pátek 19. dubna, 13:39 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Užitková zahrada
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Užitková zahrada
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: Mona
Status: expert

Křen

Datum: 14.12.2006 15:47
 
Prosím vás, nemám na zahradě křen a chápu to jako hrubý nedostatek. Takže jak se k němu dopracovat? Množí se to nějak? Nebo se dá koupit sazenice? Nebo semínka? Nebo jak? Díky.grinning smiley
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Honza

    Re: Křen

    Datum: 09.02.2007 19:27
     
             Zdravím veškerou květenu.winking smiley    Ale mám problěm,jak se toho křenu zbavitangry smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Křen

     
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Křen

    Datum: 09.02.2007 19:32
     
    Honzo...jednoduše:poslat mi ho.winking smiley
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Honza

    Re: Křen

    Datum: 09.02.2007 19:37
     
                Kolik a kam.Je to škodnagrinning smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Křen

    Datum: 09.02.2007 19:41
     

    Tato škodná se tu ztratí.grinning smiley  Ne vážně: jak ho chceš zlikvidovat a proč?

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    jeník

    Re: Křen

    Datum: 09.02.2007 20:25
     
          Sise je boží,ale roste všude kam ho zasadimeye rolling smiley Ničí vše kolemsad smiley
     
  • Autor: Honza
    Status: nováček

    Re: Křen

    Datum: 09.02.2007 21:08
     
         Se musím omluvit,konečně se mi podařilo se registrovat na Vaše stránkythumbs down Rád si pohovořím o všem co se týče kytiček a zahrádkythe finger smiley
     
  • Autor: Mona
    Status: expert

    Re: Křen

    Datum: 10.02.2007 07:51
     
    Honzo..prima. S tím křenem: to ho chceš zlikvidovat úplně nebo jen nějak zredukovat?
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Křen

    Datum: 10.02.2007 10:24
     
    Mám recept na vynikajúcu chrenovú pomazánku,chcete ju hodiť sem?
     
  • Autor: Hanule
    Status: expert

    Re: Křen

    Datum: 10.02.2007 10:34
     

    S křenovou pomazánkou sem, anny! Nic nehleď na to, že téma je v podsekci Záliby grinning smiley a směle piš :mlsný smajlík:

    [www.week.cz]

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: Křen

    Datum: 10.02.2007 10:48
     
    tak to tam je grinning smiley
     
  • Autor: hespa
    Status: expert

    Re: Křen

    Datum: 10.02.2007 17:26
     
    Jooo křen. Na staré maminčině zahradě ( co by mládá, blbá nezahradnice)  jsem šoupla křen na to nejlepší místo,které mne napadlo, a to pod švestku. To,že švestka byla uprostřed zahrádky,mě nevadilo. Posléze,musela švestkapryč(chytla šarku)  a náhle jsme měly solitréru uprostřed. Nedal se ničím vydolovat. Vždycky kousek zůstal a třeba po 2 letech opět vyrazil. To už jsem skoro zahrádkářka byla a  přesně v tom místě jsem chtěla pěstovat jahody pro synka. Takže RADA = KŘEN NEJLÉPE K PLOTU, ALE Z DRUHÉ STRANY od ZAHRADY!!!!! grinning smiley  grinning smiley  grinning smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Křen

    Datum: 12.02.2007 12:10
     

    Hespa:

    Křen je třeba pěstovat,ne ho nechat divočit.

    V praxi používám starý eternitový truhlík,naplněný kvalitním kompostem,do něj nasázím kousky křenového kořeneasi 10-15 cm,tlusté asi 10-15mm,zbavené veškerého kořenového obrostu.Může se dokonce oškrabat.Položím je šikmo v úhlu asi 30 st.zasypu  kompostovou zeminou.Dobře přitlačím a důkladně zaleji.Ten truhlík je celý zakopán v zemi.Sazenice brzy vypustí listy a do roka kořeny zesílí i na trojnásobek tloušťky.Protože nemohou dolů,můžeme je nechat i několik let.,nebo po dvou letech postup opakovat..

    JABRAKA

     
  • Autor: JanaNovo
    Status: nováček

    Re: Křen

    Datum: 31.08.2016 16:59
     

    Dobrý den, na [homezin.cz] jsem se dočetla, že křen se mnoří řízkováním, ale že jde o nějaký složitější proces. Poradíte někdo jak na to? Je pravda, že první rok po vysazení ještě není co sklízet?

     
  • Status: expert

    Re: Křen

    Datum: 31.08.2016 18:39
     

    Nechápu, co ti není jasné, v tom odkazu se všechno dočteš

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Užitková zahrada (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.