sobota 20. dubna, 15:16 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Domácí spotřebiče
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Bydlení a domácnost > Domácí spotřebiče
Diskutujte! Chcete koupit novou pračku, nebo přestavět svůj byteček dle posledních trendů? Inspirujte se u ostatních a nebo naopak poraďte ostatním..
 
 
 
 
Autor: Libi
Status:

Mikrovlnná trouba

Datum: 26.03.2008 09:29
 

Stará mikrovlnka mi necelý rok po opravě vyhořela před očima, tak jsem prohlásila, že opravu už v žádném případě a minulý týden jsem si koupila novou, ETA 7202 (jen to má o "trochu" více funkcí, než ta naše původní), takže mám pod ní šoupnutý návod k použití a stále ještě v některých oblastech používání a tlačítek tápám grinning smiley . Doufám, že mi vydrží aspoň tak dlouho, jako ta původní winking smiley

 

[www.nejlepsiceny.cz

 

Trouba mikrovlnná ETA 7202 90000

MT, digitální ovládání, vnitřní objem trouby 23 l,mikrovlnný výkon 900 W, příkon grilu 1000 W, celonerezový typ,otevírání dvířek pomocí držadla směrem dolů,5 stupňů nastavení mikro-vlnné úrovně vaření,funkce rozmrazování, 8 přednastavených programů, kombinace mikro-vln a grilu s přednastavenými kombinacemi, nastavení hnotnosti, časovač do 60 minut, dětská pojistka, denní čas, barva stříbrná

 

 

 

kliknutím obrázek zavřete
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234 | další
    Aktuální stránka: 1 z 4
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 26.03.2008 13:33
     
    já mám asi 150 let troubu daewoo má x funkcí,ale stejně používám jen ohřev,rozmrazení a nějaké to zapékání.winking smiley
     
  • Autor: Reklama

    Re: Mikrovlnná trouba

     
     
  • Autor: Libi
    Status:

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 29.03.2008 18:07
     
    hlavně lostris nevím, jak se bude ta celonerezová udržovat confused smiley
     
  • Autor: jabraka
    Status:

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 30.03.2008 12:11
     
    pic26777.jpg

    Libi.

    Trouba jako trouba.

    Ale mikrovlnka ETA je dobrá.To,jestli je uvnitř smaltovaná,nebo nerezová,poznáš jen podle ceny.A čím jednodušší ovládání,tím lépe.To je jako ke kolečku na zahradě přidávat tlumiče pérování nebo zimní gumy.

    Hlavně pozor,abys nedopadla jako pán na obrázku.

     
  • Autor: lostris
    Status:

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 30.03.2008 17:49
     

    údržba celonerezových věcí je docela fuška,řekla bych.jde na nich totiž vidět každý otisk a mě osobně to přivádí k šílenství.angry smiley

    jabraka ,je pravda,že čím víc heblat,tím dřív se může něco pokazitgrinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 12:32
     

    Vytahuju diskuzi, jestli se třeba nechytne na recepty z mikrovlnky, jako se chytla domácí pekárna. Maca by sem mohla dát recept na tu krásnou buchtu. winking smiley

     

    Ještě k nerezové mikrovlnce - Moje první Whirpool mikrovlnka byla zevnitř nerezová. Nyní mám i vevnitř bílou (Elektrolux) a jsem z toho otrávená. Nejraději bych opět nerez. Udržuje se lépe a stále vypadá jako nová. Bílá časem na nejexponovanějších místech získá nádech do béžova, jak se bílá obarví a můžeš mýt, jak chceš. Zvenku je mi šumafuk, jakou má barvu (no, samozřejmě, aby se hodila), ale vnitřek bílý - už nikdy!

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 13:35
     

    Tak já měla bílou a teď mám uvniř nerez. A sere mě, bo do ní je hůř vidět, Zkrátka ten nerez by zjevně potřeboval uvnitř silnější žárovku angry smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 13:44
     

    Hihihi, to je psina, co? Tys měla bílou a teď ti nerez nevyhovuje kvůli špatnému osvětlení a já byla zřejmě zvyklá na vetší tmu, tak mi to nevadilo, ale zase mi vadí blbá udržba u bílé grinning smiley

    Jenže ono to asi nebylo jen tím nerezem, ale ta první měla dva zářiče a ohřívala i vařila naprosto stejnoměrně a rychle. U té nové musím třeba buřta, otáčet....

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 14:31
     

    Me to s mikrovlnou troubou moc neba, vetsinou je to na kraji horky a vevnitr studeny angry smiley , ale zase to setri nadobi thumbs down takze stejne pouzivam dal....

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 15:44
     

    Suee, v mikrovlnce vařím rýži (nepoužívám sáčkovou). Jinak už ne. Puding, marmeládu..... to jsou věci, které už ani jinak neumím smoking smiley

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 15:51
     

    Fakt i puding a marmeladu eye popping smiley eye popping smiley to mas nejakou specialni s vice funkcemi?

    ja to prave vzdycky brala spis jen na to ohrivani jiz uvarenych potravin. Nez nam dodelali kuchyn snazila jsem se v ni varit vodu na caj a ani to poradne neklaplo stydlin smiley eye rolling smiley mame jen zakladni od whirpoolu a vlastne dodnes poradne nevim jake funkce ma...

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 16:15
     

    Mám obyčejnou, asi 800 Watt. Puding jde krom kakaového. Ten hrudkovatí. Rozmíchám puding v mléce s cukrem a dám do mikrovlnky asi na 6 minut. Občas promíchám. Jak začne víc houstnout, ukončím vlnění. Dám do mističek a je hotovo. Žádný přichycený hrnec, nic....

     

    Marmeládu obdobně - na kilo ovoce, kilo cukru nebo želírovacího cukru (množství podle toho, jak je ovoce kyselé) no a na plný výkon, až se odpaří voda.... asi 3/4 - 1 hodina

     
  • Autor: LadaB
    Status: moderátor

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 16:16
     

    No já v ní teda vařím taky...třeba lečo, špenát, brambory když potřebuju jen trochu a nechce se mi kvůli nim vytahovat papiňák..

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 16:19
     

    To víš, že jo. I občas polívku. Rýže nemá chybu - velký hrnek rýže (mám ráda jasmínovou) 2 1/2 - 3 hrnky teplé vody, troška soli a na 20 minut plný výkon a je hotovo.

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: Mikrovlnná trouba

    Datum: 21.02.2009 16:39
     

    Tak ten puding asi taky vyzkousim...winking smiley

     
Stránky:  1234 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Domácí spotřebiče (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.