pátek 19. dubna, 09:51 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Pavlusa
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

Datum: 30.05.2011 10:01
 

Dobrý den,

otvírám tuto diskusi , protože vybírám spotřebiče do kuchyně (trouba, sklokeramická deska a digestoř) a ráda bych se dozvěděla něco více, Vaše zkušenosti, tipy a rady. Jaké spotřebiče vlastníte atd. Prozatím jsem tak nějak rozhodnutá pro spotřebiče Baumatic, ale názor měním neustále. Co si o tom myslíte vy? Ceny jsou určitě zajímavé.Zdravím



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 7 z 13
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 13.01.2019 20:27
     

    mám hubici obyčejnou, tak jsem ráda, že to má tah grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

     
     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 13.01.2019 20:40
     

    Teď je nová směrnice EU, která stanovuje max W. Už si nepamatuji, ale našla jsem to [www.idnes.cz]

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 13.01.2019 22:09
     



    ivik11 napsal(a):

    Teď je nová směrnice EU, která stanovuje max W. Už si nepamatuji, ale našla jsem to [www.idnes.cz]

    Já jsem tohle četla, dokonce někde uvádějí podle A, B a podobně jestli je to na koberce .nebo lino, je to na štítku vysavače. Z toho by se jeden posral . Zítra se mrknu ve městě, co mají tam.

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 14.01.2019 00:13
     

    Jj, Díky EU je povolený maximální sací výkon 900W. Sice dlouho byly v obchodech ještě zásoby, ale už asi budou vyprodané.

    nesplést s příkonem. Zas by měly být tišší a účinnější. Tak držím palce s výběrem

     

    [zpravy.aktualne.cz]

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 14.01.2019 09:03
     

    Já mám Etu Astro,mám ji už nějaký rok,má 1600W,sice je trochu hlučnější,ale zatím vysává dobře.Má i nástavec na vysávání hladkých podlah a turbokartáč.Mám i malý bezsáčkový a je po něm prd.Myslela jsem si,že s ním budu vysávat schodiště a auto,ale za1 řve jak kráva a za 2 blbě vysává.

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 14.01.2019 09:28
     

    Přidám se s vlastní zkušeností. Bezsáčkové jsem zavrhla. Možná už jsou lepší typy. Ale čištění hepafiltrů bylo otravné a stejně vysával přístroj čím dál hůř. což ostatně potká většinu přístrojů. Jak bezsáčkových, tak jiných. Proto se moc výběrem nezabývám, koupím nějaký nepříliš drahý a po nějaké době vyměním za jiný. Ale kvůli zvířatům nemám plošné koberce. A pokud někde nějaké jsou, aby si hlavně psi měli kam lehnout, když se jim znelíbí pelechy nebo chtějí být ve společnosti, snažím se najít něco, co jde vyprat. Většina vysokých koberců skončila na půdě.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 14.01.2019 09:41
     



    bosk napsal(a):

    Já mám Etu Astro,mám ji už nějaký rok,má 1600W,sice je trochu hlučnější,ale zatím vysává dobře.Má i nástavec na vysávání hladkých podlah a turbokartáč.Mám i malý bezsáčkový a je po něm prd.Myslela jsem si,že s ním budu vysávat schodiště a auto,ale za1 řve jak kráva a za 2 blbě vysává.

    ......bosk, tu Etu Astro 1600W právě , že máme, dokonce dvě , jednu Michal a jeden my. Ale jak děda měnil sáček, tak se něco na tom černém úchytu co drží sáček ulomilo a už se náhradní nedělá. Tak že my , nebo kluk si musí koupit nový.Malý bezsáčkový mám také, nepoužívám.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 14.01.2019 12:33
     



    kordula napsal(a):



    bosk napsal(a):

    Já mám Etu Astro,mám ji už nějaký rok,má 1600W,sice je trochu hlučnější,ale zatím vysává dobře.Má i nástavec na vysávání hladkých podlah a turbokartáč.Mám i malý bezsáčkový a je po něm prd.Myslela jsem si,že s ním budu vysávat schodiště a auto,ale za1 řve jak kráva a za 2 blbě vysává.

    ......bosk, tu Etu Astro 1600W právě , že máme, dokonce dvě , jednu Michal a jeden my. Ale jak děda měnil sáček, tak se něco na tom černém úchytu co drží sáček ulomilo a už se náhradní nedělá. Tak že my , nebo kluk si musí koupit nový.Malý bezsáčkový mám také, nepoužívám.

    PS angry smiley ale dnes jsem se teda nasrala, vysávám jen hadicí , nesebral ani granuli, řve jak kráva a u výfuku úplně horký, tak kde je chyba. angry smiley angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 14.01.2019 12:35
     

    Je ucpanej

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 14.01.2019 12:53
     
    depositphotos_63462085-stock-illustration-cartoon-round-kissing-face-emoticon.jpg



    drahus napsal(a):

    Je ucpanej

    ...... thumbs down ... buráky, potvory

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 14.01.2019 12:54
     

    Já se z tebe potento! Ty jsi správný zmatkař grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 14.01.2019 13:16
     



    drahus napsal(a):

    Já se z tebe potento! Ty jsi správný zmatkař grinning smiley

    ......celej vysavač jsem rozebrala, do hadice samozřejmě jsem čučela také, ale jak jsi napsala UCPANÉ , tak jsem si řekla, ale kde ?..... tak jsem musela vytrhnout ten kloub co jde do vysavače a až tam to v hadici dost daleko bylo. Bodej bych nebyla nasr.... děda si šel lehnout, kluk měl přijít pro prkno za postel , tak pro jistotu vypnul mobil .Celé svátky jsem makala u kluka a už bych chtěla zase doma a nebo jít na zahradu.

    Ale na druhou stranu, už jsem byla připravená jít koupit NOVÝ , kloudný, vysavač. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 14.01.2019 20:07
     

    Stejně se po tyčovým mrknu

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 17.01.2019 09:50
     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 17.01.2019 09:53
     
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.