čtvrtek 25. dubna, 19:02 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Pavlusa
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

Datum: 30.05.2011 10:01
 

Dobrý den,

otvírám tuto diskusi , protože vybírám spotřebiče do kuchyně (trouba, sklokeramická deska a digestoř) a ráda bych se dozvěděla něco více, Vaše zkušenosti, tipy a rady. Jaké spotřebiče vlastníte atd. Prozatím jsem tak nějak rozhodnutá pro spotřebiče Baumatic, ale názor měním neustále. Co si o tom myslíte vy? Ceny jsou určitě zajímavé.Zdravím



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 3 z 13
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 22.11.2018 13:20
     

    já si tady nechala poradit a dala jsem si výsuvnou digestoř a spokojenost thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

     
     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 22.11.2018 14:38
     

    Mám digestoř teleskop pod skřínkou, jediná nevýhoda, že teleskopy mají docela malý výkon. Ale šikula manža mi vyměnil motor za silnější z digestoře od známých a mnohem lepší. Před tím jsem dala vařit vodu do hrnce a pára se odsavači elegantně vyhýbala, musela jsem ji nahánět dlaní. A bacha, pokud zavařuješ v klasickém hrnci s teploměrem, tak vyzkoušet výšku, aby se ti tam vešel. Manžel trval na tom, že digestoř musí být zároveň s ostatníma skříňkama a to už bych tam teploměr nenarvala ani náhodou

    mám zvlášť varnou desku - plyn, a zvlášť troubu - horkovzduch. Tu mám ve výšce pracovní linky, takže super, nemusím se ohýbat, což má bolavá záda oceňují

    myčku jsem chtěla s viditelným displejem, a aby měla program na opláchnutí. A s odloženým startem.

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 22.11.2018 15:00
     

    JJ to je jediná rada kterou můžu dát i já, troubu si dej v úrovni linky, není nic praktičtějšího, věděli to i předkové a v kachlákách je taky trouba v úrovni ploten. Záda budou ráda:-).

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil jaja99 (22.11.2018 19:44)
     
  • Autor: alenak
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 22.11.2018 19:33
     

    Když jsem předělávala kuchyň, měla jsem štěstí na paní v kuchyních.Radila mi, připlatit za spotřebiče a raději ubrat ve výmyslech na kuchyni. Digestoř vyjížděcí, trouba vestavěná - kdo by se ohýbal při pečení, deska na vaření - nejlepší úklid, nic nezatéká, předtím jsem měla plyn, čištění hrůza, muž do toho kecal, že elektrika atd. nedala jsem se, vařím jágrinning smiley .Filtry v digestoři jdou dát do myčky, super. Celý set, slušnější značka, vyplatí se. Už to je 13let a stále vše funguje, přes denní vaření a velmi časté pečení.Ať máš štastnou ruku při výběru. winking smiley

     
  • Autor: Kika
    Status:

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 23.11.2018 08:28
     

    Drahus, tak to jsi me nepotesila. Ja mela digestor recirkulacni a ted predelavame a presvedcili me na odtahovou. Tak teda nevim, jestli to bylo dobre rozhodnuti.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 23.11.2018 13:11
     

    Ale to neznamená, že musíš mít tu nerezovou, komínovou. Téměř všechny snad mají obojí - buď recyklují nebo přímý odtah do komína. tady jde o to, že ten komín je už v místnosti (nerezový čtyřhran - jako součást digestoře (ozdoba?)

