čtvrtek 25. dubna, 22:53 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: tak63
Status: expert

KOČKA = ŠKŮDCE?

Datum: 03.03.2009 21:37
 

Prosím please smiley o radu, jak se zbavit toho, aby mi hejna cizích koček rajtovala přes naší zahradu. Problém je v tom, že každý ze sousedů má několik koček (celkem asi 10-12). U jednoho spí, u druhého žerou a u mě se-ou a to tak, že během 3 dnů seberu 15-20 matlavejch a smradlavejch nášlapnejch min-tak. Spousta jich je přihráblejch v jahodách, kůře a všude jinde, kde člověk šahá. Teď když byl sníh,TAK mi sraly i do pergoly, bo je zábly ťapinky. Noční řev bych ještě vydržel angry smiley , ale ty hromady smradu mi vadí angry smiley . Špinavý plot, rozválené kytky, rozhrabaný záhony - léta se snažíme o okrasnou zahradu a každou volnou chvíli se na ní pachtíme, pak proběhnou přežraný kočky a bylo by to lepší vyasfaltovat a spláchnout hadicí.

Zvířata mám rád ( mls smiley když je hlad i kuře přijde vhod mls smiley ), ale svojí kočku, nebo psa mít nemůžem (zaměstnání,alergie, ...).

TAK a co s nima confused smiley confused smiley ?? Nikde jsem nic účinného nenašel. Možná obehnat zahradu vodním příkopem, ale to nejde nono smiley ...

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (03.03.2009 21:39)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 4 z 7
  • Status:

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 06.03.2009 10:52
     

    Drahuš--trocha podobné problémy sme mali aj my ,stále nám na terasu chodili kočky od susedov a všetko došpinili,nič nepomáhalo,aby sme sa ich zbavili až napokon,manžel zostrojil akýsi elektrický ohradník so slabším výkonom,a odplašilo ich to,teraz máme pokoj

     
  • Autor: Reklama

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

     
     
  • Autor: elza
    Status: nováček

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 06.03.2009 15:53
     

    TAK takovou zahradu závidím. Taky bych takovou chtěla mít, aspoň by se dobře nacházely kočičince.

    Já mám zahradu jinou. Tak určitě uznáte, že mě by problém tolik nepálil. Ale naše zahrada je navíc velmi, velmi nepřístupná, takže kočky do ní jen občas zabloudí, jak se stalo našemu prvními kocourkovi. Bloudil tak dlouho, až zůstal. Pak přibyly (další + další)x 3, ale do zahrádky chodí jen ten první. Moc ji neznečišťuje, spíš mám opačnou zkušenost. Někdy strašně spěchá z venku domů, aby stihl na pohodlný záchůdek se stelivem.

    růžová zahrada a.jpg

    Jabrako, máte úplnou pravdu, že za problém mohou nezodpovědní lidé. Ale jako "prvotní hřích" vidím ne fakt, že soucitně krmí bezdomné kočky, ale to že je nechávají nesmyslně množit. Zkuste hádat, kolik běžných "uživatelů koček" na vesnici dává své kočky kastrovat? A vakcinovat? A odčervovat? A nepomáhá osvěta. Lidé si myslí, že by kočky ochudili o "požitek" ze sexu. Nic neslyšeli o rozmnožovacím instinktu. Asi. sad smiley thumbs up A kastrovat kočky nechtějí ani ti, kteří mají svou jedinou kočku doma jako super mazlíčka. Prostě chtějí od krásné roztomilé kočičky svá vlastní krásná roztomilá koťátka. Jo, že je pak těžko udají? To je jiná. Budou trvdit, že je o ně velký zájem. Ale co je pak s jejich (dalšími + dalšími)x nekonečno potomky, to je nezajímá...

    A nejsem kočičí fanatik.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 06.03.2009 15:56
     

    elzo, to je fakt tvoje zahrada? eye popping smiley thumbs down

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 06.03.2009 15:59
     

    Elzo!!! Zahradu vidím prvně, taková se v tvým městě vyskytuje? To mi povídej.

