středa 24. dubna, 22:33 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54
 

První Kočičky jsou plné winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 4 z 21
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.07.2023 23:24
     
    356665156_237905725672663_344683345971565581_n.jpg
    Další fotografie:

    Týna se dnes celý den někde toulala, až jsme si mysleli, jestli jsme ji někde omylem nezavřeli. Oběhli a zkontrolovali jsme sklípek, kotelnu a další jen občas otevírané místnosti, ale nikde nebyla. To mám potom vždycky obavy, aby zvědavě nevlezla do nějaké víkendové chalupy, tam by zůstala nejmíň týden. Přišla nakonec sama, čert ví, kde se potulovala. Většinou přes den spí a courá v noci.

    Zrzka se pracně dobývala na vodu do konve (v níž byla ne zrovna čerstvá voda na zalévání), několika nádobami, kde má čerstvou vodu, pohrdla.

     

    Skoro každé ráno mi kočky přinášejí dárek ve formě myši, včera jsem dostala dokonce myši dvě.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky II

     
     
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 04.07.2023 12:20
     

    Takto z konve pila naše Julinka,ač měla k dispozici čerstvou vodu.Dárek v podobě myší dostáváme taky a někdy si ji musíme v baráku chytit,protože nám ji donese i živou. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 12.07.2023 20:42
     
    received_192887903460421.jpeg

    Cancourku, je úžasný love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 14.07.2023 15:13
     
    img_20230714_135228.jpg
    Další fotografie:

    Kočka je po kastraci a byla v pohodě, než jsem přišla na blbý nápad ji pustit po chatě. Jak jsem se jí potom snažila chytit, bez rukavic, tak jsem se chytla do kytice růží, odřela si ruku o zeď a kočka po mě sekla. Kotě chycené jen jedno ,zbytek někde coural a přišly až dnes. Tak znova sehnat sklopec.

    Ještě jsem jim natáhla na střechu kousek igelitu, kdyby lilo

    Ta ruka vypadá mnohem lépe než na fotce grinning smiley to je jak když se vykope mrtvola

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (14.07.2023 15:21)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 15.07.2023 20:23
     
    img_20230715_183117.jpg
    Další fotografie:

    Nejde to otočit, prostě rodinka je ve volieře a a cirkus Humberto na ně nemá love smileypujdou do VIP hotelu k Tauberům

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.07.2023 13:12
     
    received_1971965186481439.jpeg

    Hlavně pohodlíčko

     
  • Autor: iriska
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.07.2023 13:50
     

    Kordul že si s nima nedáš pokoj, máš to zapotřebí? Koukej s tím mazat k doktoru ať něco nechytneš nono smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.07.2023 14:12
     
    img_20230717_122255.jpg
    Další fotografie:



    iriska napsal(a):

    Kordul že si s nima nedáš pokoj, máš to zapotřebí? Koukej s tím mazat k doktoru ať něco nechytneš nono smiley

    Už jsem byla, ale na to fotce to vypadalo hůř.

    A to jsem se ještě odřela o bednu. To je hold to staří. A jak beru Trombex, jsem samá modřina. A aby toho nebylo málo, utekl mě soused Mykešek a musela jsem tam přespat. Přišel asi 22:30 a byl pěkně vyděšený, chudinka

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.07.2023 15:58
     

    Kordulko, když máš tyhle aktivity s kočičími drápy, pořiď si apoň čistý líh a hned ránu důkladně promývej vodou, klidně s mýdlem a pak tím lihem.Nebudeš to pít, můžeš i denaturovaný.Ať se ti to zahojí.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.07.2023 20:51
     

    Na fotce to vypadá mnohem hůř, byla to shoda okolností, kytice růží, za ní bojovně naladěná kočka ,praštila jsem se do zdi ,přez klouby. Rukavice jsem měla samozřejmě venku. Vydrhla jsem to mýdlem a kysličníkem, koupu v řepíku. Když jdu s Terezou, tak bez rukavic ji nezvládnu. S touhle bude ještě práce. Koťata mimo té bílé ,taky jen v rukavici. Řvou na celé okolí, přitom jsme se už mazlili.Ale slivovici si tam vezmu,jeden nikdy neví.

    Jsou šikovné na záchodek se naučily hned i maminka.

    .

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.07.2023 21:46
     

    Slivovice určitě nic nezkazí.A opatrně, už jsme prostě nemotornější. eye rolling smiley

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 18.07.2023 00:26
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Slivovice určitě nic nezkazí.A opatrně, už jsme prostě nemotornější. eye rolling smiley

    Slivovice vnějšně i vnitřně winking smiley ... a opravdu opatrně, občas mám pocit, že jsem jako moje máma když jí bylo 80 ... asi stárnu rychleji či co angry smiley .

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 24.07.2023 17:25
     
    received_259461353535869.jpeg
    Další fotografie:

    Dnešni mazlení, naše Zoo

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (24.07.2023 20:23)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 28.07.2023 13:16
     
    received_674336444103295.jpeg
    Další fotografie:

    Tahle mouratá kočicka je takový mamiňák, ty půjdou asi spolu,ta s tím jedním puntikem ,tu si vezme Šarky kamarádka a ten puntíkatý kocourek odjede spolu s maminkou. Už jsou odčervená ,tak ještě je budu mít týden a odjedou

    Soused si chce nechat tu maminku kočku , říkám jí SISI, má nádherné zelené oči. Pohladit se nenechá ,byla by vypustěná na zahradu a tak nějak o ní i postaráno. Soused tam má zajíce, slepice, kačeny , hrdličky . I když musí každý den je jezdit krmit, vím jak to bylo v zimě se " sousedem Mikešem"jak se brodil ve sněhu .

    Jo a Čenda se vyvaluje na stole.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (28.07.2023 13:47)
     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kočičky II

    Datum: 28.07.2023 13:25
     
    20230728_132651.jpg
    Další fotografie:

    Odpolední siesta coffe smiley

    Bobeš spinning smiley sticking its tongue out

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil maguska (28.07.2023 14:06)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.