úterý 23. dubna, 12:15 Svátek má Vojtěch
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: megi
Status: začátečník
Klikni pro filtrování

Kočky-kastrace

Datum: 06.09.2006 09:01
 
Máte s tím někdo zkušenosti? Nás to čeká dneska,jen bych chtěla vědět jak to ta zvířátka snáší atd. 
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345678
    Aktuální stránka: 8 z 8
  • Autor: Aluska
    Status: nováček

    Re: Kočky-kastrace

    Datum: 12.04.2012 13:56
     

    mám jednu kóču, letos 16ti letou. Kastovala se v 8 měsících, protože je doma i venku. Tenkrát to prej bylo těsně před mrouskáním, vet jí vzal vaječníky a ještě mi je ukazoval, jak už jsou růžový smiling smiley . Kastrace byla někdy v červnu, bylo horko, rána se zapařila, jezdili jsme na antibiotický injekce, už jsem si myslela, že rána nesroste. Ale po vyndání stehů se to hodně rychle zhojilo. Kóča se drží u baráku, chodí mě doprovázet, když jdu s pejskama na procházku, dojde s náma asi 100 metrů k důchoďáku, tam na nás čeká za plotem a zase jdem všechny 4 zpátky grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočky-kastrace

     
     
  • Status: expert

    Re: Kočky-kastrace

    Datum: 12.04.2012 15:04
     

    Aluško moje kočička se zahojila moc pěkně a rychle kocourek ani žádnou velkou ránu neměl, oba chodí se mnou na procházku i kilometr, ale chodily i před kastrací. Jen mi vadí, že je bije ta domorodá kočka je jim už 11 měsíců a jsou myslím přiměřeně velcí.

     
  • Autor: Aluska
    Status: nováček

    Re: Kočky-kastrace

    Datum: 12.04.2012 15:15
     

    naše Máca všechny cizí kočky , který se odváží k nám na zahradu, vysyčí, i synátorovo kocoura. Jednou s náma šla taky dál, až kus do lesa, ale snažila jsem se jí zahnat zpátky, protože s pejskama chodím tak 6-8 kilometrů a to by kóča asi nedala smiling smiley . Ale jedni lidi kousek od nás mají venkovní kočku a ta s nima s jorkšírem taky obchází celou louku smiling smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočky-kastrace

    Datum: 12.04.2012 15:17
     

    Jajo, ale nemají zkušenost a dej na mě, že až opravdu dospějí, budou větší, než ostatní. Teď se už sice množit mohli, ale nejsou dospělí. Majka má asi přehled, kdy jsou číči považované za dospělé. Však víš, že i psiska svalově i mentálně dospívají daleko později, než se můžou množit (i lidi)

     
  • Status: expert

    Re: Kočky-kastrace

    Datum: 12.04.2012 15:18
     

    Doufám, že si časem teritorium ohlídají.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočky-kastrace

    Datum: 12.04.2012 15:19
     

    Si piš! smiling smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočky-kastrace

    Datum: 12.04.2012 18:45
     

    A mělas politické školení mužstva? Třebas netuší, co od nich očekáváš grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočky-kastrace

    Datum: 25.06.2014 23:38
     

    Jděte někam i s reklamou na purinu

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.