čtvrtek 28. března, 19:33 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Kosmetika Fleur de Santé

Datum: 06.11.2007 12:28
 

Nepoužíváte někdo tuto kosmetiku? Přišla mi od nich nabídka, že se mohu stát členkou, ale je to podmíněno odběrem alespoň jednoho kusu zboží z každého katalogu, do takového závazku se mi nechce. Zase na druhou stranu se mi hrozně líbí parfém, který nabízejí za vstup - tak jak to, sakryš, provést? grinning smiley

Kdybych aspoň jejich výrobky znala a věděla, že se od nich něco sem tam vzít může - šampon, sprcháč a takové věci člověk stejně běžně koupí, že? - tak by se mi rozhodovalo snadněji...

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 12 | další
    Aktuální stránka: 1 z 2
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 06.11.2007 12:31
     

    Kdo hledá, najde winking smiley

    ...tak tady zase moc kladných ohlasů není...confused smiley [diskuse.dama.cz]

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 06.11.2007 12:37
     

    Už jsem našla i katalog...

    [www.fleurdesante.cz]

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 06.11.2007 12:42
     
    anavi ahoj tuhle kosmetiku používá moje mamka.občas mi též něco přihraje a jsme obě spokojené.jak si zboží objednává,nebo jaké jsou podm.nevím,ale můžu se o víkendu poptat.vím jen,že tam mají docela kvalitní zboží a pokud si ho objednáš ve slevě,tak to není ani finančně tak hrozné.flower smiley
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 06.11.2007 13:00
     
    Možná to zkusím. On u té nabídky byl totiž vzorek jedné vůně a opravdu mi "přišla k chuti" . No a za tu vstupní cenu 99 Kč - nekup to!!! winking smiley
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 06.11.2007 14:12
     
    už přes kolegyni nakupuju druhým rokem a jsem maximálně spokojena (až na samoopalovací krém) - všechno - přípravky na akné, sprcháče, na depilaci ....
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Štěpulka

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 19.11.2007 21:32
     
    Ahoj kosmetiku používám už přes rok a jsem na míru spokojenáflower smiley a to roční členství není tak hrozný. Můžeš si objednat třeba jenom ořezávátko za 60 kč.Tam to už není finančně podmíněný.Ta kosmetika je hlavně kvalitní.Alespoň pro mě je lepší než třeba od Avonueye popping smiley Pokud se rozhodneš do toho jít, nezapomeň po tom roku na to upozornit a oni ti aktivují zasílání katalogů bez nutnosti objednávky.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jana34

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 26.11.2007 00:25
     
    Ahojky, už jste se byly kouknout na [www.julietka.cz] ?
    Ty parfémy jsou třeba o tři stovky levnější. Sice nemaj tak velkej výběr, ale to co maj je fakt hodně levný. Je to zboží ze slevových akcí v Německu.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jana34

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 26.11.2007 19:43
     
    Tuhle kosmetiku neznám. Já používám nejraději Loreal a Max Factor. Perfektní ceny mají na [www.julietka.cz] Je to zboží ze slevových akcí z Německa.
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Monika Křenková

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 18.03.2008 15:18
     
    ahoj tato kosmetika je skvělá měla jsem krémy které se hodily pro moji i maminčinu pokožku a jsou dobré to samé gely a parfémy nemusíš se bát každy měsíc jsem si něco z nabídky vybrala pro členy jsou velmi zvýhodněné ceny nakonec tuto značku používám už 3 roky kam se na ni hrabe avon nebo orifleim a ještě sbíráš body za které obdržíš další slevy a pokud by se stalo že si nevybereš nic ty tak některá z Tvych kamarádek určitě tak jsem to dělala i já katalog jsem vždy kamarádkám ukázala a nakonec jsem mivala dvou tisícové objednávky tak pa
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    monniikka

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 20.07.2008 18:08
     

    Dobrý den, kdyby jste měla ještě nějaký zájem o odběr z fleur de sante tak se ozvěte na moji adresu. Já bych vám poslala nejnovější katalog přes internet a objednala pokud by jste chtěla vyšlo by Vás to levněji mejte se hezky a zatím nashledanou

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    kačenka

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 31.08.2008 20:21
     
    Ahojinky všem,já jsem si objednala od značky fleur de santé a jsem byla
    velice překvapená s kosmetikou fleur de sante je to lepší kosmetika než Fa,dobjednávej te je to sice některé zboží pněkud přehnaná částka-drahá za tu cenu mám třeba 2-3 výrobky nějakou jinou kosmatiku ale stojí to za to si to jednou koupit thumbs down
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    miluše kolařova

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 22.01.2009 13:40
     

    s touto kosmetikou jsem spokojena,použivam ji už mnoho let.Pletove kremy jsou vyborne a tělove take. Levandul.těl.krem je nejlepši.Jsem členkou mnoho let a vyhoda je ta, že si objednam tehdy,když ja sama mam zajem.Kolařova M.flower smiley

     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 22.01.2009 16:56
     

    ... tak jsem stále věrnej zákazník, z každého katalogu si něco objednám a jsem stále spokojená - no teď to vypadá jako reklamní příspěvek confused smiley , ale já mám opravdu většinu věcí - ať už na líčení, pleťové masky, peelingové krémy a tak od nich winking smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Jane

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 23.02.2009 13:54
     

    Cenová PECKA !!!! Fleur de Santé.

    Pokud by jste měly dámy zájem o nějaké výrobky od firmy Fleur de Santé, mám tu nějaké kousky, které bych Vám mohla nabídnout za luxusní ceny. U mě žádné problémy se zasíláním nevyžádaných balíčku nehrozí :-)) Přeci nebudu zbytečně platit poštovné !!!! Žádná registrace, žádné povinné odběry jednou za rok :-))

    Všechny přípravky jsou nové a nerozbalené. Najde se tu například: Exuberance - 359,-- Kč, Sheer Enigma - 320,-- Kč, Fallen Angle - 359,-- Kč, Femme - 359,-- Kč, Be Mine - 299,-- Kč, L Pour Elle - 299,-- Kč, Iced Dreams - 320,-- Kč Golden Moments edt - 299,-- Kč, Edge - 320,-- Kč, H Pour Homme - 320,-- Kč atd....

    Cena u mě je více než 50% katalogových cen. Pokud máte o nějaké věcičky zájem, neváhejte a kontaktujte mě na můj e-mail: dolphin.jane@seznam.cz Po těchto věcičkách se docela zaprášilo, tak ať nezaváháte :-))

     
Stránky:  12 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.