníh, mají lepit ještě ty obrubníčky eye rolling smiley. Teď to odtálo a já na tu hrůzu vyděšeně koukám, je to horší než se v říjnu zdálo angry smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 29.12.2013 23:58
     

    Jájo, CO TO JE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley

    Vrchol nevkusu!!!!! To je pěkná pakárna. angry smiley thumbs up angry smiley Kdo to financoval? To zmizelo i to korýtko, co mělo odvádět vodu z cesty? Kéž by jim to na jaře při tání vymlela voda. To už byla lepší za zaplevelená louka.

     
  • Status: expert

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 30.12.2013 00:03
     

    Helenko to je minigolfové hřiště, jo voda povalí dolů bez zábran. Ta odpaliště mají jen maličké základy na udusaném štěrku, taky doufám, že zjara pojedou po stráni dolů.

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 30.12.2013 00:46
     

    Skoro bych měla chuť tam zajet udělat mini odbočky, aby ta voda tam mohla snáž a celý minigolfiště spláchla. grinning smiley

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 30.12.2013 01:10
     

    Hespo pojedu s tebou winking smiley .

    Teda to je děs běs, já jsem jen zvědavá, jak jim to tam bude prosperovat eye rolling smiley .

     
  • Autor: quendery
    Status:
    quendery.rajce...

    Re: Kvete vám něco dokonce i v prosinci???

    Datum: 30.12.2013 22:05
     

    Tak jsem zaskočila a chtěla taky poreferovat o čemeřindách a tady taková hrůza eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Jájo, dneska je to děs, co stavební úřady povolí. Zlatý časy, když nám městskej architekt kecal i do toho jaký růže máme vysadit s dětma u klubovny eye rolling smiley. Jo jak je to dneska na soukromým pozemku, tak nikdo nic nezmůže, ani památkáři. Takovýhle golfiště, promiň Jájo, je proti tomu pralinka. Ale je to fakt děs a hrůza. Hele, jestli se nepletu tak jako v Krkonoších je Krakonoš, tak v Orlickejch šéfuje Rampušák...... asi nemá sojku, jinak by těm "stavebníkům" musel dát přes hubu. angry smiley angry smiley angry smiley Jájo, upřímně tě lituju, že na to musíš koukat. Já bych z toho měla asi brzy deprese. sad smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.