sobota 20. dubna, 09:30 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Růže
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Zahrada > Okrasná zahrada > Růže
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Autor: Kveta
Status:
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

Datum: 30.04.2013 13:58
 

Nechtěla jsem se míchat do stávajících zde otevřených růžařských diskusí, proto otevírám Kotviště pro osazenstvo KR.

Snad dočasné... sad smiley.... aspoň doufám.



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 1 z 14
  • Autor: mispule1
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 23.12.2013 18:42
     
    002 (3).jpg

    Přeji Vám všem klidné a radostné prožití Vánoc,hodně zdraví,štěstí a pohody do Nového roku.

    A taky krásné zahrady,přiměřeně srážek a sluníčka,žádné škůdce a živelné pohromy...

    Prostě -ať se Vám daří !!! flower smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

     
     
  • Autor: fanynka
    Status: nováček

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 23.12.2013 20:22
     
    img_3238r.jpg

    Ať vám všem svítí slunce celý rok, slouží zdraví vám i vašim blízkým a vyhýbají se trable a trampoty.

     

    fanynka

     
  • Autor: HonzaPM
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 30.12.2013 23:09
     

    Květo, ty úplné novinky ještě k mání nebyly. Budou "vydané" příští rok, takže available asi až na podzim, popř. v sezoně v kontejneru. Proč jsou tam uvedené už nyní, netuším. Ještě před nedávnem tam nebyly. Tj. - objednat je ještě nebylo lze.

    Kordes poštovné si z hlavy teď nevybavím. Jsem zvědavson, kolik vln bude "letos". smiling smiley

     

    Hromadná obj. Tantau - též neorganizuji a nepřidám se, děkuji. Jednou mi to stačilo. grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil HonzaPM (12.01.2014 19:33)
     
  • Autor: HonzaPM
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 03.01.2014 13:08
     

    .

     
    Upraveno 9 krát. Naposledy upravil HonzaPM (20.02.2014 11:28)
     
  • Autor: HonzaPM
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 12.01.2014 19:39
     

    Možná jste zaregistrovali, že Pelcovi mají v Jarní nabídce Maryšu, nad kterou jsme před časem na KR áchali smiling smiley.

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 19.01.2014 12:26
     

    Nevím, jak vy ( ale podle počtu hostů ve fóru usuzuji, že jste na tom podobně winking smiley ), ale já brouzdám v diskusích na KR a napadá mě spousta otázek....

     

    Např. Honzo, jak splnila tvé očekávání předloňský nováček Yellow Charles Austin?

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil vimrova (19.01.2014 12:30)
     
  • Autor: HonzaPM
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 20.01.2014 11:17
     

    Jano ahoj, taky nakukuju, taky otevírám některá témata, sic fotky chybí.

    Např. diskusi Mulčování jsem přečetl s velkou chutí a jedním dechem,

    moc se mi to ohlédnutí zpátky líbilo a vůbec nevadilo, že zrovna tady nejdou fotky.

     

    Co se Yellow Charles Austin týká, tak spokojenost.

    Jako majitel její matky, Charles Austin, jsem už asi i trochu věděl, co čeho jdu.

    Pokud Austin tvrdí, že se mu tenhle žlutý sport líbí víc, než původní matka, tak souhlasím - je to krásná růže.

    Obecně mám tuhle skupinu růží okolo Charles Austin rád (Teasing Georgia, Crown Princess Margaretta,

    Tess of the d´Urbervilles...).

    Mj. oceňuji, že Yellow Charles Austin zvládla vsazení do džungle z ostatních růží a šanty a dobře se tam prosadila.

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 20.01.2014 22:08
     

    Honzo, děkuji smiling smiley .

    Taky jsem rozšířila svou "sbírku" žlutooranžových austinek winking smiley . Na jaře sázená Teesing Georgia se teprve usazovala, kvetla v těch vedrech, což jí moc nesvědčilo, ale věřím, že příští rok už se ukáže v plné kráse.

    Aby jí nebylo smutno, pořídila jsem jí napodzim kamarády : Pilgrima, Port S., a Molineux. Jsem na ně hodně natěšená love smiley

     
  • Autor: mispule1
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 20.01.2014 22:40
     

    Taky jsem se rozhodla CPM pořídit sousedku.Mám zálusk na Lady Emmu H. nebo Teasing Gorgii. Molineaux je taky fajn,o Judovi the O, ani nemluvím.Prostě do jara mám o čem hloubat grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil mispule1 (20.01.2014 22:43)
     
  • Autor: HonzaPM
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 21.01.2014 11:51
     

    Jano, nz. Tak jsi Molineux nakonec taky zkusila? smiling smiley Ostatní dvě jsou fajn.

     

    Mišpul, mě by se k CPM líbila Teasing Georgia, ale pokud chceš nějakou ne tolik podobnou,

    tak třeba Lady Emma Hamilton, je skvělá a krásně voní do dálky. Osobně plápolám nad Lady of Shalott,

    ta je čupr, kvete neustále a má moc hezký keř i lupení, voní slaběji, ale přece. Ta mi jen jedna asi nestačí.

    Budu teď dělat nějaké přesuny, přikoupil jsem dvě Golden Celebration, jednu dám namísto Ghislaine de Féligonde

    (tu dám na něcojakoskalku) a druhou na místo Perpetually Yours, mezi nimi bude moje původní Golden Celebration,

    takže budou tři v řadě vedle sebe a doufám, že to bude žlutá voňavá záplava. Po jejich boku budou z jedné strany

    Wollerton Old Hall a Claire Austin a z druhé strany to ještě musím dovymyslet, je tam např. Guirlande d´Amour,

    místo které si myslím právě na (další) Lady of Shalott. Guirlande bych pak musel vymyslet někam jinam....

    No, nenudíme se, že? smiling smiley

     
  • Autor: lanimka
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 21.01.2014 13:08
     

    Honzo, prosila bych růži Frühlingsduft (doufám, že se dá pěkně řízkovat) a jestli mi poradíš ještě nějaké do polostínu/stínu, budu ráda. Vedle kompostéru mám zelený koutek, který by potřeboval oživit, můžou být vyšší i nižší - aby se mohly pěkně sesadit a vzájemně se nerušily.

     
  • Autor: mispule1
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 21.01.2014 17:41
     

    Honzo,rozhodně se nenudíme winking smiley .Včera jsem stříkala mšice na čemeřici foetidě-pod chumlem poupat černo,obaleno,dnes jsem oplachovala chcíplotiny.Spřádám a zase zavrhuju plány,courám střídavě po KR a HMF-včera jsem dala Tantau,dnes mám v plánu historické nebo Maillanda-podle nálady.

    Ta Lady of Shalot taky není marná,na HMF má Marina fotky rozkvetlého keře,nádhera sama.

    Je hnusně,takhle podivnou zimu si nějak nepamatuju(aspoň,co mám-kvůli zahradničení-důvod to pozorovat).

     
  • Autor: vimrova
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 21.01.2014 19:22
     

    Mišpul, taky jsem teď nově dala Lady of S. k CPM. Z druhé strany má už léta za sousedku Pat A. a ta zas Jude t .O.

     
  • Autor: mispule1
    Status:

    Re: Kotviště pro osazenstvo Krásnorůžařské

    Datum: 21.01.2014 19:48
     



    vimrova napsal(a):

    Mišpul, taky jsem teď nově dala Lady of S. k CPM. Z druhé strany má už léta za sousedku Pat A. a ta zas Jude t .O.

    Dej fotečku grinning smiley Na Judu jsem též myslela,na trojúhelníku je ještě místo.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Růže (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.