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 10.12.2018 22:53
     

    Kiko, ničeho nelituk, odtahová odvede vlhkost. Recirkulaci jsem měla také + hned vedle varné desky bylo okno, takže jsem opravdu větrala skoro pořád, ale když jsme se po 10-ti letech stěhovali, tak stěna za kuchyňskou linkou byla celá plesnivá.Koukali jsme na to, protože jsem jinak po kuchyni nikde nic neviděla a najednou tohle. Takže digestoř jsme vyhodili a koupili novou s odtahem, hned, jak se vyměnila špaletová okna za plasťáky. Jinak opravdu většina digestoří umí obojí, jen se většinou musí dokoupit filtry na tu recirkulaci.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 03.01.2019 18:35
     

    Tyčový? vysavač na 220 nebo Aku, poradíte

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 03.01.2019 18:43
     

    Mám akku. Je to lepší elektrické koště. Určitě ti nevysaje koberce. Na hladké podlahy je bezva, používám denně. Počítej však s tím, že ti nevydrží tolik let, jako klasický vysavač kabelový. (věčně nevydrží baterie, má určitou životnost a nesmí se přebíjet) Je dobrý ho mít k normálnímu vysavači, ale ne jenom ten

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 03.01.2019 19:42
     

    Jiný než tyčový bych už nechtěla, ale na 220 V s turbokartáčem na koberce winking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 03.01.2019 19:53
     

    Já bych brala ten akku, ale o síle klasického grinning smiley Turbo kartáč má, což o to, ale sací výkon je opravdu jen na hladké podlahy a co je ještě blbý, že má moc maličkou nádobku na odpad, protože když mi líná Sorbon, tak je nějaký litr nebo kolik ten bezkabelový má, jak prd. Nejhorší je to po návštěvě, protože on se vlichotí a hlaď mě, každý hladí a já mám po jejich odchodu závěje všude a ráno, jak si to všechno sedne to vypadá, že jsem rok neuklízela nebo co angry smiley grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 03.01.2019 20:52
     

    Mám jen jeden malý koberec / ovšem vydá jak za velký co se chlupů týká /, jinak všude lino, nebo dlažbu.

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 03.01.2019 22:35
     

    Dobrý tyčový na 220 je levnější než dobrý aku. A v bytě ti šňůra stačí na celý pokoj. Má větší nádobku na nečistoty a vydrží mnohem déle, skoro napořád. A má lepší filtr. Podle tohoto bych vybírala já. Pokud ti ale stačí něco jako smeták, pak stačí to co má Drahuška. winking smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 04.01.2019 07:32
     



    ivik11 napsal(a):

    Dobrý tyčový na 220 je levnější než dobrý aku. A v bytě ti šňůra stačí na celý pokoj. Má větší nádobku na nečistoty a vydrží mnohem déle, skoro napořád. A má lepší filtr. Podle tohoto bych vybírala já. Pokud ti ale stačí něco jako smeták, pak stačí to co má Drahuška. winking smiley

    ......děkuji za rady

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 05.01.2019 14:52
     

    Pořídila jsem si aku electrolux před 10-ti lety, cca 3000, byl skvělý na lino i koberec, na prach, drobky i psí chlupy. Po 3 letech ztratil výkon, nechali jsme vyměnit akumulátory, ale už to nebylo ono. Přestala jsem ho používat úplně. Pak mi manža přitáhl něco jako TWIN Zyklon 2000 W, stojací, ale ten naštěstí dlouho nevydržel - původní cena byla někde kolem 15 000, značku nevím, jen že to bylo od podomního prodejce, ale bylo to tak výkoný, že to běhalo samo po pokoji a byl problém to udržet. Dostal to od kámošky, která měla problém to udržet v ruce. A vyškubalo mi to očka na koberci. Bylo to ale vyrobeno z křehkého plastu, takže po pár čištění se začly odlamovat kousky a pak už to nedrželo pohromadě. A blbě se to čistilo, pokaždé se to celé muselo rozebrat a pak klackem šťourat upěchovaný prach ze dna nádoby.

    Ale jak o tom přemýšlím, možná by nový tyčák vůbec nebyl od věci. Ale určitě bych šla do drátového. Každou chvíli mám někde drobky, jak Arnošt chroupe pečivo A pokaždé tahat velký vysavač se mi nechce.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.