čtvrtek 28. března, 22:02 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54
 

První Kočičky jsou plné winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 19 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 18.02.2024 10:55
     



    SPIKE napsal(a):

    Kordulko, podle toho, co tu o Čendovi píšeš, se nezdá, že by nějak extrémě trpěl. Možná tě ušetří rozhodování a pomalu odejde sám. Což by byla asi ta nejlepší možnost.

    Určitě netrpí💓, ale zítra má jít na operaci ,aby ho otevřeli, co mu vlastně je. To taky nebude zadarmo, navíc je to do Svitav, jeden den tam a druhý den pro něj.Doktorka si myslí, že má něco co neukázalo sono ani rentgen. Třeba bezoár

    No už zase je to venku 👎 a má hlad.

     

    Omlouvám se , komu téma Čenda leze na nervy

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (18.02.2024 11:37)
     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky II

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 19.02.2024 18:49
     

    Kocour je po operaci. Nikde nic ,jen na slinivce nejaké dvě zduřeniny. Ty by se časem při podávání léků ptoti zvracení ,mohly

    zmizet . Dědek ječel, že jsem se měla zeptat kolik to bude stát. To jsem nemohla, jelikož jsme se doveděla, že si doktorka myslí, že ho chci nechat uspat ,jako že si vymýšlím , ....jen dnes zvracel 3x , než jsem s ním jela. Jsem ráda, že " je se uzdraví "a prachy vzal čert.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 19.02.2024 21:29
     

    Kordul, nikomu s Čendou na nervy nelezeš. Všichni, co máme čičiny a pejsky víme, jaký to je, když ti mazlík marodí.

    O to horší, když nevíš důvod. Tak snad se dá Čenda dokupy. Proč už nebere něco proti tomu zvracení ?

    Ať je mu líp. love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 20.02.2024 09:07
     



    gabca napsal(a):

    Kordul, nikomu s Čendou na nervy nelezeš. Všichni, co máme čičiny a pejsky víme, jaký to je, když ti mazlík marodí.

    O to horší, když nevíš důvod. Tak snad se dá Čenda dokupy. Proč už nebere něco proti tomu zvracení ?

    Ať je mu líp. love smiley

    Dneska něco dostane proti zvracení .Asi jsem nepůsobila dost přesvědčivě ,myslela si asi , že si snad vymýšlím a chci ho nechat uspat. 20 tisíc a výsledek nejasný 😡.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 20.02.2024 12:12
     

    Twl, to je ale darda, na to, že "skoro" na nic nepřišla.... tongue sticking out smiley

    Ale kdybys to neudělala, furt bys myslela na to, že jsi měla....

     
  • Autor: maguska
    Status:

    Re: Kočičky II

    Datum: 20.02.2024 18:02
     
    20240220_095419.jpg
    Další fotografie:

    Bobeš měl dnes hrací den, Kordul přeji Čendovi ať to překoná, vím bojovala jsem tehda s Bobešem když mu bylo zle. Ta bezmocnost co mu dát aby mu bylo dobře a začal jíst. No to jsem i koukala jak se všemu poddal na vetře, to tam i koukali. Myslím na vás, mám 2 veterinární podušky co ostali tak by ti je i ráda dala na zkrmení. Bobeš začal tehdy jíst. Když manžel dovezl kapra od vody, při porcování mu to tak zavonělo, že otravoval mojeho aby mu něco pohodil, ten toho zežral, sláva bylo vyhráno spinning smiley sticking its tongue out

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 20.02.2024 20:16
     

    Probatorni laparotomie, pacient byl sledován........

    Pankreas je výrazně oteklý, zvětšený a červený - chronická

    pankreatitis.

    Lékařská zpráva podrobná a delší, než snad jsem měla já po operaci srdce. Měl to celé v PC a vysvětlil , kde co je. Kocour byl ve vyhřívanem boxu, všude čisto.

    Domů máme ATB, něco proti bolesti a zvraceni, zítra zavolat a za týden na kontrolu do Litomyšle.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 20.02.2024 20:42
     

    Kordulko, jak Čenda vypadá? Poznal tě?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 20.02.2024 21:05
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, jak Čenda vypadá? Poznal tě?

