sobota 20. dubna, 14:20 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Záliby a volný čas
 
Autor: Beataa
Status: začátečník

Krabičková strava

Datum: 14.06.2013 15:04
 

Zdravímm všechny. Ráda bych se zeptala, jaký máte názor na krabičkovou stravu? Pomohla někomu z vás s kilogramy a zlepšením ve stravování? Přemýslím o tom, že bych vyzkoušela krabičky odebírat a tak mě zajímají zkušenosti někoho z vás.

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí123
    Aktuální stránka: 3 z 3
  • Status:

    Re: Krabičková strava

    Datum: 01.07.2013 06:46
     

    nejlepší krabičková dieta je tak, kterou si sama doma připravíš thumbs down o dovážené krabičkové dietě jsem nic pozitivního nečetla, podle mě je zbytečně drahá a nevím, co vyřeší? Jedině, že bys jí kupovala doživotně eye popping smiley

     

    Beato, pokud si s úpravou jídelníčku sama nevíš rady, obrať se na výživového poradce a nech si sestavit nějaký rozumný jídelníček na nastartování a krabičky si připravuj doma sama. I ta příprava má psychologické hledisko pro hubnutí.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil budulinkova (01.07.2013 06:48)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Krabičková strava

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Krabičková strava

    Datum: 01.07.2013 08:46
     



    babkaela napsal(a):

    Drahuško, ty neznáš bodovou ? Co vidím, to zbodnu ?

    Tu držím celý život, smoking smiley ale na stará kolena mě pěkně vypekla angry smiley

     
  • Autor: Frantisek
    Status:

    Re: Krabičková strava

    Datum: 08.07.2013 14:30
     

    Dnes jsou všude po baráku poházené letáky na :[www.rozvoz-jidel.com]

     
  • Autor: Beataa
    Status: začátečník

    Re: Krabičková strava

    Datum: 12.07.2013 12:55
     

    I kdybych tu založila diskuzi na kuličkovou modelínu, tak to pro vás bude reklama. Jen jsem se zeptala na názor a uvedla firmu, že ne každá se pohybuje cenou tak, jak tu některá z vás přemrštěně uvedla tu nejdražší, kterou našla. Ano, je lepší si vařit sama, zaplatit si výživového poradce nebo kurz, ale já se ptala, zda ji někdo vyzkoušel a má sní zkušenost. Takové odpovědi jsem se nedočkala a i přesto, jak jsem tu četla jen negativní příspěvky, jsem se rozhodla to na měsíc vyzkoušet a krabičky od zmiňované firmy Harmonyservis si objednala. Člověk si to hold musí zjistit sám, ale já jsem zatím spokojená.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Krabičková strava

    Datum: 15.07.2013 13:46
     

    Beato, zbytečně se čertíš. Prostě sis jen nevybrala diskuzní fórum šťastně, tady na weeku asi nikdo s krabičkovou dietou zkušenost nemá, proto se ti neozval. A že se ti mnozí snažili pomoci i jinak, protože to brali tak, že chceš zhubnout a nevíš jak, proto chceš zkusit právě krabičkovou dietu - to snad nejsou negativní reakce, ale snaha poradit. Ty ses rozhodla, tak držím palce, aby to fungovalo (věřím, že to funguje, ale já k tomu mám své výhrady, proto bych to nevolila, ale to je volbou každého, to není nic pro ani proti).

     
  • Autor: JaniV
    Status:

    Re: Krabičková strava

    Datum: 06.02.2015 10:07
     

    Koukám,že se do toho Harmony servis vopřel!!!! A asi přebývá i moravské uzené ... Kdo na tohle naletí,není mu pomoci....

     
  • Autor: vera258
    Status: nováček

    Re: Krabičková strava

    Datum: 08.02.2015 17:26
     

    Myslím, že je každého věc zda si krabičkovou dietu vyzkouší, nebo ne.Já s Harmony servis, tak jako s dietou mám výborné zkušenosti i vynikající výsledky.Za sebe doporučuji a komu se to nelíbí at nechá být. winking smiley

     
Stránky:  123 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Záliby a volný čas (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.