pátek 29. března, 00:49 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Interiérový design
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Interiérový design
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: salome
Status: nováček

koupelnove obklady

Datum: 13.07.2012 10:17
 

Ahoj,

chceme renomovat koupelnu ve starsim domecku po babicce. Rada bych tam mela neco moderniho a na netu jsem vydela ze je ted dost v kurzu tzv. grafosklo. Da se to pouzit i do koupelny? Co si o tom myslite?

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: mazdi
    Status: nováček

    Re: koupelnove obklady

    Datum: 14.07.2012 14:33
     

    ahoj, určitě jo, já jsem to objevila u kámošky, která z toho měla v koupelně takovou stěnu. já jsem to použila do kuchyně. jako obklad za linku. je bezva, že to nemá spáry a supr se to udržuje. ještě si nechám udělat takovou oddělovací zeď mezi jídelnu a kuchyň se stejným motivem.

     
  • Autor: Reklama

    Re: koupelnove obklady

     
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: koupelnove obklady

    Datum: 14.07.2012 19:20
     

    Obložit koupelnu sklem je možné,ale je nutné použít kalené sklo FLOAT s barevným desenem.Ovšem cena se pohybuje bratru od 1500 do 2500 /m2.Způsob nalepení také není amatérům moc dostupný,takže se bez firmy neobejdete a opět se obložení prodraží.Spíše jako sklo bych krásuchtivým ženám a dívkám doporučil velkoplošnou dekorativní keramiku.

    JABRAKA

     
  • Autor: Malamutka
    Status: začátečník

    Re: koupelnove obklady

    Datum: 20.06.2014 15:17
     

    No teda abych pravdu řekla, tak obkládat celou koupelnu sklem, no do toho bych asi nešla...třeba jednu stěnu jo, ale to spíš v chodbě... my máme v koupelně obklady Abitibi a jsem spokojená

     
  • Status: začátečník

    Re: koupelnove obklady

    Datum: 29.10.2016 15:53
     

    Dobrý den, být vámi, domluvila bych se s odborníkem. Když jsme se rozhodovali, jakou vybrat koupelnu, velmi nám poradili přímo u Richter+Frenzel. Zrovna před pár týdny jsme totiž dostavěli domek u [www.ddnk.cz], kteří nám zajistili koupelnu, právě u tohoto výrobce. Pozvali si nás do showroomu a vysvětlili nám vše, co nám nebylo jasné. Super zkušenost, ještě lepší výsledek smiling smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Interiérový design (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.