čtvrtek 28. března, 20:38 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: LadaB
Status: moderátor
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování
Tagy: kočka

Kočičky

Datum: 03.01.2007 18:56
 
Stejně jako u pejsků....Všechno sem,ať je to pěkně pohromadě. Včetně fotek co jsou v galerii. Tam je totiž omezený počet a za nějakou dobu už by tam nemusely být a to je škoda....Díky

Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 13 z 14
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 11.05.2017 10:23
     

    Kordul, psala jsem tu už milionkrát, že smecta ani uhlí nefunguje a ty mi tu zkopíruješ blbáboly kohosi... vím, že to myslíš dobře, ale kašlu na nějaké kecy náctileté pipiny, která ví, jako dnešní všichni mladí, naprosto všechno a nejlíp.

    Ano, vláknina na podrážděné tlusté střevo, je to nejhorší, co může být (vlastní zkušenost)

    Regi, ten parchant mi vařené maso nechce žrát. Proto jsem koupila ty drahé konzervy, které jsou na 100% maso a nechci to zase zakřiknout, ale ráno měkké šišky, což je u něj normální hovínko, protože celý svůj život nemá takové bobky, jako Hollie. Proto si myslím, že by mohl být na vině lepek, když se ta období průjmů tak opakují a táhnou jeho životem. Vetka mi říkala, že ta slinivka byla minule podrážděná, ale to neznamená, že bude zlobit celý život.

    Řeknu na rovinu, nemíním dávat vyžírkům s diplomem desetitisíce, jako u Sorbona, kde mě za jednu návštěvu stáhl vet po CT, krevních testech a endoskopii o dvacet tisíc, pak ještě za histolku, léky a diagnózu určil jen momentální (zánět žaludku), ale alergii jsem si musela postupem pokus - omyl najít sama, další tisíce. Prostě na to nemám. Tenkrát ještě manžel pracoval. Teď jsme oba doma a mám vydání a ne malá, za humánní doktory a přípravky a ty jsou pro mne důležitější a tam jde o lidský život.

    Dennýskovi je evidentně líp, než mu bylo, budu v tom pokračovat a uvidíme.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (11.05.2017 12:33)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky

     
     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 11.05.2017 14:34
     

    Drahus, vařené naši nežerou vůbec. Jen syrové, přemražené. File vařím, to se má. To nemají dostávat syrové.Tímhle stylem se v zásadě těžko nějaká dietní chyba udělá. Hlavně aby se to lepšilo.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 11.05.2017 15:28
     

    Vím, že jde mořská ryba "na ledviny" ale on opravdu maso nechce. Jo, žral by grilovaný kuře a tak, ale syrové žere jen kočka, on ne a ani uvařené, bohužel. Hele, Sorbon byl taky takový zhovadilý zvíře, že maso nežral. nejraději by byl o houskách. Až v 5,5 roce najednou začal baštit maso a má ho moc rád. Vymete misku bleskem.. Taky začal být trošku baculatý. Musím ho brzdit, aby nedopadl, jako já stydlin smiley grinning smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 11.05.2017 15:30
     

    No a aby se to nepletlo, kocour mi ty konzervy přestal taky žrát. eye popping smiley angry smiley Prý ať si to sežeru sama, ale láduje se bezlepkovýma, senzitiv granulema. Což je fajn, ale tím pádem do něj nedostanu ten protiprůjmový gel. A navíc jsem jim je před časem přestala dávat, že po nich nepřibíraly a potřebovaly přibrat obě kočky. Jsou asi hodně odlehčené, nevím confused smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (11.05.2017 15:45)
     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 11.05.2017 16:06
     

    Taky je kočka zdravá, když žere to syrové maso. grinning smiley Že by to bylo jen lepkem, že by nepřibírali. Koukalas na tuky? A co sardinky, nežral by to s gelem?

    Já bych si naivně myslela, že Gustav by měl být po mase a rybě nejštíhlejší. Není to tak. Je pravda, že byl nejtypovější a mohutnější. Prakticky moc nesundal ani zjara, kdy většinou hubnou. Občas mu říkáme vagonek.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 11.05.2017 16:16
     

    Sardinky? Jako uvařit mražené nebo z konzervy? Z konzervy, to je mastné, to bych mu pomohla grinning smiley thumbs up

    Zatím to nechám a uvidím, jak se to bude vyvíjet.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 11.05.2017 19:18
     

    Drahus, samozřejmě bych je silně zbavila tuku. Pokud máš podezření na lepek, pak by neměl být problém.Myslím pouze jako prostředek, jak do kocoura dostat ten gel na průjem. Pokud myslíš, že mu pomáhá. Samozřejmě, pokud by uráčil a sežral to s vařeným filé, tak by to bylo lepší a jistější.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 11.05.2017 19:26
     

    Pokud je to skutečně lepek, co to způsobuje, gel by neměl být nutný winking smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 11.05.2017 19:30
     

    Ivik, souhlas. Ale zas bych to já brala jako takovou pojistku. Co kdyby to lepek nebyl.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 11.05.2017 20:09
     

    Dostat do koček léky nemám problém, tedy většinou, Drahuš zkoušela jsi dát gel na prst a strčit Denýskovi do pusinky.Pokud se bráni, co ho zklidnit , že si potřeš ruce kozlikem, nebo šantou a parkrát pohladiš

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 11.05.2017 20:20
     



    ivik11 napsal(a):

    Pokud je to skutečně lepek, co to způsobuje, gel by neměl být nutný winking smiley

    Zdá se. Ale, on už měl pravděpodobně i infekci, protože měl vysokou horečku. Dnes je to jeden den, co ho krmím bez obilovin a i když gel neměl (nesnědl), je na tom slušně. Celý den prospal a teď řádí. Konzervu nechce, tak jen granule, ale zdá se, že je mu líp. Jen mu trčí kosti, až bych nad ním plakala sad smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 11.05.2017 20:31
     

    Drahus, ještě jedna věc, jsi si jistá, že neolízal kočku? Byl to takový rychlý sled událostí.A ještě se odčervovali pokud se nepletu.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 11.05.2017 20:43
     

    Jenže on marodil už před zákapem. A odčervení bylo to první, co jsme udělali, abychom vyloučili průjmy kvůli začervení. Kočku neolízal. Oni se navzájem vůbec nelízali, když měli zákap. Smrděli si navzájem. Zákap byl na případné odblešení i odčervení winking smiley

    Objednala jsem mu konzervičky pro alergiky ze Zoohitu. Prodávají i diety. A zítra zajedu do zveráku koupit něco do doby, než přijde balík. Jestli to nebude žrát, tak mu zbývají jen hypoalergenní granule winking smiley Kdyby žral jen je, byla bych vysmátá thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 12.05.2017 01:45
     
    img_1592 (1).jpg

    Dneska výjimečně zapozoval hubenější z bílých potvor.Oko už má komplet v pořádku.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičky

    Datum: 12.05.2017 07:26
     

    Dotaz: Když kliknete na otvírání diskuze Kočičky, jak se vám otvírá? Mně téměř minutu. je plná, Majko, nechceš založit novou nebo jí mám založit?

    Kocourek je moc pěkný love smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.