sobota 20. dubna, 11:25 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Pavlusa
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

Datum: 30.05.2011 10:01
 

Dobrý den,

otvírám tuto diskusi , protože vybírám spotřebiče do kuchyně (trouba, sklokeramická deska a digestoř) a ráda bych se dozvěděla něco více, Vaše zkušenosti, tipy a rady. Jaké spotřebiče vlastníte atd. Prozatím jsem tak nějak rozhodnutá pro spotřebiče Baumatic, ale názor měním neustále. Co si o tom myslíte vy? Ceny jsou určitě zajímavé.Zdravím



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 13
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 10.01.2019 14:19
     

    On i my máme normální Etu a prasknul ten držák na sáček, novy se nesežene, tak to přenášíme sem a tam. Dám mu ten starý a tyčový si koupìm já. A bude to vyřešeno

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

     
     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 10.01.2019 21:14
     

    Kordulko, to je dobrá volba thumbs down .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 11.01.2019 16:21
     

    Tak jsem prolezla dvě elektry, máme tri a Tesco. Asi si koupím bezsačkový elektrolux na šňůřu. Nevidím v čištění nádobky problém. Mám ten malý ruční a dobrý

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 11.01.2019 16:32
     
    img_20190111_120221.jpg
    Další fotografie:

    Takový by taky stačil

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 11.01.2019 16:55
     

    Nevím, jak je to u tyčových se šňůrou, ale normální bezsáčkový je opravdu vopruz. A brzy i smrdí, když máš zvířata a můžeš ho vymývat, jak chceš. Dostane se to snáz k motoru a ten pak smrdí. sáčkové mají jako filtr sáček a ještě filtry. Bezsáčkový jen filtry. my ho odložili a nepoužíváme. Navíc u těchto musíš dávat taky pozor, kolik decibelů má. Ten náš řve, jak kráva. Nesnáším ho. Když už, tak aby byl i tižší a ty levné nejsou. My jsme vždy měli tiché vysavače a s pytlíkem. Cyklónový poprvé a naposled

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 11.01.2019 17:18
     

    Kordul, a co tento [www.kasa.cz]?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 11.01.2019 17:58
     



    ivik11 napsal(a):

    Kordul, a co tento [www.kasa.cz]?

    Ten by byl dobrý, ...já už jsem tak utahaná, že ani nemám sílu něco hledat. , Každý napan vítám

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 11.01.2019 20:54
     

    Tak, a už jsem v nesnázích s výběrem také ... kamarád vysavač Electrolux Clario odešel totálně. Tyčový nechci, bezsáčkový ani náhodou ... jdu zkoumat nabídky.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 11.01.2019 21:48
     



    babkaela napsal(a):

    Tak, a už jsem v nesnázích s výběrem také ... kamarád vysavač Electrolux Clario odešel totálně. Tyčový nechci, bezsáčkový ani náhodou ... jdu zkoumat nabídky.

    Elenko to myslíš normální tahací, tam výběr je, ale bacha na sáčky, u některých děsná cena

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 11.01.2019 21:54
     

    Kordulko, výběr je veliký, až moc, ale jsem zpovykaná ... vysavač co odešel měl na svoje rozměry a hmotnost úžasný sací výkon a navíc 12 m dosah (dlouhá šňůra i hadice). A ještě navíc ... jsem konzerva, nerada si zvykám na nové věci.

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 11.01.2019 21:55
     

    Eli, proč nechceš tyčový? Já už bych jiný nechtěla, je úžasně pohodlné s ním vysávat. Je pořád připravený, zavěsím ho, takže nezavazí a okamžitě je zase připravený winking smiley Já mám k němu tedy i hadici, takže se dá použít jako klasický, ale to používám jenom na vysávání pavučin grinning smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 11.01.2019 21:58
     

    Tyčový nebrat, nějak mi nejde do ruky, neumím to s ním. Měla jsem a putoval dál.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 11.01.2019 22:36
     

    Mě ty tyčové taky nejdou nějak do ruky .V Planeu měli Senkor ani ne za 1400 a dobrý

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 12.01.2019 11:06
     

    U těch klasických, fakt bacha na hlučnost, kromě vašich priorit nebo se zvencnete.

    Já jsem zase unešená z toho nnového. Je vidět, jaký pokrok za těch pár let udělali (stejná značka) Nejen, že vyluxuje i koberec, včetně prachu, což původní neuměl pořádně, ale psí chlupy skládá do odpadní nádobky, jak harmoniku, ne jen tak, hala bala, takže se do ní vejde třikrát víc, než do původní. Je malinko hlučnější, než starý, ale bezva. thumbs down Musím každé ráno luxovat drobky, co nechají psi po snězení uchroupaného chleba. Tahají ho po celé jídelně. A hlavně nejsem omezená šňůrou, kterou bych musela díky dispozici bytu přendavat. Navíc má, jako první, kontrolku nabití, takže si zkontroluji, zda zhasla a odpojím ho, zbytečně se nepřebíjí. Doufám, že vydrží

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 12.01.2019 18:57
     

    Nám starý vysavač, máme jo snad 20 let, táhne fest, ale řve jak kráva.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.