čtvrtek 28. března, 16:12 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Internet a PC
hodnocení: 3.30
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Internet a PC
Diskutujte! Co vám dal, co vám vzal
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..

HOAX

Datum: 30.03.2011 13:16
 

Prosím vás, lidičky, než mně nebo komukoliv přepošlete zaručeně důežitou zprávu, navštivte prosím nejdříve tuto stránku

[www.hoax.cz]

Když si dáte vyhledat v databázi podle nějakého klíčového slova, co vám zrovna přišlo v amilu a máte nutkání to přeposlat, garantuju, že to na hoax stránce najdete. Například zpráva o dešti z Fukušimy winking smiley

[www.hoax.cz]

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: HOAX

    Datum: 30.03.2011 13:23
     

    To bych si měla někam uložit. To je děsnech mailů, co mi chodí. Já zásadně nepřeposílám nic a když mi přijde vydírací (když nepošleš stovce lidí, do zítřka umřeš) tak pokud odhadnu, neotvírám, mažu, když neodhadnu, zavírám v půlce a taky mažu. Do toho všeho zahrnuji maily s mláďátkama všeho druhu či rádoby filosofické žvásty

     
  • Autor: Reklama

    Re: HOAX

     
     
  • Status:

    Re: HOAX

    Datum: 30.03.2011 13:47
     

    Majčí, hoax navštěvuju už několik let a vždycky na něj upozorňuju toho, kdo mi mail poslal. Hlavně nepodlehnu žebrajícím mailům typu dítě má rakovinu a pod.

     
  • Status: expert

    Re: HOAX

    Datum: 30.03.2011 13:53
     

    JJ to jsou moc užitečné stránky, maily které upozorňují už deset let na nějaký vir co nám zničí PC, telefon či snad splachovadlo na WC mažu, zrovna tak děti trpící, nevím čím vším, i výhry zcela zaručené. Taky duchy na fotkách a vše podobné včetně koťat v láhvích. Většinou pokud mám sílu posílám na oplátku odkaz na tyto stránky, většinou to neomáhá.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: HOAX

    Datum: 30.03.2011 17:43
     

    se omlouvámstydlin smiley a slibuju, že se polepšímwinking smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: HOAX

    Datum: 30.03.2011 17:45
     

    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: HOAX

    Datum: 30.03.2011 17:49
     

    grinning smiley grinning smiley winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: HOAX

    Datum: 30.03.2011 18:16
     

    Irisko to bylo na Tebe??? winking smiley Já ještě v mailu dneska nebyla.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: HOAX

    Datum: 30.03.2011 18:19
     

    já z toho Japonska mám strach a respekt....a čemu věřit nevím. Dcera se mi narodila zrovna v den, kdy bouchnul Černobyl a taky nám mlžili a zatajovali. Dobře si na to pamatuji.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: HOAX

    Datum: 30.03.2011 18:28
     

    Kup si jodidovanou sůl. Stejně nic jinýho dělat nemůžeš.

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: HOAX

    Datum: 30.03.2011 18:32
     

    i to já vim....nic nenadělamwinking smiley

     
  • Autor: beraniste
    Status: začátečník

    Re: HOAX

    Datum: 04.08.2013 12:59
     

    nesnáším hoaxy

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: HOAX

    Datum: 04.08.2013 13:13
     



    iriska napsal(a):

    já z toho Japonska mám strach a respekt....a čemu věřit nevím. Dcera se mi narodila zrovna v den, kdy bouchnul Černobyl a taky nám mlžili a zatajovali. Dobře si na to pamatuji.

    Irisko, já měla taky malý mimčo. Vůbec nic jsme nevěděli angry smiley Až jsem jeden den měla na šňůře pověšený pleny... Byly úplně šedé eye rolling smiley Šla jsem si pro radu ke tchýni, co se to jako stalo, tak mě řekla, že to ještě neviděla, abych to pro sichr ještě jednou vyvařila. A pak se to provalilo angry smiley Podle toho soudím, že to šlo i na nás, jen nám nic neřekli. A taky počítám s tím, že kdyby se cokoliv hrozného dělo, tak se to nedozvíme kvůli panice. Do bezpečí se dostanou jen vlivní a důležití thumbs up

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Internet a PC (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.