středa 24. dubna, 07:44 Svátek má Jiří
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54
 

První Kočičky jsou plné winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 21 z 21
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 26.03.2024 14:02
     

    Kordulko, ani to radši nebudu komentovat, aby se něco nepo.... love smiley

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky II

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 21.04.2024 20:14
     

    Čenda se zase dneska vyznamenal , nejdříve mě označkoval tašku a potom se šel mazlit do postele s dědou. Zničeho nic mu v hlaně přepne. a než se dědek stačil schovat pod peřinu, tak ho kocourek kousnul do ruky, a to parádně. Krve jak z prasete , i v posteli všude. Pokud se vrátila slinivka, tak je to kocourova konečná thumbs up

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 21.04.2024 20:25
     

    Kordulko, myslíš, že tohle provádí od slinivky, že je mu hůř? Nebo mu jen vyhrožuješ?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 21.04.2024 21:24
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, myslíš, že tohle provádí od slinivky, že je mu hůř? Nebo mu jen vyhrožuješ?

    Uvidíme, ale lečit ho už nebudu. Dneska značkovat jde co , byl divný.Ale do jídla se hrne.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 21.04.2024 23:08
     

    Tak třeba jaro a zapalujou se mu lýtka. Potvora, moh by mít kouska vděku.

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kočičky II

    Datum: 22.04.2024 00:00
     

    Bobeš dnes lítal po bytě a mňoukal v síňce, já jsem zrovna vařila , myslela jsem že ho zlobí Baddy/německý ovčák. Tak jsem Baddyho okřikla, můj muž mě okřiknul co blbnu, že pes leží na místě/na pelechu.

    To už kocour dlouho nedělal, běhal jak splašený

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 22.04.2024 08:08
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Tak třeba jaro a zapalujou se mu lýtka. Potvora, moh by mít kouska vděku.

    Má výčitky svědomí, celou noc spal se mnou ,zmetek.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 22.04.2024 21:13
     



    kordula napsal(a):

    Čenda se zase dneska vyznamenal , nejdříve mě označkoval tašku a potom se šel mazlit do postele s dědou. Zničeho nic mu v hlaně přepne. a než se dědek stačil schovat pod peřinu, tak ho kocourek kousnul do ruky, a to parádně. Krve jak z prasete , i v posteli všude. Pokud se vrátila slinivka, tak je to kocourova konečná thumbs up

    Kordul, co tu jsem, tak Čenda dělá kraviny. Jste už kolik let pokousaný, podrápaný, vochcaný všechno. To je prostě povaha (blbá). Obdivuji vaší trpělivost.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 22.04.2024 22:12
     



    tak63 napsal(a):



    kordula napsal(a):

    Čenda se zase dneska vyznamenal , nejdříve mě označkoval tašku a potom se šel mazlit do postele s dědou. Zničeho nic mu v hlaně přepne. a než se dědek stačil schovat pod peřinu, tak ho kocourek kousnul do ruky, a to parádně. Krve jak z prasete , i v posteli všude. Pokud se vrátila slinivka, tak je to kocourova konečná thumbs up

    Kordul, co tu jsem, tak Čenda dělá kraviny. Jste už kolik let pokousaný, podrápaný, vochcaný všechno. To je prostě povaha (blbá). Obdivuji vaší trpělivost.

    Prej ho mám darovat nějské staré paní, kde bude sam, co Tvoje tchynka, kocour je velice inteligentní, ale nesnese jiné kočky, lépe řečeno souseda 🥰

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 23.04.2024 14:46
     

    Kordulko, to bych Čendovi nemohl udělat. Ona učila celý život ve zvláštní škole, tak ta by ho srovnala ... grinning smiley

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.