úterý 23. července, 03:19 Svátek má Libor
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: tak63
Status: expert

KOČKA = ŠKŮDCE?

Datum: 03.03.2009 21:37

Prosím please smiley o radu, jak se zbavit toho, aby mi hejna cizích koček rajtovala přes naší zahradu. Problém je v tom, že každý ze sousedů má několik koček (celkem asi 10-12). U jednoho spí, u druhého žerou a u mě se-ou a to tak, že během 3 dnů seberu 15-20 matlavejch a smradlavejch nášlapnejch min-tak. Spousta jich je přihráblejch v jahodách, kůře a všude jinde, kde člověk šahá. Teď když byl sníh,TAK mi sraly i do pergoly, bo je zábly ťapinky. Noční řev bych ještě vydržel angry smiley , ale ty hromady smradu mi vadí angry smiley . Špinavý plot, rozválené kytky, rozhrabaný záhony - léta se snažíme o okrasnou zahradu a každou volnou chvíli se na ní pachtíme, pak proběhnou přežraný kočky a bylo by to lepší vyasfaltovat a spláchnout hadicí.

Zvířata mám rád ( mls smiley když je hlad i kuře přijde vhod mls smiley ), ale svojí kočku, nebo psa mít nemůžem (zaměstnání,alergie, ...).

TAK a co s nima confused smiley confused smiley ?? Nikde jsem nic účinného nenašel. Možná obehnat zahradu vodním příkopem, ale to nejde nono smiley ...

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (03.03.2009 21:39)

Komentáře a názory

Stránky: předchozí1234567
    Aktuální stránka: 7 z 7
  • Autor: tak63

Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

Datum: 05.07.2014 20:12

K některým sousedům je nejlepší 2,5m vysoká zeď.

Naše sousedy pokaždé rád vidím. smiling smiley - každý takové štěstí nemá thumbs up

• Autor: Reklama

• Autor: Anavi

Datum: 05.07.2014 22:25

Taku,nekdy je i dva a pul metru malo. Sousedka nedavno zminovala,ze ctyrmetrova by byla idealni. winking smiley grinning smiley nemluvila teda nastesti o sousedstvi se mnou.

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (06.07.2014 07:56)

• Status: expert

Datum: 05.07.2014 22:45

Co se toho plotu týká, tak je z poplastovaného pletiva. Takže sice vysoký s ostnáčem, ale jinak jako by tam nebyl. Od nás je ale na sever, tak ho něčím odcloním, koukat na tu jejich plevelnou džungli v budoucnu rozhodně nechci nono smiley Už druhý měsíc to tam řečí dává do pucu winking smiley grinning smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? ploty Odčervení koček

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 543

jáji už ty ploty mám namalovaný jen to postavit

Autor: HANA15 - 22.03.2007 13:52
Rubrika: Dům a vše okolo - Komentářů: 170

Zjistila jsem, že náš "Garfield" má škrkavky, tak jsem dneska koupila v lékárně Drontal na odčervení (http://www.bayer-cz.cz/showdoc.do?docid=189) -

Autor: Libi - 03.03.2008 20:20
Rubrika: Kočky - Komentářů: 20
Blog: Návod na šitý náramek.   

Autor: chrasteva - 04.01.2015 15:14
Rubrika: Záliby a volný čas - Komentářů: 0

Galerie: Cože???Dneska bez jídla? pavilon šelem Rarášek
  Cože???Dneska bez jídla?
Autor: Pacicka - 14.01.2008 18:33
Rubrika: Kočky - Komentářů: 6
pavilon šelem
Autor: elza - 08.02.2008 15:12
Rubrika: Kočky - Komentářů: 9
Rarášek
Autor: Johanka - 05.03.2013 17:29
Rubrika: Kočky - Komentářů: 6
Adresář: http://www.joblist.cz http://www.koureni.biz/ http://www.hoteltrubska.cz

JOBlist - vaše nová práce, job, jobs, volná pracovní místa, nabídky práce,zaměstnání a kariéra personální server pro on-line nábor nových pracovníků

Autor: netia - 28.07.2008 17:36
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 1

Metody odvykání kouření, proč nekouřit, jak si znovu nezapálit, závislost na nikotinu, test závislosti, abstinenční příznaky.

Autor: koureni - 15.10.2008 13:21
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 0

Kočičí hotel Trubská nedaleko Prahy nabízí 3 kategorie ubytování, které pokrývají požadavky i těch nejnáročnějších klientů, nově i venkovní výběhy. Za

Autor: vera.pavlik - 12.01.2014 19:24
Rubrika: Kočky - Komentářů: 0
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.