sobota 20. dubna, 13:55 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Kruhy pod očima

Datum: 02.03.2007 14:31
 
Máte někdo tento problém? Řešíte to nebo ne? Pomáhá vám proti tomu něco nebo jen používáte krycí tyčinku smiling smiley,aby se vás lidi nelekli, cože se vám to stalo smiling smiley. Já mám hodně světlou pleť, k tomu ty tmavé kruhy pod očima  akdyž si je nezamaluji, tak se to nedá přehlédnout sad smiley . Už jsem na to vyčetla spoustu rad, spoustu důvodů, z čeho to může být, ale zatím nic nepomohlo...
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Status:

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 04.07.2007 22:38
     

    Jeden důvod, který jsem četla je nedostatečnost ledvin.

    Taky mám kruhy pod očima hlavně po nevyspání. Snažím se hodně pít, ale chtělo by to najít odvahu a užívat to "svinstvo" na čistění ledvin. Ale když to je tak hnusný ! Blé ! spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kruhy pod očima

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 13.07.2007 00:12
     
    jaký "svinstvo" máš na mysli? smiling smiley
     
  • Status:

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 14.07.2007 23:51
     

    Anavi tohle.

     

    [www.energycentrum.cz]

     

    Dobré je přidat současně také Regalen . Tady :

    [www.energycentrum.cz]

    Ale je to pěkně hnusné a musí se to fakt pravidelně užívat a docela dlouho. Dá se tím zlikvidovat i lecjaká alergie. Vlastně si vyčistíš hlavní filtry v těle. Syn má lehčí alergii na trávu (nevímjakou) a tohle mu doporučili, že se to tím běžně léčí. Jenže on to nevydržel a vykašlal se na to. ˇˇSkoda. Mohl mít pokoj. eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 15.07.2007 08:28
     
    Kofilo, já jsem na to užívání vitamínů a podobně hrozně nezodpovědná, to se přiznám. Potřebovala bych vždycky,aby mi to někdo podsunul pod nos. Takových "čističů" jsem už si nakoupila spoustu, vzorně užívám první týden, pak ubírám a ubírám a nakonec jednoho dne zjistím, že jsem tu krabičku s vitamíny už týden neviděla angry smiley
     
  • Status:

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 19.07.2007 14:16
     

    No to nejsou zrovna vitamíny, ale pěkně silné rostlinné antioxidanty a jiné "dobrůtky". Ale fakt to chce tu zodpovědnost a důslednost. To já jsem na tom stejně. Až mě něco jo přitlačí, tak jdu k doktorovi a jsem hodná, ale sotva se mi uleví tak to začnu flákat.

    Moje máti ale důsledná je a vyléčila si s tím takové ty skvrny, co mají starší lidi. Je to od jater. Posílali ji s tím na kožní a ti jí dávali jakési zesvětlující masti, ale neléčili příčinu. Pak začala užívat ty rostlinné přípravky a skvrny zmizely a kožařka koukala a nechápala.

    Já jsem si zase díky tomu snížila cholesterol, protože mi hrozili tabletama a doktor taky koukal jak zjara a vůbec netušil, že něco takového existuje. eye rolling smiley

    Taky jak, že jo ? Celé dny sedí v ordinaci a jen předepisuje běžné léky.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 19.07.2007 21:38
     
    No jo, co je zdravý, to se nedá jíst ani pít thumbs up Kruhy pod očima nemám, ale někdy po probdělé noci u PC nebo záchvatu migrény mám pytle pod očima, ale to se řeší snadno - salátová okurka a kvalitní oční krém. O tom ale řeč není. winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jana34

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 26.11.2007 19:48
     
    Na kruhy pod očima mi znatelně pomohl oční Revitalift od Lorealu. Za dobrou cenu ho maj na [www.julietka.cz]. Normálně stojí 390,-Kč. Tam ho maj za 285,-Kč
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Radulla

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 06.12.2007 21:14
     
    Já mám kruhy pod očima už 18 let..hodně tmavé, takže vypadám jako zobie, když si je nezakryju. Lidé si o mě myslí, že chodím pernamentně zmácená a proto mám tak hrozné monoly grinning smiley te´d se tomu směju, ale jindy to moc příjemné není. Já na to zatím nenašla nic, jen make-up, korektor a pudr, bez kterých nechodím ani před dům. Vitamínů jsem už vyzkoušela spousty, pitný režim dodržuji (co kdyby to bylo ledvinami, jak se obecně tvrdí)...ještě zkusím ty bylinky....a nebo plastiku....grinning smiley Ale berme to i z té lepší stránky, co nám bylo ubráno na kráse, to nám bylo přidáno na duši (to si říkám, když se občas před zrcadlem lituju grinning smiley) ...takže hlavu vzhůru thumbs down
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 09.12.2007 22:50
     
    RAdulla, vím, o čem píšeš winking smiley . Když si nedám pod oči korektor - mohu doporučit jedinečný tekutý od Mary Kay- sice je drahý, ale vydrží hodně dlouho a je téměř neviditelný!, přitom krásně kryje - tak se mě každý vyděšeně ptá: Co se ti stalo? eye popping smiley Vypadám, že jsem proflámovala týden nebo probrečela noc angry smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Radulla

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 03.04.2008 22:03
     
    možná že se nám poštěstí ...něco jsem našla, na jedné klinice v praze mají na tmavé kruhy pod očima speciální gelové injekce. Je tam nějaká kiselina (te´d si nevzpomenu jaká) co se nachází normáně v kůži a nám "monclatým" pod očkama prostě schází....injekce stojí kolem 7.700kč (+350kč konzultace, ale pokud byste šli na ty injekce, je pak konzultefce zdarma), a vydrží přibližně na rok, poté by se mělo jít znovu....najdu bližší info a dám sem třeba nějaký odkaz na články o té ordinaci včetně spojení smiling smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    chelsey

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 13.05.2008 18:49
     
    zdravim...je mi 17 a taky mě trápí tmavé kruhy pod očima.mám taky docela tmavá víčka a k tomu celkem světlou pleť....vypadá to hrozně...když si to přemaluju stejně je to docela vidět....kdyby na to tak něco bylo....
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 14.05.2008 12:47
     

    chelsey: Ze všeho, co jsem vyzkoušela, jsem nejvíce spokojená s krycím krémem od MARY KAY. Je to sice 390 Kč za malou tubičku, ale vydrží opravdu hodně dlouho, krém se krásně rozetře a není vidět žádná vrstva, jakou udělá třeba krycí tyčinka sad smiley. Tento výrobek považuji za naprosto geniální winking smiley thumbs down , a jestli ho přestanou vyrábět, tak nemůžu mezi lidi grinning smiley

    [www.marykay.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (14.05.2008 12:50)
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Luciee

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 27.07.2008 15:47
     

    Dobrý den nebo ahoj (nevím) já taky trpím kruhy pod očima a nepomáhaj mi ani korektory zkusila sem už i nějaké krémy ale taky nic....nevím taky bych se jich ráda zbavila!! eye rolling smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kruhy pod očima

    Datum: 27.07.2008 16:10
     

    Lucie, doporučuji ten korektor, o kterém píšu ve svém příspěvku výše. Opravdu vyzkoušený a jedinečný thumbs down

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.