pátek 19. dubna, 16:30 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54
 

První Kočičky jsou plné winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 5 z 21
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kočičky II

    Datum: 29.07.2023 22:32
     

    Kocour mi od včerejška pčiká, trochu v týdnu zmoknul a spal venku na tomto křesle chvilku spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky II

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 30.07.2023 09:28
     

    Kočka včera taky pěkně promokla. Nevím proč se neschovala do boudičky, jako koťata. Normálně tam je zalezlá.To nebude dobrý, je 14 dní po kastraci. Včera ta průtrž a vítr, všude byla voda, miskách, záchodku.... ještě je mám mít týden,ale to asi nedám, hlásí ochlazení a přehaňky.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 09.08.2023 13:38
     

    Víc jak týden byly kpťata i mamina v chatě. Chodily pěkně na záchodek a já je jezdila každý den krmit a topit v kamnech.

    V pondělí si je všechny i s maminkou dovezli i s maminkou. Tu si chtěl soused nechat, má tam kralíci a kačeny, tak tam musí jezdit krmit a kočce by dál také. Do chaty ji ale nepustí. Už vidím jak by byla u nás ve dřevniku ,v boudičce a krmila bych ji já. Zůstala i přes moji péči divoká, koťata byla bóží.

    Pokud by se jí v VIP útulku nelíbilo a smutnila, tak si ji vezmu zpět na svobodu s nejistou budoucností

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 15.08.2023 18:43
     
    received_6331835780203234.jpeg

    Dnes poslední investice do Terezky

    Chronický zánět ledvin, ještě ji nechám užít si léta a potom půjde spinkat.

    Nic na ni neni vidět, jí ,myje se, přede ,...jen to loužičkování. A trochu demence, má už svoje roky

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (15.08.2023 18:45)
     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 15.08.2023 23:52
     

    Kordulko, i když má své roky, jsou tohle nejhorší chvíle co člověk může se zvířaty prožít. sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 16.08.2023 19:01
     

    Na zahradě je zase už vetši odrostlé kotě. Připravim si rajčata a kus točeňaku, pro něco jsem odběhla a koukám kocour sedí na stole s buřtem v hubě

     
  • Autor: cancourek
    Status:

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.08.2023 09:04
     

    Kordul, doufám, žes mu ho nechala winking smiley na rajčatech si taky pošmáknul? grinning smiley

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.08.2023 09:08
     


    grinning smiley grinning smiley grinning smiley

    cancourek napsal(a):

    Kordul, doufám, žes mu ho nechala winking smiley na rajčatech si taky pošmáknul? grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.08.2023 09:53
     

    Byl na něj užasny pohled, zdrhnul i s buřtem v hubě

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 29.08.2023 12:09
     
    received_224953210546063.jpeg
    Další fotografie:

    Asi už konečně nechám uspat Terezku.

    Jí ,pije, myje se, ale je jak průtokáč, litame stále s hadrou. Dneska spadla z komody, přitom ji hlídané a má tam stoličku. Zplátky nevyleze.Nevypadá, že by se trápila, je hodně spavá, ale to je poslední dobou stále.

    Bylo by dobré,kdyby usnula vám spánku, v noci přijde za náma do postele, tedy zamňouka a musím ji vyzvednout.

    Je s náma 15 let, ještě jsem nabrala moč a zajdu na veterinu. Chyba, zase zaplatím a za 24 dní se to bude opakovat

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (29.08.2023 12:18)
     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kočičky II

    Datum: 29.08.2023 20:11
     

    Já to měla podobné se psem Matym, taky hodně pil, nestačily mu dávat vodu, potom hodně močil i pod sebe, nestíhala jsem prat polstry.

    Dnes by Maty měl 12let spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 29.08.2023 21:32
     

    Kordulko, to je vždycky strašný rozhodování. Stále si to pamatuju podle Žofky. Dvakrát byla veterinářka na cestě na uspání ale dokud jedla , prošla se venku i když jsme jí museli pomáhat, komunikovala s námi prostě to nešlo. Pak se to jednoho dne zlomilo, už se netěšila na jídlo a pak už to bylo jasné.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 30.08.2023 09:48
     

    Hm, dneska zase kulhá. Koupila jsem ji granule, co má ráda, jestě kapsičku

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 30.08.2023 09:58
     

    Hm, dneska zase kulhá. Koupila jsem ji granule, co má ráda, jestě kapsičky .

    Hlavně ji musím vyčesat, to nesnaší, ale mrtvou bych ji vyčesat nemohla. Je to děsný rozhodovaní, kam ji zakopat a tak.

     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 30.08.2023 10:53
     



    kordula napsal(a):

    Hm, dneska zase kulhá. Koupila jsem ji granule, co má ráda, jestě kapsičky .

    Hlavně ji musím vyčesat, to nesnaší, ale mrtvou bych ji vyčesat nemohla. Je to děsný rozhodovaní, kam ji zakopat a tak.

    Kordul,to je smutný,najdi ji místo na zahradě.My tam máme už 3.Kočičku a dva kocourky,tu čtvrtou jsme bohužel nikde nenašli.Ona někam zalezla a tam umřela.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.