čtvrtek 28. března, 13:12 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: anny
Status:

Zavařovací hrnec

Datum: 31.10.2008 15:10
 

Blížia sa Vianoce a já premýšlam,čím by som sa mala obdarovať. Premýšlala som na zavarovacím hrncom,ale mám obavy,či to nebude len ďalší krám,čo nakoniec skončí ve sklepe.Síce niečo doma zavárame,ale už toho zďaleka nie je toľko ako pred pár rokmi.Máte ho niekdo? Ste s ním spokojné? A na čo si dávať pri výbere pozor? a akú značku si vybrať?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567 | další
    Aktuální stránka: 1 z 7
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 01.11.2008 09:49
     

    trošku to vytiahnem,sná´d sa niekdo nájde,kdo ho má.

    Mám na mysli niečo takéto

    [www.eleshop.cz]

    [www.ceskadomacnost.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Zavařovací hrnec

     
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 01.11.2008 10:59
     

    Anny my mame porad doma ten klasicky stary hlinikovy s teplomerem uprostred eye rolling smiley tyhle jsem bohuzel zatim u nikoho nevidela...

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 01.11.2008 13:31
     

    Sue,ten som mala tiež,lenže na sklokeram.ho nechcem dávať a už tiež začína korodovať.

    Na tomto by sa mala dať nastaviť teplota a čas.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 01.11.2008 14:05
     

    ...to mas pravdu ten nas doma je taky pekne prorezlej thumbs up grinning smiley ale mame plyn. K sobe domu bych ho na sklokeramickou desku taky nepostavila sad smiley

    Ale vypada to ze tu asi nikdo nezavaruje grinning smiley

     
  • Autor: Vladka
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 01.11.2008 17:00
     

    Já teda zavařuju v lautr obyčejným kastrolu . Teplota a čas podle oka. A nestalo se mi za těch hrůzu let, že bych něco zkazila.grinning smiley

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 01.11.2008 17:17
     

    my máme taky ten lautrstarý s teploměrem,vypadá už hrozně,ale jsem s ním spokojená,za ty roky jsme sehraní.winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 03.11.2008 06:27
     

    Taky mám ten starej...máme plyn, tak nic neřeším...Mamča zavařuje v troubě a OK..má právě tu sklokeramiku, tak na ni starej hrnec taky nedává...Vzhledem k tomu, že zavařuju mnohem míň než před lety, tak bych si tento nepořizovala a použila bych tu troubu..Záleží na tom, jak moc ho využiješ.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (03.11.2008 06:30)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 03.11.2008 06:49
     

    Tyjo, to je za ně ranec, co?

    My máme starý. Hele Anny, víš v čem jsme zavařovali? V pračce Miniromo a bylo to super! grinning smiley kup si jí v bazaru za dvě stovky a máš í taky s teploměrem a hodně se do ní vejde. Jen zabere trošku víc místa, ale zase v nouzi v ní i vypereš grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    Promi%n, nechci ti zasírat diskuzi flower smiley ale nebylo to až tak od věci flower smiley love smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 03.11.2008 07:10
     

    JO.. mamča zavařovala také ve staré pračce, nechala si ji právě k tomuto účelu, než zdechla, vešlo se tam i víc než do hrnce..Teď to řeší tou troubou...a nebyl by problém třeba zavařit i u mě. Já sklokeramiku nikdy pořizovat nebudu..

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 03.11.2008 11:54
     

    Naše mamka zavařuje v obrovském hrnci, ve kterém dřív vyvařovala třeba plíny... Do toho dá neméně obrovský teploměr a je to smiling smiley

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 05.11.2008 22:03
     


    Vladka napsal(a):

    Já teda zavařuju v lautr obyčejným kastrolu . Teplota a čas podle oka. A nestalo se mi za těch hrůzu let, že bych něco zkazila.grinning smiley


    Jsem na tom jako Vladka. winking smiley Jen místo kastrolu mám starý pozinkový hrnec. Když byli děti malé, tak jsem v něm taky vyvařovala plíny. Te´d už je tak rezatý, že mám obavy, kdy se mi vyklubou díry. grinning smiley

    Ale zírám na toeye popping smiley , jaký vymakaný hrnce nabízí. Jo a z té ceny mě omejvaj. Zlatý starý hrnec.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 06.11.2008 12:28
     

    Já viem,tá cena je hrozná.sad smiley No ale už som vyhodila i viac a za väčšie blbosti.

    Keď já to v normálnom hrnci často neuhlídam. Buď prešvihnem čas alebo teplotu angry smiley .

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 30.07.2015 09:40
     

    Téměř po 7 letech vytahuju tuto diskuzi..

    Na jaře jsem si hrnec koupila..v lídlu za 1600,- ..proti cenám před těmi roky..kolem 5000,-..to už je slušné..Starej hrnec mi odešel do věčných lovišť a novej stojí kolem 800,- plus novej teploměr a jsem na litru. V troubě to nějak neumím, loni jsem zkoušela a nepřišla jsem tomu na chuť.

    Musím říct, že je to paráda. Nandám, nastavím, až je hotovo, zapípá, vypne. Mám místo v komoře, tak jsem pod hrnec vyrobila ze zbytků desek stoličku-podstavec, tak vypustím vodu do kýble, sklenice tak nemusím lovit z vody, vyházím na zem na deku. Nijak mi to nepřekáží, tak tam bude takto v pohotovosti celou sezonu. Zavařovala jsem v těch parnech minulý týden švestky, tak jsem ocenila, že jsem si nedělala horko v kuchyni...Ten hrnec je dobře izolovanej, tak i tak z něj nesálá. Okurky tam hodím klidně 4 sklenice a neřeším to co seberu to hned zpracuju.. Normálně se mi do toho nechtělo, kvůli trošce mít zablokovanej sporák.. grinning smiley

    Letos ho využiju, musím udělat zelí, na to jsem se loni vykašlala. Také po letech nadělám strouhaná jablka ve vlastní šťávě a přesnídávky pro prcka a samo klasika lečo, rajčata, čalamády.. winking smiley

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Zavařovací hrnec

    Datum: 30.07.2015 11:08
     

    Laduš jaký máš? já zavařuju leta ve starým klasickým hrnci a každý rok se modlím, aby ještě netekl. Asi si budu muset taky pořídit brzo nový. Mám ho na 4-5 sklenic. V troubě jsem to nezkoušela.

    [zavarovaci-hrnce.heureka.cz]

    je to něco podobného?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil iriska (30.07.2015 11:12)
     
Stránky:  1234567 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.