čtvrtek 28. března, 23:45 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: tak63
Status: expert

KOČKA = ŠKŮDCE?

Datum: 03.03.2009 21:37
 

Prosím please smiley o radu, jak se zbavit toho, aby mi hejna cizích koček rajtovala přes naší zahradu. Problém je v tom, že každý ze sousedů má několik koček (celkem asi 10-12). U jednoho spí, u druhého žerou a u mě se-ou a to tak, že během 3 dnů seberu 15-20 matlavejch a smradlavejch nášlapnejch min-tak. Spousta jich je přihráblejch v jahodách, kůře a všude jinde, kde člověk šahá. Teď když byl sníh,TAK mi sraly i do pergoly, bo je zábly ťapinky. Noční řev bych ještě vydržel angry smiley , ale ty hromady smradu mi vadí angry smiley . Špinavý plot, rozválené kytky, rozhrabaný záhony - léta se snažíme o okrasnou zahradu a každou volnou chvíli se na ní pachtíme, pak proběhnou přežraný kočky a bylo by to lepší vyasfaltovat a spláchnout hadicí.

Zvířata mám rád ( mls smiley když je hlad i kuře přijde vhod mls smiley ), ale svojí kočku, nebo psa mít nemůžem (zaměstnání,alergie, ...).

TAK a co s nima confused smiley confused smiley ?? Nikde jsem nic účinného nenašel. Možná obehnat zahradu vodním příkopem, ale to nejde nono smiley ...

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (03.03.2009 21:39)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí1234567
    Aktuální stránka: 7 z 7
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 05.07.2014 20:12
     

    K některým sousedům je nejlepší 2,5m vysoká zeď.

    Naše sousedy pokaždé rád vidím. smiling smiley - každý takové štěstí nemá thumbs up

     
  • Autor: Reklama

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 05.07.2014 22:25
     

    Taku,nekdy je i dva a pul metru malo. Sousedka nedavno zminovala,ze ctyrmetrova by byla idealni. winking smiley grinning smiley nemluvila teda nastesti o sousedstvi se mnou.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (06.07.2014 07:56)
     
  • Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 05.07.2014 22:45
     

    Co se toho plotu týká, tak je z poplastovaného pletiva. Takže sice vysoký s ostnáčem, ale jinak jako by tam nebyl. Od nás je ale na sever, tak ho něčím odcloním, koukat na tu jejich plevelnou džungli v budoucnu rozhodně nechci nono smiley Už druhý měsíc to tam řečí dává do pucu winking smiley grinning smiley

     
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.