pátek 29. března, 16:37 Svátek má Taťána
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: tak63
Status: expert

KOČKA = ŠKŮDCE?

Datum: 03.03.2009 21:37
 

Prosím please smiley o radu, jak se zbavit toho, aby mi hejna cizích koček rajtovala přes naší zahradu. Problém je v tom, že každý ze sousedů má několik koček (celkem asi 10-12). U jednoho spí, u druhého žerou a u mě se-ou a to tak, že během 3 dnů seberu 15-20 matlavejch a smradlavejch nášlapnejch min-tak. Spousta jich je přihráblejch v jahodách, kůře a všude jinde, kde člověk šahá. Teď když byl sníh,TAK mi sraly i do pergoly, bo je zábly ťapinky. Noční řev bych ještě vydržel angry smiley , ale ty hromady smradu mi vadí angry smiley . Špinavý plot, rozválené kytky, rozhrabaný záhony - léta se snažíme o okrasnou zahradu a každou volnou chvíli se na ní pachtíme, pak proběhnou přežraný kočky a bylo by to lepší vyasfaltovat a spláchnout hadicí.

Zvířata mám rád ( mls smiley když je hlad i kuře přijde vhod mls smiley ), ale svojí kočku, nebo psa mít nemůžem (zaměstnání,alergie, ...).

TAK a co s nima confused smiley confused smiley ?? Nikde jsem nic účinného nenašel. Možná obehnat zahradu vodním příkopem, ale to nejde nono smiley ...

 
Upraveno 1 krát. Naposledy upravil tak63 (03.03.2009 21:39)
 

Komentáře a názory

 
    Stránky: 1234567 | další
    Aktuální stránka: 1 z 7
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 03.03.2009 21:55
     

    Co tak někde v rohu zahrady udělat místo s pískem. Tomu dají kočky přednost a budou kálet jen tam. Ale ze zahrady je nevytěsníš, pokud se jim tam líbí. Napadá mě pořídit zalažovače a pouštět je, jak tam kočky vlezou, vodu většina z nich nesnáší. Pkud budeš mít nějakou dobu trpělivost, tak je můžeš odradit. Chápou poměrně rychle.

     
  • Autor: Reklama

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 03.03.2009 22:32
     

    Majčí, zavlažování máme. Ty potvory číhaj za plotem, jak zapadnou trysky, jdou provokovat našeho čokla. Takže mě to štve ze dvou stran - promenádujou se za plotem, a pes se rozběhne záhon nezáhon, protože si na ně chce zavrčet sad smiley. Mě serou taky smiling smiley. Ale holt jsem si zvykla, že kočka není zalezlá doma jako pes a vegetuje po sousedech. Hovna seberu s těma psíma, jen rozválený věci mě štvou. Tím víc, že máme čoklíka a ony jsou tak odrzlé, že je jim to šumák a klidně mi chrápou v záhonech.

     
  • Autor: Missi
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 03.03.2009 22:49
     

    Anavi, to je velikostí smoking smiley. Na naší zahradu si kočky netroufaj, jak vidím, je to štěstíwinking smiley .

    Akorát na chatě mi serou taky - jak tam málo jezdíme, tak vegetujou ve dřevníku angry smiley . Jakmile ale viděj naše auto, jsou v čudu - sousedi se tomu jen smějoueye rolling smiley .

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 07:25
     
    Anavi napsal(a):

    Majčí, zavlažování máme. Ty potvory číhaj za plotem, jak zapadnou trysky, jdou provokovat našeho čokla.

    Jo, kočky jsou vyčuraný grinning smiley grinning smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Majka (04.03.2009 07:25)
     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 07:58
     

    Tak 63 ani netušíš,jak ti rozumímdrinking smiley (hele,co třeba si pořídit brokovnici?Ale psssst před "kočkomilkama")

     
  • Autor: elza
    Status: nováček

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 11:59
     

    Pokud vím, jsou tady sami kočkomilové. Opravdu nevím, co říct na tu brokovnici. K přemnožení přispěl člověk svým nezájmem a svým přístupem ke kastraci. A teď by chtěl kočky, které se díky tomu přemnožily, střílet.

    Nedávno šla velmi podobná diskuze na livingu. Byly tam různé rady, včetně brokovnice. Z té je mi ale smutno. Někteří lidé dají poslední korunu za záchranu poraněné nebo bezdomné kočky, jiní je chtějí střílet. Ach jo. Už tady zas nebudu chodit. sad smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 12:04
     

    elzo, neblázni!!! please smiley Evca sama má doma kočku!!!! To byl jen takový hodně černý humor - nebo aspoň já to tak pochopila!!!

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 12:05
     

    elzo, ještě za mě... Já se nikdy netajila tím, že kočky moc nemusím, ale kdybych viděla hladový kotě, tak co myslíš? No skončí u mě. Takže nás neber, prosím, tak doslova! please smiley flower smiley

    Myslím, že Week je klidný místo a řekla bych, že si tu navzájem pomáháme i ve svých osobních životech. Tak přece bys nevěřila tomu, že vyrazíme s brokovnicí do zahrad!!!! Ber nás trošku s nadhledem, prosím!

     
  • Autor: suee
    Status:

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 12:06
     

    Elzo kdybys chodila casteji znala bys Evcu a jeji humor, myslim, ze se na ni zadny kockomil tady zlobit nebude, kazdy vi jak to bylo mysleno. Me to treba hodne pobavilo grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 12:07
     

    suee, no však se tady snažím, seč můžu...

     
  • Autor: Evca
    Status: expert
    www.evciny-stra..

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 12:13
     
    s6301150.jpg

    Ježiši Elzo,to bylo fakt myšleno jako legracestydlin smiley stydlin smiley stydlin smiley jak už holky psaly taky máme doma kocoura nalezence a jak se mu u nás dobře žije

     
  • Autor: elza
    Status: nováček

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 14:36
     

    Tak jo, humoru rozumím a omlouvám se za přehnanou reakci please smiley . Ale bude tomu rozumět i tak63? Je to pro mě citlivé téma, zvlášť po některých názorech právě na diskuzi na livingu. Já vím, že WEEK je pohodový, právě na doporučení Majky jsem se tady zaregistrovala, protože některé projevy na livingu mi nebyly sympatické. A zas přijdu winking smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 14:41
     

    Tak hurá love smiley flower smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: KOČKA = ŠKŮDCE?

    Datum: 04.03.2009 17:57
     

    Tak63:

    máme podobné problémy a to máme dva psy. Nám se ty mrchy mrouskaj na zahradě a už mi rozbily keramickou lampu, keramické květináče - protože to převrhnou, jak všude vlezou. Máme velké psy a je nám to houby platné. ne, že by naši psi nevěděli, co mají dělat, ale nemají šanci thumbs up Protože na rozdíl od cizích koček, i při honičce nevlezou mezi kytky a obíhají je, kočky zdrhnou. (máme úzkou zahradu)

    Hrábnu do skalky a zaručeně hrábnu do kočičince angry smiley

    Zvířata ráda mám a dřív jsme kočky taky měli, ale vždy kastrované. Jenže tohleto mi taky zvedá mandle!

    A nejsmutnější je, že kocour, který je tu snad jediný nekastrovaný "sameček" je vzdálenějších sousedů, vzdělaných vysokoškoláků a to ještě řeknou, abych si na zahradě psy hlídala, aby jejich kocourkovi neublížili, když tam přijde angry smiley

     
Stránky:  1234567 | další komentáře>>
 
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.