pátek 29. března, 11:32 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Psi
Aktuální kategorie: help   Vše > Záliby a volný čas > Zvířata > Domácí mazlíčci > Psi
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: JamaicaSi
Status: začátečník

kolik váží váš bíglík a kolik je mu let?

Datum: 26.04.2009 15:43
 

ahojky, speciálně pro bíglaře smiling smiley našemu Barykovi je 8 měsíců a váží 16 kg grinning smiley a přitom není vůbec přežranej, spíše velmi sportovní s úzkým pasem a zataženým bříškem, svalama na zadních nohách....vůbec nevím kde se to v něm bere, asi těžká kostra grinning smiley thumbs down

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Elelka
    Status:

    Re: kolik váží váš bíglík a kolik je mu let?

    Datum: 26.04.2009 16:15
     

    Jamaico, jak je velkej (výška v kohoutku)?

    Kubovi je 6 let a váží přes 17 kg, ale v kohoutku má 40 cm, což je největší přípustná výška u bígla. Hodně denně běhá, takže je samý sval, ale občas svou nenažraností dosáhne na 18 kg a pak je to už na něm vidět, i když je pořád v pase užší. Bíglové nemají být štíhlounkatí jako třeba ohaři. Má to být "sporej atlet".

    Není na granulích, denně mu vařím, čtvrtka kuřete, hodně mrkve nebo špenátu a i jiné zeleniny a trošíčku rýže nebo těstovin. A lžičku vitamínů.

    Hlídám mu váhu pořád, kromě toho, že by se mu to podepsalo na zdraví, tak tlustí bíglové jsou hrozní.

     
  • Autor: Reklama

    Re: kolik váží váš bíglík a kolik je mu let?

     
     
  • Autor: JamaicaSi
    Status: začátečník

    Re: kolik váží váš bíglík a kolik je mu let?

    Datum: 26.04.2009 20:20
     

    Tý jo tak zatím jsem ho neměřilawinking smiley Ale změřím....jinak jako ne že by jsem byli vychrtlý, ale takovej jako výš jak, prostě bígl v kondicigrinning smiley není tlustej to rozhodně ne! a energie má na rozdávání....krmíme granule, zeleninu, trochu lipánka s vitamíny (jsou totiž hořký) ....granule dávkuji podle věku, a podle výdeje energie, což máme každý den dost a hafan vypadá fakt skvělewinking smiley Překrmovat ho fakt nehodlám, nepotřebuju ho pomalu zabíjet...některým lidem bych tlustýho psa sebrala a ještě jim nafackovalaangry smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: kolik váží váš bíglík a kolik je mu let?

    Datum: 07.05.2009 18:39
     

    Budu muset toho našeho pejska zvážit. Dcera mi kladla na srdce, aby u mě neztloustnul. Tlustý se mi nezdá, ale určitě přibral. Je samý sval. Snacha se vrátila se svým psem z výstavy, tak mi říkala, že ten náš nemá parametry modelek z výstavy, ale to my se taky nemůžeme porovnávat s modelkami, že! Při posledním vážení měl 15 kilo (jsou mu 3 roky). Pohybu má dost, je živý až až, ale když nemusí, tak si i rád zalenoší. Krmím granule a občas vyloudí kousek něčeho od nás. On tedy loudí pořád a snědl i čerstvý hrášek, když viděl, že to jíme my.grinning smiley Věra

     
  • Autor: JamaicaSi
    Status: začátečník

    Re: kolik váží váš bíglík a kolik je mu let?

    Datum: 07.05.2009 21:59
     

    Hih tak náš miláček je samý sval jsem zjistila a má těžkou kostru, doktor říkal, že je úžasnejgrinning smiley Jinak jako mi žereme od ředkviček po zelí snad všechnu zeleninu, blázen pesgrinning smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: kolik váží váš bíglík a kolik je mu let?

    Datum: 16.06.2009 18:38
     
    dsc_0259.jpg

    Pěkně tlustýho bíglíka jsem potkala v Krumlově. Nejdřív jsem si myslela, že je to nějaká jiná rasa, pak jsem koukala, jestli to není březí fenka (ale měl pindíka, tak březost taky odpadla). Ten náš má 17 kilo a dcera už mi na dálku vyčinila, že tloustne. No je to asi maximum, co by měl bígl mít, ale uhlídat ho, aby se necpal vším, co potká, je nad mé síly. Dostává granule, ale zkouší pozřít vše, co najde na zahradě. Podezřívám ho, že mi okusuje i kytky. Věra

     
  • Autor: JamaicaSi
    Status: začátečník

    Re: kolik váží váš bíglík a kolik je mu let?

    Datum: 17.06.2009 11:05
     

    Ježíš ten je tlustej, to je docela hrůzaangry smiley Chudák pes...jako Spike nejsi sama, pes mi furt sbírá všechno co najde, naštěstí když mu řeknu fuj tak to vyplivne....váha zůstala na 16 kg zatím, ale ještě pořád není narostlej tak jak má být, tak počítám že ještě to kilčo navíc bude....ale je to miláček...winking smiley prostě samej sval, jak furt lítáme po kopcích

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: kolik váží váš bíglík a kolik je mu let?

    Datum: 17.06.2009 11:55
     

    No budu muset Spika víc hlídat s jídlem a taky ho víc honit. (A sebe taky, jen mi to prospěje). Asi by měl nosit náhubek a sundavat ho jen, když má dostat svoje krmenígrinning smiley ). Umí se pěkně rozčilovat, když musí jíst jen ty granule a Rita má něco lepšího. Rozhazoval je po balkoně, vybíral asi jen ty, co mu chutnají, a evidentně se vztekal. Na mě dokonce zavrčel, když jsem to sbírala a dávala zpátky do misky. Tak dostal za vyučenou, aby tohle nedělal. Věra

     
  • Autor: JamaicaSi
    Status: začátečník

    Re: kolik váží váš bíglík a kolik je mu let?

    Datum: 17.06.2009 18:34
     

    To je taky správný, na pána vrčet nesmí:-) Tak to Baryk pravidelně když je sám doma a má v misce granule tak odstrká nosem misku po kuchyni a rozleje všude vodu, nevím co mu hrabegrinning smiley Jinak do misky mu můžu hrabat jak chci a ještě mi i uhne, učila jsem ho to od mala, aby se pak nestalo že o něj nechtěně zavadím a nevyjel po mě....je moc hodnej, když si hraje s dětma tak je tak opatrnej, ale když si hraje s náma tak je jak praštěnejgrinning smiley prostě tank

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: kolik váží váš bíglík a kolik je mu let?

    Datum: 17.06.2009 21:43
     

    Spike si taky nechá do misky běžně sahat, asi to pochytil od Rity. Když je jí líp a on jí chce sebrat něco dobrého, tak na něj zavrčí. Holt to chtěl zusit na mě, tak jsem mu jasně vysvětlila, že pánem jsem tady já. Ještě aby mi takovej spratek přerostl přes hlavu! Věra

     
  • Autor: JamaicaSi
    Status: začátečník

    Re: kolik váží váš bíglík a kolik je mu let?

    Datum: 18.06.2009 09:02
     

    Jasný no....jako takovej pes ani snad fyzicky nemůže přerůst přes hlavu, a psychicky už vůbec ne, protože na to nemá mozeksmiling smiley Jinak jsem ráda že už je přeci jenom Ritě lépe, jen tak dálthumbs down

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Psi (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.