     
  • Autor: elza
    Status: nováček

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 06.03.2009 16:26
     

    Na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí smiling smiley . Je to moje zahrádka.

    Důkaz:

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 06.03.2009 16:27
     

    Jednoho dne ti budu stát u vrat, splíst se nemůžu grinning smiley

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 06.03.2009 17:41
     


    elza napsal(a):

    Na mou duši, na psí uši, na kočičí svědomí smiling smiley . Je to moje zahrádka.

    Důkaz:

    TAK tohle je to zvířátko co mi kadí všude i na krb. 4 v 1. Pes + ježek + kuna + veverka winking smiley.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 06.03.2009 18:31
     


    jabraka napsal(a):

    Jako kluci jsme měli specifickou výzbroj.

    JABRAKA

    HA eye popping smiley eye popping smiley eye popping smiley Jabraka je chlap !! TAK jsem si myslel, že tu jsem jedinej. A bylo mi divný proč jsem rád občas zajdu a jestli je to normální, když jsem tady jedinej. No a jedinej nejsem, TAK jsem potom TAKy normální. To dá rozum!!

     
  • Autor: Amee
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 06.03.2009 18:58
     

    Elzo, TAK se musím pochválit. Žiju na vesnici a první co bylo, že jsem se hned rozhodla,že bude kastrovaná, protože mi napadala jen ta myšlenka, co potom s koťaty, tady na vesnici jich běhá už dost. Nepouštěla jsem jí ven dokud nebyla kastrovaná, odčervená a naočkovaná.Jinak samozřejmě je naše kočka z vrhu asi 5ti koťat, kdy majitelka nevěděla co s nima. Koťata bydlela s matkou ve křoví a nebyla zrovna v super stavu, když jsme si jí brali.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 06.03.2009 19:12
     


    Majka napsal(a):

    Jednoho dne ti budu stát u vrat, splíst se nemůžu grinning smiley

    Zmatená touto diskuzí jsem četla... s*át u vrat!!!! eye popping smiley eye rolling smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    láďa

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 02.08.2010 23:05
     

    Když jsou sousedé nezodpovědní a mají tolik koček, buďte taky nezodpovědný a otravte je. Jsou pro vás škodný.

    Máme stejný problém, jenom ty mrchy mají tuhý život, a jedem na krysy se nedají otrávit. I prášky na spaní jsme jim přimíchali do žrádla, ony se prospaly a vegetují dále na naší zahradě v zelenině. Už toho máme dost a použijeme veškeré prostředky, abychom zase ozdravěli naši zahrádku. grinning smiley grinning smiley grinning smiley Je mi jedno, co lidé říkají. Ať si každý svoje zvíře nechá doma.eye popping smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    jenda2

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 02.08.2010 23:09
     

    Otravte je.eye popping smiley

     
  • Autor: Neregistrovaný uživatel:
    niké

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 02.08.2010 23:15
     

    Ještě tak jim budu na své zahradě dělat záchod. Nejlepší rada je zbavit se jich - otrávit !!!!!!!!!!!!!!!Nebudu trpět kvůli sousedům.. Na mé zahradě nemají co dělat. Pěstuji zeleninu a nepotřebuji tam mít kočky-škůdce. OTRÁVIT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!please smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 03.08.2010 06:53
     

    Fajn, takže když nám neustále prolézají zahradu zlodeji a bezdomovci, kterým tam prý občas něco spadne přes dvoumetrový plot, tak je budu taky trávit a hotovo! drinking smiley A kosáky, kteří mi žerou třešně nebo straky, které olupují vše blýskavé - OTRÁVIT a basta! smoking smiley

    Protatím jsem ovšem otrávená ze zdejších názorů já thumbs up angry smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 03.08.2010 06:58
     

    Drahu, on je asi láďa, jenda a niké jedna a tatáž osoba. Na weeku se jeví jako škůdce, navrhuji OTRÁVIT!!!! winking smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.