úterý 23. dubna, 18:49 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Pavlusa
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

Datum: 30.05.2011 10:01
 

Dobrý den,

otvírám tuto diskusi , protože vybírám spotřebiče do kuchyně (trouba, sklokeramická deska a digestoř) a ráda bych se dozvěděla něco více, Vaše zkušenosti, tipy a rady. Jaké spotřebiče vlastníte atd. Prozatím jsem tak nějak rozhodnutá pro spotřebiče Baumatic, ale názor měním neustále. Co si o tom myslíte vy? Ceny jsou určitě zajímavé.Zdravím



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 10 z 13
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 31.01.2019 16:43
     

    Jajo, čím jsem starší, tím víc se u nás také peče. Obojí. Jak sladké, tak slané. Pak cpu i do mrazáku stydlin smiley

    Máme ten největší, co se pro domácnosti vyrábí (mrazák) a je stále beznajdějně plný grinning smiley ale i rádi žereme. Taky je to na nás vidět stydlin smiley

    O friťáku dám vědět. Uvidím.

    Můj první byl friťák Tefal a hranolky taky nic moc. Pak jsme si koupili profi, tam hranolky, jak fík. Řízky z friťáku mi nechutnaly nikdy. Dají se jíst jen čerstvé, pak ztvrdnou, takže ty asi pokoušet nebudu. Jenže od prvního, k dnešku je to nějakých 30 let...

    To máš jako s aku vysavačem. První dobrý, ale nevydržel dlouho, Druhý o dost lepší, stále funguje, ale musím najít nějakou oběť, která ho rozebere v místech, kde to normálně nejde a vyčistí motor a jeden nevyndatelný filtr. Poslední je zatím o dvě třídy lepší, než ten poslední. takže, dokud nevyzkouším, nevím

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 31.01.2019 18:51
     

    Drahuš tak friták vyzkoušej a dej vědět. Hlavně by mě zajímaly řízky, mám ráda ty křupavé.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 31.01.2019 19:03
     

    Kordul, to teda zrovna s řízkama nevím grinning smiley Psala jsem, že je tam asi dělat nebudu, ale budiž, zkusím je.

    Taky záleží, kdy mi přijde domů. Po předešlém obchodu přes internet (hodně drahý přípravek pro psa), kde jsem platila převodem, oni mi lhali, že ho mají i do telefonu, když jsem se ptala, kde se balík courá. Jsem nyní zaškrtla dobírkou. Je to jen o pajcku dražší (jinak je pošta zdarma)

    Já jsem u hrnce hlavně koukala, aby neměl to šuple, na které nadávala Majka, aby se hranolky hýbaly, ale hlavně, aby měl vyšší teplotu, než většina těch levných, které mají maximálně 200°C, protože při této teplotě se hranolky nemají šanci udělat a ani pizza. Tento má 230°C. To už jde

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 01.02.2019 13:04
     

    tak vysavač mám doma,... malý - ruční svítí zeleně a funguje , velký nedělá vůbec nic, nabíječka je v síti a kontrolka nesvítí angry smiley počkám na Tomáše, nasazeno to mám doufám dobře, zase taková věda to není........

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 01.02.2019 14:31
     

    To je divný, protože jsou přednabité z výroby. chvíli by před nabitím měl fungovat. Co je zač? - Značka

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 01.02.2019 15:46
     

    Ten z Lidlu , ten malý ruční sám o sobě svítí a je nabitý, i když píšou ,že nejsou přednabitý. Ovšem jako celek nesvítí a ani s nabíječku

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (01.02.2019 16:02)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 01.02.2019 18:02
     

    Aha, já ho v provozu neviděla, tak netuším. Funguje?Třeba celý začne svítit až nabítý? Jinak ho vrať

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 01.02.2019 18:37
     



    drahus napsal(a):

    Aha, já ho v provozu neviděla, tak netuším. Funguje?Třeba celý začne svítit až nabítý? Jinak ho vrať

