středa 24. dubna, 01:59 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Sweety1
Status: nováček

Komplet spotřebiče

Datum: 30.03.2007 14:29
 

Právě vybíráme kompletní vybavení spotřebiči do kuchyně. Konkrétně, myčku, indukční varnou desku, digestoř, troubu a ledničku s mrazákem. Prosím, podělte se o zkušenosti s konkrétními značkami - neradi bychom koupili a pak byli zklamáni, nebo naopak investovali zbytečně moc peněz smiling smiley

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12
    Aktuální stránka: 2 z 2
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Komplet spotřebiče

    Datum: 23.02.2009 13:07
     

    Holky, děkuju za vaše rady a odkazy. Pročetla jsem zodpovědně všechno, dokonce na Liv. se aktuálně řeší připojení indukčních desek. Cenu za indukci jsem ochotná akceptovat, tedy ty levnější typy určitě.

    Ještě řešim šířku a výšku, protože v nabídce jsou různé velikosti, potom jsem si všimla, že u některých desek píšou, že mají zkosené tři strany. To mi není jasné, mám desku v rámečku a to mi vyhovuje, bez něj nevím, jak je to praktický, jestli se pod desku nedostává špína. No a do třetice hledám barevné možnosti desky. Mám desku černou a je na ní všechno vidět. Předtím jsem měla černo-bílou, takovej pepř a sůl, a to bylo praktický. Teď tahle možnost není v žádné nabídce. Nevím, jestli to nepřestali vyrábět, protože jsem to vlastně kupovala před dvaceti lety, tak je to asi outmodelgrinning smiley

    A ještě do čtvrtice, nevím, jak je to s ovládáním, protože mám společný ovládací panel pro troubu i desku eye rolling smiley nevíte, jak je to v tomhle případě?

     
  • Autor: Reklama

    Re: Komplet spotřebiče

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Komplet spotřebiče

    Datum: 23.02.2009 13:33
     

    Evano, ovládání je pro tu desku zvlášť, většinou dotykové, takže žádné knoflíky, žádné lepkavé umatlanosti okolo smiling smiley.

    Černou desku většinou doleštím kuchyňskými papírovými utěrkami a je dokonalá winking smiley thumbs down . Nevidím u toho žádný problém.

     

    A indukce má ještě takovou "vychytávku", že kdybys dělala něco extra prskavého, a nechtělo by se ti potom desku složitě čistit, tak si dáš prostě pod hrnec utěrku, vaří to i přes ni, žádné nebezpečí vzplanutí nehrozí smiling smiley. Pak jen sundáš utěrku, hodíš do prádla a deska je jako nová grinning smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil Anavi (24.02.2009 09:29)
     
  • Autor: Evana
    Status:

    Re: Komplet spotřebiče

    Datum: 23.02.2009 14:13
     

    Anavi, dočista jsi mě "zbláznila", faktgrinning smiley , ale já tohle potřebuju, protože kdybys mi řekla, že "ta indukce je dobrá věc, ale záleží na tobě, jak se rozhodneš", tak jsem tam, kde jsem byla, neboli na začátku problému. Jsem nerozhodná, takže jediný řešení je toto, strčit do měthumbs down a navíc ti maximálně důvěřuju.

    Vyrážím do Elekrawinking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Komplet spotřebiče

    Datum: 23.02.2009 19:33
     

    Tak to s tou uterkou me dostalo, to chci taky!!!!angry smiley winking smiley

    Evano drzim palce at dobre pochodis flower smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Komplet spotřebiče

    Datum: 27.02.2009 09:23
     

    Tak co, Evanko, vykoumala jsi něco? winking smiley

     
Stránky:  12 | <<předchozí komentáře
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.