pátek 29. března, 00:05 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Zdraví a krása
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zdraví a krása
Diskutujte! Rádi vaříte, nebo naopak vyšíváte? Pak je tato sekce to pravé pro vás..
 
 
Podkategorie:
 
 
 
Autor: Nina88
Status: nováček

Kosmetika Éminence

Datum: 29.09.2011 22:43
 

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s kosmetikou éminence?.. Objevila sem ji nedávno na netu, když sem hledala nějaký tónovací krém na pleť. Máte s tím někdo zkušenost?? Díky za odpověď smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Petra_9
    Status: začátečník

    Re: Kosmetika Éminence

    Datum: 06.10.2011 12:26
     

    Ahoj. Já mám od nich krém na mastnou pleť a sem spokojená. Poprvé sem ho dostala od segry k narozeninám. Ptž já sem do toho nechtěla vrazit tolik peněz, nevěděla sem, co od toho čekat. Ale sem s ním fakt spokojená. Takže si ho snažím kupovat pravidelně. Dost mi to na tu pleť pomáhá smiling smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kosmetika Éminence

     
     
  • Autor: Stano
    Status:

    Re: Kosmetika Éminence

    Datum: 06.10.2011 14:01
     

    Nino alias Petro, doufám, že ti za tu reklamu aspoň dobře platěj. Příště si dej pozor - když neumíš napsat "jsem", tak se tím prozradíš. No, každej si nějak vyděláváme, že jo.eye rolling smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kosmetika Éminence

    Datum: 06.10.2011 17:01
     

    Stano, nevím, jakou má Petra (či Nina) pleť, tak nemohu posoudit, jestli nutně potřebuje nějaký dobrý krém, ale zcela jistě potřebuje doplnit znalosti rodného jazyka. nono smiley Věra

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Kosmetika Éminence

    Datum: 06.10.2011 17:55
     

    zajímavý proč sem jde na radu, když si umí sama odpovědětsmiling smiley

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Kosmetika Éminence

    Datum: 08.11.2011 15:29
     

    A ja bych rada vedela, jestli se ta eminence tady teda resi nebo ne. Protoze ja mam divnej ksicht :-) smisenou, ale kde by mely byt pupinky tam nejsou a naopak a uz si s tim nevim rady. Pomohl me parkrat vichy. nivea je na mne moc mastna, tak zkousim nejake dalsi osvedcene kremy...

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Kosmetika Éminence

    Datum: 15.11.2011 17:04
     

    Tak co? Pouziva tady nekdo nejaky krem nebo ne? Nechci jit za kozarkou :-( kde to mam mastny tam bych mela mit pupinky ne? A ja je mam tam kde byt nejsou. Dam za to klidne i 3000 kdyz mi to pomuze. Dekuji moc!

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Kosmetika Éminence

    Datum: 15.11.2011 17:09
     

    Když půjdeš za kožařkou, bude tě to stát 30 korun a ty 3000 ušetříš spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Kosmetika Éminence

    Datum: 22.11.2011 11:19
     

    kdyz ja na kozni a celkove k doktorum nerada chodim :-( to radeji opravdu vrazim penize do kremu nebo celkove do telove kosmetiky. A ta eminence se mi zatim docela zamlouva, proto bych chtela vedet vas nazor. Nivea je na mne moc mastna, i kdyz ji mam nejradeji :-(.

     
  • Autor: Janina44
    Status:

    Re: Kosmetika Éminence

    Datum: 22.11.2011 11:54
     

    tak si to kup a vyzkoušej, když ti na penězích nezáleží

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Zdraví a krása (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.