sobota 20. dubna, 10:48 Svátek má Marcela
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: tak63
Status: expert

KOČKA = ŠKŮDCE?

Datum: 03.03.2009 21:37
 

Prosím please smiley o radu, jak se zbavit toho, aby mi hejna cizích koček rajtovala přes naší zahradu. Problém je v tom, že každý ze sousedů má několik koček (celkem asi 10-12). U jednoho spí, u druhého žerou a u mě se-ou a to tak, že během 3 dnů seberu 15-20 matlavejch a smradlavejch nášlapnejch min-tak. Spousta jich je přihráblejch v jahodách, kůře a všude jinde, kde člověk šahá. Teď když byl sníh,TAK mi sraly i do pergoly, bo je zábly ťapinky. Noční řev bych ještě vydržel angry smiley , ale ty hromady smradu mi vadí angry smiley . Špinavý plot, rozválené kytky, rozhrabaný záhony - léta se snažíme o okrasnou zahradu a každou volnou chvíli se na ní pachtíme, pak proběhnou přežraný kočky a bylo by to lepší vyasfaltovat a spláchnout hadicí.

Zvířata mám rád ( mls smiley když je hlad i kuře přijde vhod mls smiley ), ale svojí kočku, nebo psa mít nemůžem (zaměstnání,alergie, ...).

TAK a co s nima confused smiley confused smiley ?? Nikde jsem nic účinného nenašel. Možná obehnat zahradu vodním příkopem, ale to nejde nono smiley ...

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (03.03.2009 21:39)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 5 z 7
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 03.08.2010 07:02
     

    Majčí - plný souhlas - OTRÁVIT thumbs down thumbs down thumbs down grinning smiley grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

     
     
  • Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 03.08.2010 07:29
     

    Že mě to nenapadlo hned? OTRÁVIT a bude klid

     
  • Autor: Keria
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 03.08.2010 10:43
     
    Dievcata, nebojte bude splnene...ved taketo typy si ten svoj zivot otravia sami - tou svojou zlobou a nenavistou winking smiley
     
  • Autor: Ram
    Status:
    www.bmprofit.cz

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 03.08.2010 22:01
     


    drahus napsal(a):

    Fajn, takže když nám neustále prolézají zahradu zlodeji a bezdomovci, kterým tam prý občas něco spadne přes dvoumetrový plot, tak je budu taky trávit a hotovo! drinking smiley A kosáky, kteří mi žerou třešně nebo straky, které olupují vše blýskavé - OTRÁVIT a basta! smoking smiley

    Protatím jsem ovšem otrávená ze zdejších názorů já thumbs up angry smiley

    Drahuš to je naprosto stejně extrémní a hloupý názor jako předvedli Láďa Jenda2 a Niké. I když chápu, že možná na rozdíl od nich jsi ho myslela v nadsázce. Nejsem ani pejskomil ani kočkomil, ale spíš lidumil. Mám rád lidi co druhé neobtěžují. Jestli někdo krmí dvacet polopodvyživených koček, které mi pak ničí a znečišťují moje prostředí a ohrožují zdraví mých dětí, kterým chodí ty kočičí potvory kadit do pískoviště. (Kdo ví co je toxoplasma a co dokáže, tak ví, že je čeho se bát.) Pak se ten někdo nemůže divit, že přestávám být lidumil.

    Pokud někdo má rád zvířata, tak ať se o ta svoje stará. Pokud to starání spočívá v tom, že občas soucitně hodí zbytky od oběda mezi kočičí bezdomovce, tak to u mě není člověk, ale hlupák, takže na takového se moje lidumilnost nevztahuje. Takže podstatné není trávit a střílet kočky, ty za nic nemohou. Je třeba bojovat proti hlupákům a je jedno jestli krmí hordy koček terorizující celé okolí, nebo vodí svoje čokly srát ven a ani po nich nedokážou uklidit.

    aždý ať si chová co chce, ale ať s tím neotravuje ty ostatní. Pokud se s takovým terorizováním potkám, dovedu být velmi nezdvořilý. Kdyby se chovali všichni láskou bližních ke zvířatům terorizovaní podobně, tak by ten problém možná nezmizel, ale třeba by nebyl tak častý.

    Extrémní a hloupé názory ničemu nepomohou. smiling smiley

     
  • Autor: Vladana
    Status:

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 10.08.2011 13:21
     

    RAM máš můj souhlas přesně moje slova spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: samanka
    Status:

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 06.05.2014 17:23
     

    škoda, že jsem na tuto diskuzi nenarazila dřív, mě pomohly sáčky od čaje pokapané mátou nebo eukaliptem (něco mentolového) rozházené po záhonech, Koček v okolí bylo hodně, můj záhon s čerstvě zasetým hráškem je přímo magicky přitahoval, takže sáčků bylo taky dost tak 1ks/m2, vždy plnou sklenici jsem prokapala olejíčkem,zavřela, nechala přes noc provonět a ráno rozházela po záhonech. Během 2 let se odnaučily do mé zahrady chodit úplně. Snad to někomu taky pomůže

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 06.05.2014 20:54
     

    Ten eukalyptus jsi koupila kde? V lekarne? confused smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 06.05.2014 21:03
     

    Koupíš v lékárně eukalyptový olejíček

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 15.05.2014 22:13
     

    Samanko,mam jich v rizikove zone asi tricet ks na metr ctverecni,tak doufam,ze to zabere! :-)

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 16.05.2014 17:33
     



    Anavi napsal(a):

    Samanko,mam jich v rizikove zone asi tricet ks na metr ctverecni,tak doufam,ze to zabere! :-)

    Anavi prosím, napiš jak to zabírá.

    Přečetl jsem si celou diskusi a hlavně začátek je docela sranda smiling smiley . Už to je 5 let. To to letí.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 16.05.2014 20:01
     

    Taku,obavam se nekdy,ze me prezijou. Driv me z nich totiz trefi slak!

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 16.05.2014 20:58
     



    Anavi napsal(a):

    Taku,obavam se nekdy,ze me prezijou. Driv me z nich totiz trefi slak!

    Vydrž a bojuj winking smiley . Já si od svého syna půjčil elektrickou airsoftovou pušku thumbs down , střílí i dávkama a začínám mít navrch smoking smiley . Ale když jsme v práci tak thumbs up . Jen dostat na mušku toho kocoura co nám obchcává barák angry smiley .

     
  • Status:

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 16.05.2014 21:07
     

    Máme kočky z obou stran, neškodí, možná je to tím, že vědí, že se po zahradě pohybují dva psi, kdyby škodit začaly, budeme to řešit podobně. Já se nedřu na zahradě, aby mě jí někdo ničil angry smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 16.05.2014 21:27
     

    ... jo ti psi jsou jistota thumbs down

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 17.05.2014 08:10
     

    Určitě ano. U nás mají sice tranzit, ale nijak se nezdržují, i když mi škody nadělaly, když mi u potůčku rozflákaly keramická svítidla, protoře všechny tuze zajímají rybičky v navazujícím rybníčku. angry smiley I jsem je zahlédla, ale než jsem vypustila krakeny, byly v čudu. Náš kocour si lehá na dvou místech v záhonu. Naštěstí na flecích mezi rostlinama a zatím to striktně dodržuje. Kdyby začal ničit, použiju určitě mátu, podle návodu, co tu zazněl.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.