čtvrtek 28. března, 14:58 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Ivanka3
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

křečové žíly

Datum: 11.08.2008 22:02
 

Jsem 2x po operaci a stále se mi začínají dělat na nohách zvlněné žíly.Máte někdo recept?Kupuji si varixinal a beru detralex(na recept)je to dobré,ale jak vynechám pár dní,hned je to znát.Jste na tom někdo podobně? confused smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ivanka3 (11.08.2008 22:03)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 30.03.2018 23:28
     

    Dnes jsou pilule na všechno. V dnešní MF byla reklama na nadranin pro větší a pevnější poprsí. Zaručeně vám povyrostou a budou ignorovat gravitaci. Asi si počkám na nějaký penisin ............................ winking smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: křečové žíly

     
     
  • Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 31.03.2018 08:23
     

    Taku, grinning smiley zkušenost z rodiny nemám ale co chvíli slýchám z nějaké reklamy Ďáblem během minuty.Nemáš nač čekat. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 31.03.2018 10:36
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Taku, grinning smiley zkušenost z rodiny nemám ale co chvíli slýchám z nějaké reklamy Ďáblem během minuty.Nemáš nač čekat. grinning smiley

    ......se nepředávkuj se, nebo zůstaněš jen červený s rohama winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 31.03.2018 22:47
     

    ... no a TAKto dopadne diskuze o křečových žílách winking smiley .

    Zatím beru pilule na alergii, cholesterol a tlak. Na ostatní neduhy piluli nepotřebuji winking smiley .

    Na tlak beru pouze asi 4 měsíce. Byl blázinec v práci, termíny, stres, pakárna a tlak vyletěl vzhůru. Moudrá paní doktorka mi promluvila do duše, ať si srovnám v kebuli co je pro mě důležité a že by to se mnou taky moho fláknout. Tak jsem ubral, chodím po 8-mi hodinách domů a ne jako dřív po 10 - 12-ti, které jsem neměl většinou zaplacené. Tak uvidíme, uvidíme ...

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil tak63 (31.03.2018 23:43)
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 15.11.2019 21:36
     

    14.10.2016 jsem byl na křečovkách. Dnes po třech letech a měsíci jsem si to zopakoval. Tak snad to zase chvíli vydrží. Šel jsem na to hlavně proto, že mě často bolela noha. Od zítra mohu chodit jak chci bez omezení a do práce půjdu ve čtvrtek.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 17.11.2019 22:20
     

    Taku a jakou metodou ti to dělali?

    Slyšla jsem o metodě jakéhosi zalepení žíly, je to neinvazivní metoda, hlavně bez anestezie a brzký návrat do pracovní činnosti, bez nošení punčoch,atd....

    Já teda naštěstí křečáky nemám, ale brácha na tom byl už 3 x a má je furt a známý by taky šel, ale právě, aby nemusel vícekrát.

    Nebo máte někdo jiný zkušenosti s touhle metodou?

    [www.lecbakrecovychzil.cz]

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil gabca (17.11.2019 22:21)
     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 17.11.2019 22:43
     

    Jak píšeš, Zalepili mi hlavní nějakej kmen a ostatní vytahal v lokálním umrtvení. Vše bez bolesti a po 40-ti minutách jsem odešel po svých. Stálo to 9000 Kč. Hnátu mám staženou obinadlem a po 7-mi dnech jdu na kontrolu. Noha nebolí a není třeba neschopenka. Já si vzal 3 dny dovolené a tak se budu povalovat. Chodit se může dle libosti do 5-ti km. Dnes jsem nohu rozbalil, namazal a vypadá to docela dobře - modřiny jsou, ale už to bude jen lepší.

    Byla na tom i manželka a ta měla křečovku od kotníku až po třísla. Nyní by mohla dělat reklamu na punčochy a stálo to 15 000 Kč.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 17.11.2019 22:55
     



    tak63 napsal(a):

    Jak píšeš, Zalepili mi hlavní nějakej kmen a ostatní vytahal v lokálním umrtvení. Vše bez bolesti a po 40-ti minutách jsem odešel po svých. Stálo to 9000 Kč. Hnátu mám staženou obinadlem a po 7-mi dnech jdu na kontrolu. Noha nebolí a není třeba neschopenka. Já si vzal 3 dny dovolené a tak se budu povalovat. Chodit se může dle libosti do 5-ti km. Dnes jsem nohu rozbalil, namazal a vypadá to docela dobře - modřiny jsou, ale už to bude jen lepší.

    Byla na tom i manželka a ta měla křečovku od kotníku až po třísla. Nyní by mohla dělat reklamu na punčochy a stálo to 15 000 Kč.

    Tak to je super, přeci jen není nad to, když ti předá někdo vlastní zkušenost. Díky.

    Hlavně, aby to vydrželo napořád. thumbs down winking smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 17.11.2019 23:22
     

    Napořád to asi není nikdy, protože křečovky jsou potvory. Já jsem se stejnou nohou už po druhé. Kdysi jsem měl nožky jak model, ale zčaly bolet, tak jsem šel zase.

    Teď už mi jde jen o to, aby nohy nebolely smiling smiley. Metoda je to dobrá, ale musí se to zaplatit.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (18.11.2019 08:43)
     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 18.11.2019 20:31
     



    tak63 napsal(a):

    Napořád to asi není nikdy, protože křečovky jsou potvory. Já jsem se stejnou nohou už po druhé. Kdysi jsem měl nožky jak model, ale zčaly bolet, tak jsem šel zase.

    Teď už mi jde jen o to, aby nohy nebolely smiling smiley. Metoda je to dobrá, ale musí se to zaplatit.

    Počkej, to chceš říct, že jsi tuhle metodu podstoupil už podruhé na stejné noze? jak dloho že ti to vydrželo?

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 18.11.2019 21:02
     

    Na stejné noze a po třech letech sad smiley. Někomu se to holt vrací. Manželka byla také podruhé. Poprvé byla na klasické operaci a teď na zákroku radiofrekvenční sondou. Ptal jsem se známejch a hodně lidí bylo už několikrát.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 18.11.2019 21:06
     



    tak63 napsal(a):

    Na stejné noze a po třech letech sad smiley. Někomu se to holt vrací. Manželka byla také podruhé. Poprvé byla na klasické operaci a teď na zákroku radiofrekvenční sondou. Ptal jsem se známejch a hodně lidí bylo už několikrát.

    Hmmm spinning smiley sticking its tongue out , takže vlastně platíš za ten komfort, že můžeš jít hned makat. grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 18.11.2019 21:29
     

    Ano. Když marodíš na neschopence měsíc, nebo dva, tak to vyjde nastejno. Neležím s nohou nahoře, ale byl jsem dnes se psem na procházce (3 dny po "operaci"). Je fakt, že do konce týdne to musím mít stažený a pak 14 dní punčochu. Nedostáváš narkozu, nic nebolí a můžeš jít hned budovat kapitalismus - a to se vyplatí winking smiley

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.