čtvrtek 18. dubna, 07:01 Svátek má Valérie
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: tak63
Status: expert

KOČKA = ŠKŮDCE?

Datum: 03.03.2009 21:37
 

Prosím please smiley o radu, jak se zbavit toho, aby mi hejna cizích koček rajtovala přes naší zahradu. Problém je v tom, že každý ze sousedů má několik koček (celkem asi 10-12). U jednoho spí, u druhého žerou a u mě se-ou a to tak, že během 3 dnů seberu 15-20 matlavejch a smradlavejch nášlapnejch min-tak. Spousta jich je přihráblejch v jahodách, kůře a všude jinde, kde člověk šahá. Teď když byl sníh,TAK mi sraly i do pergoly, bo je zábly ťapinky. Noční řev bych ještě vydržel angry smiley , ale ty hromady smradu mi vadí angry smiley . Špinavý plot, rozválené kytky, rozhrabaný záhony - léta se snažíme o okrasnou zahradu a každou volnou chvíli se na ní pachtíme, pak proběhnou přežraný kočky a bylo by to lepší vyasfaltovat a spláchnout hadicí.

Zvířata mám rád ( mls smiley když je hlad i kuře přijde vhod mls smiley ), ale svojí kočku, nebo psa mít nemůžem (zaměstnání,alergie, ...).

TAK a co s nima confused smiley confused smiley ?? Nikde jsem nic účinného nenašel. Možná obehnat zahradu vodním příkopem, ale to nejde nono smiley ...

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (03.03.2009 21:39)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567 | další
    Aktuální stránka: 2 z 7
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 18:06
     
    elza napsal(a):

    Ale bude tomu rozumět i tak63?

    tak pro elzu 

    TAK moc tobrá zorumět ceska a BOBIKA TAKy moc tobrá

     

    Sám jsem jako kluk měl kocoura, kterej se mnou spal v posteli. Kočky mám ( jako ostatní zvířata ) rád, ale jak řikám - kuře je kuře grinning smiley grinning smiley a TAK tady slibuji, že brokovnici si nekoupim, střílet po nich nebudu.

    Chtěl jsem radu jak na ně . Už jsem někde čet, že to nemůže vadit, protože kočka je čistotná a vše po sobě zahrabe. Ho-no zahrabe - dnes jich bylo 18 nezahrabanejch a z toho polovina nešla nabrat na lopatu angry smiley angry smiley .

    Je to marnej boj, to je mi jasný, ale aspoň jsme se zasmáli a kdyby přece jenom někdo něco věděl co zaručeně pomůže ?? TAK, TAK, TAK má u mě hubana winking smiley .

    P.S.

    jen TAK mimochodem - Elza - hezký jméno pro koču winking smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

     
     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 18:14
     

    Podla mňa je najlepším riešením obstarať si vlastnú kočku. Samozrejme dať ju vykastrovať.Tá by si mala ubrániť domáce teritorium.

    Podobne sa riešia problémy s premnožením divokých kočiek-odchytia sa,vykastrujú a znova vypustia na starom mieste.keby sa nevypustili ,tak by sa na uvolnené miesto za chvílu opäť naťahali kočky z okolia.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 18:26
     
    drahus napsal(a):

    máme podobné problémy a to máme dva psy

    drahus:

    TAKy jsme měli psa, ale ona kytky neobíhala a to ani růže.Dělala průseky. A někdy byla i úspěšná. Šikulka. TAKy jsem ji přistih jak to žrala - nemyslim kočku, ale to ho-no. Ale jinak byla zlatá. Co ji nemáme, TAK je to tu zakočkovaný. Dalšího psa zatím nechceme-jsme celej den pryč a nějaký zavírání v kotcích neuznávám.

    Kdyby je lidi krmili aspoň něčím kvalitním ( pak to na lopatě cinká grinning smiley), ale ty omáčky a knedlíky jim nedělaj dobře.

    Přikládám foto jak vyhlížela kočky - vrrr .

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 18:45
     
    anny napsal(a):

    Podla mňa je najlepším riešením obstarať si vlastnú kočku.

    TAK to se mi nezdá. Co když se skamaráděj ?? Mě tu choděj klidně po čtyřech (ne nohou) ve skupinkách.

    Elzo nečti - to už by se vyplatila zbraň hromadného ničení ??!

    Elzo už můžeš-

    Mi to připomnělo, jak jednou ve 2 v noci začali pod oknem ječet. Bylo léto, okno otevřené a tu noc mě vzbudili po třetí !! Mezi náma děvčaty vstávám v 5°°hod. TAK jsem nevydržel vzal si petardu ( papírová trubička-po zapálení bouchne ), zapálil a hodil podél baráku TAK šikovně, že přistála na parapetu naší ložnice u otevřeného okna spící manželky - rána jako kráva - přiběhnu zpět do ložnice, manželka sedí na posteli, oči jak tenisáky a co se prej děje, že bylo málem po ní. TAK ji povídám, že nic ať klidně spí dál - no a zase jsem byl blbej já confused smiley a ne kočky - ty zase vyhrály smoking smiley

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 18:57
     

    TAK tebe bych chtěla za manželagrinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 19:24
     

    No to je ono, lidi je z dobrýho srdce našťouchnou mlíkem a vypustí je ven. Kočky pak z toho mají akorát srajdu. Majitel to ovšem nevidí, když serou u sousedů, že? Všechno je to jen o nezodpovědnosti lidí, kočky za to nemůžou.

    My máme teď kolem baráku hotový hovnoliště, je to od psů. Možná by to taky vyřešila brokovnice, ale nasolit páníčkovi do prdele. Tohle už není nezodpovědnost majitele, ale schválnost nebo absolutní kreténismus. Chudáci psi, pak jsou všichni nasraní na ně.

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 19:38
     

    Já myslím,že pokial by si nedržal kočku striktne vonku,keby nebola v kontakte s votrelcami ,tak by sa nezkamarádila. Inak teda fakt neviem. Psa odmietáš,brokovnicu ti Elza nedovolí winking smiley ,takže ti zostáva jedine sa fatalistom a zieriť sa s daným stavom. Nakoniec,čo ak majú hinduisti pravdu,je to tvoja ďalšia reinkarnácia? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 19:49
     

    Tak jak tady už jsem se dlouho nezasmála. Je fakt že jak otává sníh hovna kvetou víc jak sněženky thumbs up

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 19:51
     

    Anny, dokud jsme měli kočku - kastrovanou, měli jsme neustále obstříknutý dům a dost často i na chodbách, v baráku angry smiley ....

    Dokonce i můj miláček autíčko dostalo dávku a to k TOPENÍ!!! Myslela jsem, že chcípnu, když jsem vyjela. Trvalo týden, než pušinec vyvanul angry smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 19:56
     

    Hele, já se teda zeptám - jsem fakt laik - ony kočky nesměj mlíko???

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 19:57
     

    Drahuško,to od vlastnej kočky? alebo od votrelcov?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 20:01
     

    Anny, cizí smradi grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 20:01
     

    Nee neumějí trávit mléčnou bílkovinu, mléko mohou jen koťata

    Anavi napsal(a):

    Hele, já se teda zeptám - jsem fakt laik - ony kočky nesměj mlíko???

     
  • Autor: anny
    Status:

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 20:44
     

    Jájinko,já by som to tak kategoricky nevtrdila. Zo skúsenosti viem,že sú v tom výrazné individuálne rozdiely.

     
  • Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 20:46
     

    Anny pro nás laiky to takhle stačí grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.