čtvrtek 28. března, 13:05 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Pokojové květiny
hodnocení: 5.00
Aktuální kategorie: help   Vše > Zahrada a květena > Pokojové květiny
Diskutujte! Neroste vaše zelená radost, nebo naopak roste až moc? Sdílejte s ostatními fotky, rady a zkušenosti..
 
 
 
 
Status: nováček

Kočky a květiny

Datum: 30.10.2011 00:30
 

Ahoj holky, jsem tu nová. Ráda bych se zeptala, zda nemáte nějaký fígl na pěstování květin s kočkama v bytě. Zatim mě napadá květinová zeď, ale ráda bych také nějaké větší na zem. Někde jsem četla radu na škrábání nábytku, postříkat pepřákem. Tak by mě zajímalo, jestli by to náhodou nešlo i třeba na truhlík. No, jestli znáte nějakej fígl, tak napište winking smiley děkuji

 

Komentáře a názory

 
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočky a květiny

    Datum: 30.10.2011 10:11
     

    Já mám kytky všude a žádný problém, nemusela jsem dělat žádná opatření. Kočky mají svoje dva květníky s papyrusem. Pokud by měly tendenci hrabat hlínu ve vlekých květnících, je prý dobré dát na povrch jemný štěrk.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočky a květiny

     
     
  • Autor: avanka.
    Status: začátečník

    Re: Kočky a květiny

    Datum: 12.01.2012 16:05
     

    me kocour v kytkach nehrabe ale jednu porad okusuje a to ma svoji travicku zasazenou tak nevim co snim nevi nekdo please smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: Kočky a květiny

    Datum: 12.01.2012 16:20
     

    Taky nehrabe,ale rovnou je sežereangry smiley angry smiley angry smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kočky a květiny

    Datum: 12.01.2012 16:59
     

    U našich kočka kytky neokusuje, ale pije jedině z misky pod jedním květináčem, samozřejmě pod tím, co je úplně nahoře na skříňce. Jinde se prostě nenapije.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Pokojové květiny (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.