pátek 29. března, 16:44 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Anavi
Status: expert

Kosmetika Fleur de Santé

Datum: 06.11.2007 12:28
 

Nepoužíváte někdo tuto kosmetiku? Přišla mi od nich nabídka, že se mohu stát členkou, ale je to podmíněno odběrem alespoň jednoho kusu zboží z každého katalogu, do takového závazku se mi nechce. Zase na druhou stranu se mi hrozně líbí parfém, který nabízejí za vstup - tak jak to, sakryš, provést? grinning smiley

Kdybych aspoň jejich výrobky znala a věděla, že se od nich něco sem tam vzít může - šampon, sprcháč a takové věci člověk stejně běžně koupí, že? - tak by se mi rozhodovalo snadněji...

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: skrblice
    Status: expert

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 23.02.2009 21:24
     

    Libi, já taky od nich beru už delší dobu a jsem hodně spokojená. Ještě se mi nestalo, že by mi něco nesedlo, nebo nevonělo..... thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

     
     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Hana Sumerová

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 25.02.2009 12:16
     

    Jane,

    kdysi jsem byla členkou, ale jejich přístup mě velmi zklamal. Ráda bych nějaké výrobky od nich používala, byla jsem totiž s nimi spokojena. Jenže mi nevyhovuje registrace, proto bych ráda využila vaší nabídky. Ozvěte se, prosím na emailovou adresu smiling smiley Sumer

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    Madlenka

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 29.05.2009 14:49
     

    Ahoj, už to bude asi 3 roky, co jsem narazila na Fleur de Santé, členství nemám ničím podmíněno, někdy si objednám za 3 tisíce a pak zase třeba čtvrt roku nic, nemusím si každý měsíc něco objednávat,není to nějaká podmínka..Aspoň teda ne u mě..S jejich výrobky jsem spokojená, až teda někdy na ty přemrštěné ceny,ale mají taky hodně akcí, a výrobky moc kvalitní. Hlavně parfémy voní pěkně, nemám ráda ty z Avonu nebo tak, nechci vonět stejně jako všechny ženské v tramvaji:-D..můj názor...jednou mě naštvali,že zašantročili někde moji objednávku,takže mi to nepřišlo..a to sem se tak těšila..no nic,chyba se stane:-D ale každopádně doporučuju, ví jak si udržet zákazníky, já když narazila na jejich první katalog,tak jsem tomu moc nevěřila, ale byly tam slevy snad o 70%, tak jsem si nakoupila a oni mi jako novému členovi poslali zadarmo parfém a kazetu se stíny a lesky na rty..a pak ještě jednou,asi jen tak:-D ...papa a ať se líbí.. thumbs down flower smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    magie

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 28.08.2009 10:57
     

    Te nemá cenu ani toho poštvnéhospinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 11.04.2010 17:55
     

    tak já o téhle kosmetice vůbec nevěděla. Od Ježíška jsem dostala dárkovou kazetu s parfemem, sprejem a hodinky. Můžu říct, že jsem hned oznámila, že až dojde, budu chtít znova...perfektní vůně a hodinky mi závidí i mladý holkythumbs down grinning smiley

     
  • Autor: Arturka
    Status:

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 11.04.2010 18:49
     

    O kosmetice nevím lautr nic. Jediné co používám tak pudr, tužku na obočí ( mám ji na oči) , řasenku vyjímečně, protože mě štípou oči a pořád si je drolím. Zato voňovek na sebe vypatlám dost, ale těch příjemných... Kupuju z Avonu. Aby to bylo cítit asi tak jako když jsem vylezla svěží z vany. Nesnáším levné odéry a převoněné paničky, hlavně, když cestuju a nějaká taková mě sedí na blízkuthumbs up

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    hanik80

    já používám přírodní produkty

    Datum: 26.10.2010 08:20
     

    ahojte, pomáhá z těla odstranovat těžké kovy,toxiny a další jedovaté látky,pomáhá odstranit chronickou zácpu,čistí trávící ustrojí,jako probiotikum podporuje tvorbu prospěšných lactobacilů a bifidobakterií,podporuje zdravou krvetvorbu,zvyšuje hladinu hemoglinu,podporuje kožní metabolismus,hojení ran a vředů,posiluje imunitu organismu proti virovým onemocněním,podporuje zdravé funkce reprodukčních orgánů,prospívá celkové regeneraci organismu,zvyšuje energii a vitalitu a další a další věci my ji bereme celá rodinka plus malej má 4 a už jí bere od 1 roku a jsme s ní moooc spokojeni proto posílám dál
    více se dozvíte zde jsou tam supr články
    [chlorellamrmia.blogspot.com]

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 02.03.2011 19:33
     
     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Kosmetika Fleur de Santé

    Datum: 24.06.2013 18:47
     

    Anavi tak stala ses členkou? Mě teď známá nabídla, abych se zaregisrovala na kosmetice LR, že budu mít 40-60 % slevu. Registrace stojí jen 220,-, pak můžu prodávat jejich výrobky. Ale jsou dost drahé, tak nevím nevím.....

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.