čtvrtek 28. března, 19:26 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Dům a vše okolo
hodnocení: 4.30
Diskutujte! Stavíte, nebo již bydlíte ve vlastním? Podělte se o řešení svého bydlení s ostatními!
 
 
 
 
Autor: Josefina
Status: začátečník
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Kompostér

Datum: 31.08.2011 22:29
 

Zdravím, můžu se zeptat jaké máte zkušenosti s kompostérem? Oplatí se vůbec si něco takového pořizovat? Nebo je to zbytečné a stačí to prostě "jen tak hodit někam do rohu zahrady nahromadu" ?

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: daga
    Status:

    Re: Kompostér

    Datum: 24.09.2011 10:31
     


    SPIKE napsal(a):

    Dago, ale nezapomeň do sudu udělat dole několik děr (já jsem je tam, pokud bylo třeba, udělala brutálně krumpáčem), pokud nebude děravý už sám od sebe winking smiley Kompost sice potřebuje vlhko, ale kdyby tam byla stále vysoká hladina vody, bude to kvasit a ne se kompostovat. Ani ty chudinky užitečné žížaly by tam nepřežily. Tak ať se daří! Věra

    Věrko , jj, to chápu, že musí voda odtékat.... Už jsem zaúkolovala manžela, ale radost neměl, když nedávno odvezl sudy na šroťák, co jsme si pořídili tu kubíkovou kostku - nádrž na dešťovku. grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kompostér

     
     
  • Autor: Ivana52
    Status: nováček

    Re: Kompostér

    Datum: 26.09.2011 18:04
     

    No jasně, kompostér má velký význam. My jsme teda skončili tak na půl cesty. Pořídili jsme si tenhle kompostér z kulatiny, takže to drží všechen bioodpad pěkně pohromadě a na hromadě, ale neníto takový ten klasický kompostér, do kterého hodíte trávu a za týden ji máte shnilou. Tohle mi přijde přirozenější, nedáváme do toho žádnou chemii a tleje to krásně.

     
  • Autor: barborkavz
    Status: začátečník

    Re: Kompostér

    Datum: 27.10.2011 15:10
     

    Tak do rohu to vubec nehaz, prodavaji takovou krasnou vecicku kukni [www.gronych.cz] a ono to i na te zahrade bude vypadat pekne, nemyslis?

     
  • Autor: 555
    Status: expert

    Re: Kompostér

    Datum: 13.12.2011 11:29
     

    Přišla jsem pozdě. Určitě jsem přišla o něco hóóódně zajímavýhogrinning smiley

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: Kompostér

    Datum: 13.12.2011 17:42
     

    No tak já se nachytala jako první, čtu čtu a najednou tu Stáníček posílá někam. grinning smiley Čumím, co blbne. No nic, už jsem se dočetla vocogo.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Amee (13.12.2011 17:43)
     
  • Autor: sob22
    Status: nováček

    Re: Kompostér

    Datum: 09.03.2012 10:13
     

    Já si myslím, že kompostéry jsou fajn, navíc teď už je jaro, travička začíná růst, je potřeba shrabat zbytky listí a pokud to nechcete házat do potoka, nebo nemít na zahradě velkou ošklivou hromadu, vhodný kompostér je jasná volba. Respektive rozhodně není na škodu, aspoň je na zahradě pořádek a navíc máte svoje hnojivo ke stromkům smiling smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Dům a vše okolo (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.