    ......už je to OK, tak už dobíjím , má letky i u kartáče, tak ještě aby vysával winking smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (01.02.2019 19:01)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 13.02.2019 13:43
     
    lamkur00497.jpg
    Další fotografie:

    já jsem to vzdala a koupila jen obyčejný, ty kudrlinky moc nemusím thumbs up , ale kdo si toho všimne, tak že č. 1 winking smiley když nejezdím autem, by byl problém, dostat ten lust z chaty domů, také by se musel odpojit, to já neumím , po tmě. Myslela jsem něco na řetězu, ale většinou to bylo "stříbrný, nebo zlatý ",

    dnes už je lustr doma thumbs down

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (14.02.2019 12:52)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 14.02.2019 16:17
     



    kordula napsal(a):

    já jsem to vzdala a koupila jen obyčejný, ty kudrlinky moc nemusím thumbs up , ale kdo si toho všimne, tak že č. 1 winking smiley když nejezdím autem, by byl problém, dostat ten lust z chaty domů, také by se musel odpojit, to já neumím , po tmě. Myslela jsem něco na řetězu, ale většinou to bylo "stříbrný, nebo zlatý ",

    dnes už je lustr doma thumbs down

    A už visí thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 15.02.2019 12:45
     

    Pomaličku se seznamuji s horkovzdušným friťákem a budeme kamarádi určitě. Sice přednastavené programy jsou k prdu, ale když do drátěného točícího se bubnu dám hranoly, nastavím nejvyšší teplotu (230°C - je to o třicet stupňů víc, než mají tyto hrnce běžně), dám o maličko delší čas, jsou v pohodě. Dnes jsem v něm na ruční program fritovala kuřecí stejky s kostí (byly zmrzlé, kost nešla ven) a můžu bez přehánění říct, že byly luxusní. dám fotku do vaření.

    Teď jsem měla čtrnáct dní vysilující chřipku a jsem, jak moucha, tak to zkoušení půjde hodně pomalu. Navíc nemám chuť k jídlu

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 15.02.2019 15:08
     



    drahus napsal(a):

    Pomaličku se seznamuji s horkovzdušným friťákem a budeme kamarádi určitě. Sice přednastavené programy jsou k prdu, ale když do drátěného točícího se bubnu dám hranoly, nastavím nejvyšší teplotu (230°C - je to o třicet stupňů víc, než mají tyto hrnce běžně), dám o maličko delší čas, jsou v pohodě. Dnes jsem v něm na ruční program fritovala kuřecí stejky s kostí (byly zmrzlé, kost nešla ven) a můžu bez přehánění říct, že byly luxusní. dám fotku do vaření.

    Teď jsem měla čtrnáct dní vysilující chřipku a jsem, jak moucha, tak to zkoušení půjde hodně pomalu. Navíc nemám chuť k jídlu

    ......tak , říkáš OK thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 22.02.2019 13:20
     

    Tak jsem se minulý týden elegantně zbavila toho shit šlehače. Naštěstí Tesco tyhle krámy nikam neposílá a rovnou vrací peníze. Připomínám , koupila jsem ho v časové tísni pár dnů před Vánoci, jiný nebyl. Byla to čínská hrůza slabý motorek jen 200W, smrděl pálící se izolací, ale všechna čest své nakonec udělal. Jen jsem se bála, že vyhoříme.

    Ale teď k něčemu jinému, sháním troubu, klasickou troubu nepotřebuju celý sporák a nechci vestavnou ani žádnou důchodcovskou miniaturu. Hledám na netu už dlouho a nemůžu žádnou najít, prostě obyčejné volně stojící trouby snad neexistují. Vařím i peču maso v kachlákách, ale na cukroví a jiné by se mi jaksi šikla trouba s nastavitelnou teplotou to je snad můj jediný nárok. Trouby nejsou, kdybyste někdo na nějakou natrefil dejte mi vědět. Z Mory mi odpověděli, že nic takového v sortimentu nemají eye rolling smiley.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 22.02.2019 13:28
     

    Jajo o volně stojící troubě jsem nikdy neslyšela. Troubů znám několik, ale u nich asi nastavit teplota nepůjde, navíc nebudou spolehliví winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kuchyňské spotřebiče (trouba, sklokeramická deska, digestoř)

    Datum: 22.02.2019 13:33
     

    Hihi. Jo v paneláku jsem ji měla, normálně velkou troubu, která měla plášť, nebo jak to napsat, prostě byla hotový výrobek ne polotovar :-), jaké se prodávají všude po tuctech:-)

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.