pátek 29. března, 12:16 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Adule
Status: začátečník

Kuchyňská váha

Datum: 04.02.2008 21:35
 
muzete mi poradit, co vsechno ma umet kuchynska vaha a zda ma mit misku ci je lepsi zcela plocha a pouzivat misku, co mam doma...doporucili byste mi nejakou, ktera vam vyhovuje, diky
 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil LadaB (16.06.2008 19:03)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: kuchynska vaha

    Datum: 06.02.2008 08:23
     

    Ju, přesně tu, Ivčo smiling smiley. Já jen, že je to skvělá alternativa, když člověk nemá třeba vůbec odhad (já, hahaha), no a na váhu dosud neušetřil.

    Sehnala jsem si naprosto tutéž, co jsme měli doma, ovšem komunistický plast byl nějak odolnější, ta má neustála nápor horké vody a popraskala. Čímž pádem je teď jen na sypké. Až ji potkám, koupím si novou, horké tekutiny už se vyvaruji. No jo no.. nic nejni, jak bejvávalo. smoking smiley winking smiley

     

    Amee, šak já též prakticky nepeču, akorát mám doma váhu, tak tu dělám chytrou, to mi jde. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (06.02.2008 08:24)
     
  • Autor: Reklama

    Re: kuchynska vaha

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Kuchyňská váha

    Datum: 14.06.2008 10:27
     
    Určitě máte...tak doporučte, prosím. Díky. winking smiley Mám starou, velmi nepřesnou.
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Kuchyňská váha

    Datum: 14.06.2008 10:35
     
    Moni nemám,vše odhaduju nebo lžičkujustydlin smiley
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňská váha

    Datum: 14.06.2008 10:52
     

    Mám dovažovací, starou, bez LCD, jen s kroužkem kolem číselníku na nastavení a jsem spokojená.

    Při koupi dávej bacha, protože neznačkové bývají dost nepřesné. .

     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Kuchyňská váha

    Datum: 14.06.2008 11:58
     

    Monči, donedávna jsem vážila na starožitných, dvoumiskových po mamince. Byla přesná, ale to vyndavání, zandavání váhy a závažíček winking smiley , prostě jsem začla být líná.

    Pořídila jsem si tuhle

    [www.evron.cz]

    zavřít  / close

    není nejlevnější, ale ani nejdražší. a hlavně, jsem s ní spokojená.

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Kuchyňská váha

    Datum: 14.06.2008 12:11
     
    Já používám jen malou do 250g...úplně stačí ..Velkou mám starou,ale nepoužívám, tak ani po nové nekoukám. Hespo vypadá dobře..
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kuchyňská váha

    Datum: 14.06.2008 12:21
     

    hespo...ta fakt vypadá dobře. Mísa jako příslušenství u ní není, že. No neva. Já mám Cosmos...taky s číselníkem pod miskou....ale sypu, sypu a občas to trvá, než se číselník pohne...takže předpokládám nepřesnost. Stejně si ji ale nechám.

    Novou ale chci. winking smiley

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Kuchyňská váha

    Datum: 14.06.2008 12:25
     
    Mono, právě můžeš použít misku,ve které třeba budeš dělat, odpadá přesypávání a jeden kus nádobí navíc.
     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Kuchyňská váha

    Datum: 14.06.2008 12:26
     
    Jo a ta cena mi přijde dobrá... thumbs down
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Kuchyňská váha

    Datum: 14.06.2008 12:34
     
    Mám digitálnú,bola som s ňou spokojná do minulého mesiaca,kedy sa mi vybila baterka.Od tej doby ju márne zháňam.To len na okraj,že sú detaily s ktorými mi kúpe nepočíta a dokážu znepríjemniť život.
     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: Kuchyňská váha

    Datum: 14.06.2008 12:41
     

    Mám asi 8 let digitální Soehnle, váží do 5 kg a jediná vada - jednou ročně se musí koupit baterka (devítivoltovka)...hov.o vydržíwinking smiley grinning smiley grinning smiley

    Naprosto bez poruchy, dovezla jsem si ji z němec za neskutečný prachy, néé kvůli vážení potravin, ale kvůli štěňatům grinning smiley .

     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Kuchyňská váha

    Datum: 14.06.2008 13:26
     
    Aha...takže bacha na baterku. Díky.
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kuchyňská váha

    Datum: 14.06.2008 17:34
     
    foto-336.jpg


    Missi napsal(a):

    Mám asi 8 let digitální Soehnle, váží do 5 kg a jediná vada - jednou ročně se musí koupit baterka (devítivoltovka)...hov.o vydržíwinking smiley grinning smiley grinning smiley

    Naprosto bez poruchy, dovezla jsem si ji z němec za neskutečný prachy, néé kvůli vážení potravin, ale kvůli štěňatům grinning smiley .

     

     

    Missi, asi takhle, viď? grinning smiley

    Je to jen sken miminka Aronka grinning smiley love smiley

     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Kuchyňská váha

    Datum: 23.06.2008 12:40
     

    Anny, ta baterka je nějaká atypická? Též se mi vybila, chvilku jsem dumala, kde se vlastně takové baterky kupují, zkusila jsem to v Hypernově na elektru. Nemáš nějaký obchoďák za humny?

     

    (V mé váze je nějaká taková ta větší placka, tuším třívoltovka?)

    [www.autozarovky-philips.cz]

    asi.. bez záruky a ověření

    anny napsal(a):
    Mám digitálnú,bola som s ňou spokojná do minulého mesiaca,kedy sa mi vybila baterka.Od tej doby ju márne zháňam.To len na okraj,že sú detaily s ktorými mi kúpe nepočíta a dokážu znepríjemniť život.
     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Hanule (23.06.2008 12:43)
     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Kuchyňská váha

    Datum: 27.06.2008 20:40
     

    Tak mi to nedalo a sla jsem se ted podivat jakou to mam vahu vlasne ja yawning smiley) prines ji jezisek smiling smiley a je to tak ta soenhle a jsem moc spokojena!urcite je lepsi bez misky...nezabira tolik mista a muze se pouzivat jaka koliv miska,funkce dovazovani taky nema chybu

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.