čtvrtek 28. března, 12:17 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Ivanka3
Status: nováček
Klikni pro filtrování
Tagy: blb

křečové žíly

Datum: 11.08.2008 22:02
 

Jsem 2x po operaci a stále se mi začínají dělat na nohách zvlněné žíly.Máte někdo recept?Kupuji si varixinal a beru detralex(na recept)je to dobré,ale jak vynechám pár dní,hned je to znát.Jste na tom někdo podobně? confused smiley

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Ivanka3 (11.08.2008 22:03)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 123 | další
    Aktuální stránka: 1 z 3
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 26.08.2008 10:17
     

    Ivanko, taky s tím budu mít zřejmě do budoucna problém. Dr mi doporučil punčochy, dokonce jsem si koupila nějaké speciální, dost do nich investovala, ale natolik stahují, že mi to vůbec není příjemné a vůbec je nenosím sad smiley.

     
  • Autor: Reklama

    Re: křečové žíly

     
     
  • Autor: Ivanka3
    Status: nováček

    Re: křečové žíly

    Datum: 28.10.2008 10:37
     

    Anavi-to znám,strašně stahují pokožka mě kouše brrr už mám husí kůži jen na to vzpomenu.Oni si řeknou noste punčochy,ale mám v práci teplo,a jak nahoře na stehnách končí-tak se mi shrnou do takové silné ruličky-a to je síla.Snažím se jíst pohanku,přírodní tablety atd-jde to do peněz,ale jak chvíli vysadím zas mám provazy.Ach jo sad smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    KamilaVetesnikova

    Re: křečové žíly

    Datum: 28.07.2010 17:17
     

    Přeji pěkný den,četla jsem Váš příspěvek tady na internetu.Myslím si že bych pro Vás měla zajmavou nabídku jak se zbavit křečovích žil a ještě si přivydělat nějakou korunu.Mam kamarádku a vím jak jí křečové žíly tížily.Určitě jsem ochotny Vám otom povědět více na osobní schůzce,nebudu Vás do ničeho nutit ani Vás přemlouvat aby jste si něco brala.Pokud budete mít zájem můžete mě kontaktovat na tel 776619002.

    S pozdravem Vetešníková.

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    KamilaVetesnikova

    Re: křečové žíly

    Datum: 28.07.2010 17:22
     

    Dobrý den četla jsem Váš příspěvěk tady na diskuzi ohledně křečovích žil a myslím si že bych pro Vás mohla mít zajmavou nabídku která si myslím že Vám pomůže a ještě by jste měla šanci si u toho přividělat.Na osobní schůzce jsem ochotna Vám otom povědět více.Nebudu Vás do ničeho nutit ani Vás přemlouvat,ale pokud Vás to zaujme můžete mě kontaktovat na tel 776619002.

    S pozdravem Kamila Vetešníková.

     
  • Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 28.07.2010 18:02
     

    Paní když už něco nabízíte tak snad stačí jednou a alespoň bez hrubek jo?

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: křečové žíly

    Datum: 28.07.2010 18:15
     

    grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 01.08.2010 12:08
     

    jejda, jejda, mám z toho úplně zymnicy... eye rolling smiley

     
  • Autor: kaolin
    Status: nováček

    Re: křečové žíly

    Datum: 08.10.2010 21:54
     

    ty křečove žíly jsou i muj problem,je to u mě dědičné ale běhám, denně cvičím,baštím kopřivy a taky se s nimi šleham a to je vše zadarmo ale vím že zdraví ktere si cely život ničíme si nemůžu na stará kolena koupit.Pater Ferda ten radil ty kopřivy ale komu to nahaní hrůzu muže zkusit třeba MMS ale bez osobni oběti to prostě nejde ,to bychom se stali jen žrouty vitaminů a načekali bychom se .Ale ta MMS je fakt dobra nahaní to ale hrůzu farmaceutickym firmam protože to je tak jednoduche a proste.Ale pozor všeho s Mírou jak tvrdí klasik jeden jeho uživatel to bral jako pivo asi a tak po probuzení z komatu píše o tom že doktoři měli podezření na otravu hadím jedem a nebo druha uživatelka si pletla připravu tohoto leku a davkovala ho obraceně,no prostě hloupost je asi naší národní vlastností.Taky mi hodně daly rady Edgara Cayce ale to je zas jiný příběh... flower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    gzt

    Re: křečové žíly

    Datum: 26.10.2010 08:20
     

    ahojte, pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií,podporuje zdravou krvetvorbu,zvyšuje hladinu hemoglinu,podporuje kožní metabolismus,hojení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,podporuje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšuje energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál
    více se dozvíte zde jsou tam supr články
    [chlorellamrmia.blogspot.com]

     
  • Autor: Ivanka3
    Status: nováček

    Re: křečové žíly

    Datum: 31.12.2010 13:20
     

    Děkuji za odezvu všem!Moc mě to potěšilo,a vyzkouším radu na chllorelu-už jsem o ní slyšela hodně pozitivního.Vím že je úplně nevylečím,ale aspoň zastavit tvoření dalších žil!děkuji Ivana flower smiley

     
  • Autor: Ivanka3
    Status: nováček

    Re: křečové žíly

    Datum: 31.12.2010 13:22
     

    PŘEJI HODNĚ ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ V NOVÉM ROCE!! flower smiley

     
    Upraveno 4 krát. Naposledy upravil Ivanka3 (31.12.2010 13:50)
     
  • Autor: Pilatek
    Status: začátečník

    Re: křečové žíly

    Datum: 06.07.2013 23:41
     

    Křečové žíly jsou zlo. U mě se objevily v poměrně nízkém věku a od té doby je to jenom horší. Zatím se to snažím zvládat pomocí kompresních punčoch a kaštanového gelu, který mi doporučila doktorka, ale obávám se, že později mě operace nemine. Navíc mám pro své nohy poměrně nevhodné zaměstnání, jelikož pracuji jako servírka, takže přicházím domů s šílenými bolestmi.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 15.10.2016 11:09
     

    Tak, na křečovkách jsem byl včera odpoledne. Ambulantní výkon s lokálním znecitlivěním. Radiofrekvenční sondou od lýtka dolů. Na výkon jsem neviděl, protože jsem ležel na břiše. Nic nebolí a trvalo to asi 45 minut. Můžu prý jít v pondělí do práce, ale půjdu až ve středu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (31.03.2018 22:26)
     
  • Status: expert

    Re: křečové žíly

    Datum: 15.10.2016 11:16
     

    Taku, kdes na tom byl? Mám na jedné noze. Asi ne z dispozice ale blbým pádem ze schodů. Možná mě někdy čeká. Každá info se vždycky hodí.

     
Stránky:  123 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.