úterý 23. dubna, 23:20 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Teplá kuchyně
hodnocení: 4.50
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Vaření > Teplá kuchyně
Diskutujte! Rádi vaříte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
 
 
Autor: gaga
Status: začátečník

Vepřové maso

Datum: 08.11.2007 20:00
 
Moje oblíbené jídlo je maso na šlehačce.Naleju na pekáč olej na to kuřecí maso a nebo vepřové,cibuli(někdy lečo) vegeta a brambory,zaleju to modrou smetanou a zapeču.Nakonec posypu tvrdým sýrem.mls smiley
 

Komentáře a názory

 
  • Status: expert

    Re: Vepřové maso

    Datum: 08.11.2007 20:04
     
    Hele gago, ty se tváříš jak Magdalena Dobromila, ale seš děsně krutá jukni do ledniček (prázdno) a Ty na nás valíš jednu mňamku za druhou. Hele to nám nedělej grinning smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Vepřové maso

     
     
  • Autor: gaga
    Status: začátečník

    Re: Vepřové maso

    Datum: 08.11.2007 20:20
     
    Jajo,já má v ledničce taky pusto.Když mám na něco chuť tak si to musím napřed ulovit.smiling smiley
     
  • Autor: Dasa
    Status: expert

    Re: Vepřové maso

    Datum: 08.11.2007 23:41
     
    Gaga to asi musí každý, ne? Někdo v obchodě -někomu to vyloví pes v rybníce ......
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vepřové maso

    Datum: 09.11.2007 09:39
     

    PIKANTNÍ VEPŘOVÝ ZÁVITEK

    Ingredience:
    600 g vepřové kýty, 1 kg kysaného zelí, 150 g uzené slaniny, 200 g paprikové klobásy, 4 menší kysané okurky, sádlo, 2 cibule, 2 stroužky česneku, 4 plátky anglické slaniny, ostrá hořčice, sůl, pepř, 1/2l tmavého piva, MAGGI tmavá jíška, MAGGI sypký hovězí bujón, MAGGI Dobrý Hostinec Znojemská.

    Příprava:
    Na části sádla orestujeme najemno posekaný česnek, cibuli, uzenou slaninu a kysané zelí. Vepřové maso nakrájíme na slabé plátky a naklepeme ho. Plátky osolíme, opepříme a potřeme hořčicí, na to položíme anglickou slaninu, směs zelí, kyselou okurku a 1/4 klobásy.
    Plátky zabalíme, podle potřeby svážeme provázkem a opečeme ze všech stran na oleji v nízkém kastrůlku. Podlijeme vývarem z MAGGI sypkého hovězího bujónu a černým pivem, přikryjeme pokličkou a dáme dusit do rozehřáté trouby. Dusíme asi 45 minut při 180°C.
    Hotové závitky vyndáme, výpek dolijeme vývarem a přivedeme k varu. Obsah sáčku MAGGI Dobrý hostinec Znojemská vsypeme do vařícího výpeku a důkladně promícháme. Přidáme máslo a za stálého míchání vaříme asi 5 minut, dokud omáčka nezhoustne.

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Vepřové maso

    Datum: 04.12.2007 14:14
     
    veprove_rizky.doc
    dneska dorazily mailem pro změnu vepřové řízky grinning smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Vepřové maso

    Datum: 05.12.2007 14:04
     
    Libi, díky, to vypadá,že tam bude hodně inspirace smiling smiley!!! mls smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Vepřové maso

    Datum: 05.12.2007 18:32
     
    my jsme řízky naruby vajíčkem nahoru dělali doma také, což mě přivádí na myšlenku, že co bydlím s přítelem, jsem je nejedla grinning smiley , ale v těch receptech mě zaujalo, že je pak ještě dávají zapékat do pekáčku, asi budu experimentovat winking smiley
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Teplá kuchyně (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.