pátek 19. dubna, 11:38 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Pavlusa
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

Datum: 30.05.2011 10:01
 

Dobrý den,

otvírám tuto diskusi , protože vybírám spotřebiče do kuchyně (trouba, sklokeramická deska a digestoř) a ráda bych se dozvěděla něco více, Vaše zkušenosti, tipy a rady. Jaké spotřebiče vlastníte atd. Prozatím jsem tak nějak rozhodnutá pro spotřebiče Baumatic, ale názor měním neustále. Co si o tom myslíte vy? Ceny jsou určitě zajímavé.Zdravím



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 8 z 13
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 17.01.2019 10:02
     

    Jo, to jsou právě ty uřvané, hnusné klumpy (jeden takový je někde v baráku) Za mne - ani omylem. ale jsou to tvé peníze, tvé rozhodnutí. Jen chci upozornit, že na rozdíl od jiných spotřebičů, se u vysavačů většinou odvíjí kvalita od ceny. Za tisícovku budeš mít vždycky klump

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 17.01.2019 10:02
     

    [l.facebook.com]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (17.01.2019 10:08)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 17.01.2019 10:14
     

    výběr mají velký i tyčové, ...... já chci něco Michalovi, tak že něco jednoduchého na těch jeho 3x4 m,

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (17.01.2019 10:16)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 17.01.2019 17:50
     



    kordula napsal(a):

    výběr mají velký i tyčové, ...... já chci něco Michalovi, tak že něco jednoduchého na těch jeho 3x4 m,

    už je většina stejně prodané

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (17.01.2019 19:20)
     
  • Autor: Sobol
    Status: nováček

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 17.01.2019 21:25
     

    Taky bych se rád připojil k diskuzi. Chtěl bych si pořídit drtič odpadnu, ale znám jej maximálně tak z amerických filmů. Slyšel jsem o tom různé věci, tak bych rád znal názor někoho kdo s tím má větší zkušenosti. Na internetu jsem našel spoustu druhů například. [eshop-blanco.cz] . Ale vůbec nevím podle čeho vybírat a jaké by měly být správné parametry. Děkuji Vám za případné reakce.

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 17.01.2019 21:31
     

    Neím jestli vám můžu poradit, myju brigádně v hotelu nádobí tak přijdu do styku s drtičem profesionálním. Ale nadšení nečekejte, kosti nedrtí, vše tvrdší jako crupavky, párátka vyletují v kouscích zpet. Drtí se jen měkké zbytky, zelenina a podobně. Drtič je v podstatě nový asi 5 let. Neumím si představit na co by mi byl doma. Asi jsem vám radost neudělala, třeba se najde někdo kdo má zkušenost s lepším modelem.

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 17.01.2019 22:52
     

    Jajo, myslím, že je to další reklama.

    Drtiče jsou extra neekologické zařízení, vadí ČOV-kám, já bych je úplně zakázala-a to nejsem žádný velký ekolog, jenom zkušenosti z praxe (projektovala jsem kdysi i ČOV)

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 18.01.2019 07:18
     

    Jednoznačně bych se připojila k zákazu. Tak před deseti lety se z toho stalo skoro všeřešení, jak likvidovat jednoduše zbytky z velkovyvařoven a restaurací. Pro už tak zanedbané kanalizace, a to nehovořím o čistírnách, je to mor.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 18.01.2019 07:38
     

    Je to reklama angry smiley

    Drtiče nejen, že zanášejí a ničí kanalizace, že s kvůli nim jsou problémy v čističkách vod, ale jsou také pravidelným krmítkem potkanů, čím kvalitnější krmě pro potkany, tím je jich víc, víc blech roznášejících nemoci, které jsme se za komančů tolik snažili vymýtit očkováním a plošnou deratizací. Teď blechy roznášejí i daleko exotičtější nemoci, proti kterým neumíme bojovat. A to všechno jen proto, že je někdo líný třídit odpad.

    Jistě, nejsou to jen blechy, je to i létavý hmyz, ale blechy a i samotní potkani, jsou metlou, pokud se nerozmnoží úměrně s potkany lidská etnika, která potkany považuje za delikatesu, zlikvidují nás všechny a je fuk, zda to nakonec budou potkani nebo ta etnika tongue sticking out smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 18.01.2019 07:47
     

    Trochu odbočím, když už jsme u roznášení chorob. Než jsme se ráno vyhrabala z postele, byl v TV rozhovor s nějakou pracovnicí ministerstva zdravotnictví. Řeč přišla na odmítače očkování. Kupodivu tam padla taková otázka, která mě napadá už delší čas. Samozřejmě odpověď byla zcela nekonkrétní a uhýbavá. Odmítačů očkování hodně přibylo s celkem nově zavedenou hexavakcínou. S kterou bohužel nejsou až tak dobré zkušenosti. Divím se, že se nenašlo jiné řešení, třeba rozdělit pro ty, kteří principiálně odmítají právě tu hexavakcínu. Možná by to bylo efektivnější než desetkrát dokola opakovat stejné argumenty.

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 18.01.2019 08:20
     

    Taky s drtiči nesouhlasím, ptal se odpověděla jsem. Doma bych to nechtěla ani zadarmo

     
  • Autor: 256
    Status:

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 18.01.2019 08:39
     

    On bude také problém s tím kolik se toho očkuje. My jsme kdysi měli zarděnky, spalničky, příušnice a neposr... Kolik mimin chytne žloutenku? Navíc přiznají, že ty vakciny stejně na 100% nefungují, tak se potom nedivte, že někteří jsou proti očkování. Nejsem odmítač, ale všeho s mírou a rozdělit do delšího období a ne to narvat všechno najednou do mimina.

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 18.01.2019 08:47
     

    256 vůbec se nedivím. Naopak. A jsem pevně přesvědčená, že proočkovanost by se zlepšila v případě, že by existovaly třeba dvě varianty. Největší nárůst jsem zaznamenala po zavedení té zhuštěné varianty. Už z logiky věci, budovat protilátky proti šesti chorobám najednou, je skutečně nářez.Právě v tom mě trochu nadzvedly argumenty z ministerstva.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 18.01.2019 11:56
     

    Já vím, že zarděnky, spalničky a příušnice mohou mít následky, ale za nás, když jsme byli my malí, tak jsme prostě ty dětské nemoci prodělali a je to lepší, než deset očkování, protože je to pak opravdu na celý život (většinou) Jo, je to nepříjemné, příušnice i bolí. Jenže - zásadní věc - kdybych se nemocná, hnula z postele, dostala bych na zadek, nemoc, nenemoc, musela jsem být v posteli, Pak nebyly vedlejší následky, protože dítě bylo v klidu. Jenže dnešní smradi, ač nemocní, tak neleží, ale normálně oblečení běhají po bytě a to v lepším případě. Některé maminky je šoupnou do kočáru a rajzují s nimi venku, protože by se doma přece zbláznily, kdyby nemohly tři týdny (plané neštovice) na kafe a pod a když přece nemá horečku, tak mu nic není. To nějak nepoberu..

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 18.01.2019 11:57
     

    A ty x kombinace očkování najednou - bych se asi také bránila. Je to velké zatížení organizmu. Proč to nerozložit nějakým očkovacím kalendářem do několika let?

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.