    Reagoval na zavolání, je v pohodě, budu s ním spát v pokojičku, ale zatím leží na skříni , ještě dostal infuzi ,asi aby byl klid.

    Doktor je frajer, mladý , pěkný, příjemný a u chodníku elektromobil a na baráku nabíječku. To jsem viděla poprvé.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 21.02.2024 08:27
     

    Holky, vím, že máte ta zvířátka jako členy rodiny a je těžké dělat nějaká zásadní rozhodnutí. Ale já jsem takový ten realistický člověk (můj bratr si myslí, že cynik), a někdy se obávám, že ti vetové tahají z lidí prachy.

    Kamarádka nechala operovat psa za 18 tisíc (nechtěla, chtěla ho dát uspat, dr ji přemluvil, že je to krásný pejsek a mladý)... umřel cestou v autě po té, co si ho po operaci na veterině vyzvedla.

    Sousedi nechali za 7 tisíc operovat yorkšíra, aby mu prodloužili život o měsíc... Já to nepovažuji opravdu za smysluplné, ale je to samo jen můj názor. Naopak si říkám, že jako člověk bych se modlila za tu šanci, že by mi mohli píchnout uspávací injekci, než abych se několik dalších dnů trápila... Omlouvám se, pokud to někomu zní krutě.

    Bývalý kdysi do našeho vlkodava investoval peněz, že by za to bylo auto... měl rakovinu kosti. Nechtěl to vzdát, pes kulhal, nebyl v pohodě, ale dr ho pořád přesvědčoval, že se to zvládne.. nezvládlo, ale pan doktor si asi tenkrát hodně polepšil na úkor našeho psa sad smiley.

    gabca napsal(a):

    Twl, to je ale darda, na to, že "skoro" na nic nepřišla.... tongue sticking out smiley

    Ale kdybys to neudělala, furt bys myslela na to, že jsi měla....

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 21.02.2024 09:07
     

    Anavi, zvířata mají možnoust eutanázie - naučili mne to naši veterináři, díky bohu za ně. Tady snad nejde ani o peníze (i když to je většinou darda), ale přijde mi to v některých případech spíš sobecké prodlužování utrpení zvířete.

    Tímhle nemyslím Kordulku, byla rozhodnuta. Přeji Čendovi spokojený a dlouhý život ještě love smiley .

    Naše Chipsy je dva roky (musím zaťukat) po operací těžkého zánětu dělohy - je v pohodě, teď slavila 11 let.

    Matka Kora, zakladatelka chovky, se dožila 9 let. Rakovina mléčných žláz - někdo by řekl, že sobecky jsme ji operovat nenechali - prognoza po operaci byla 1/2 roku. Bez operace tu byla vitální a plná života ještě rok a půl - potom to šlo ovšem fofrem.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 21.02.2024 09:27
     

    Je to vždycky obtížné rozhodování. Záleží na diagnoze. Samozřejmě i na tom, co člověk může zaplatit.

    Jsou tu pamětníci, když jsem se rozhodovala s ortopedicými operacemi Žofky. Bylo jí tenkrát devět a půl roku.Umřela ve čtrnácti na v zásadě už stařecké záležitosti. Po operacích jsem naštěstí nestála před rozhodnutím, že ji budu muset dát uspat, protože nemůže chodit ale jinak je zdravá. Vlastně dostala 4.5 roku kvalitního života navíc. To je ve srovnání s délkou života labradora hodně.

    Neléčila bych rakovinu a některé záhadné neurologické poruchy.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 21.02.2024 09:46
     

    Regi, jasně, pokud je diagnoza jasná a řeknou - odoperujeme to a to a pejsek bude zdravý, tak o.k. Ale taková ta jejich alchymie - zkusíme a uvidíme, ale vy to zaplatíte, to mi fakt nesedí a obávám se, že jen málo jich jedná na rovinu.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil Anavi (21.02.2024 14:36)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 21.02.2024 10:56
     

    Taky nesouhlasím s postupem , že se uvidí. Musí být jasná diagnoza. Reklamace když to nevyjde není možná a taky si myslím, že my do toho nevidíme, takže co naordinují si neodvážíme zpochybnit.

    Přeju Čendovi at´ to dá a je mu líp love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 21.02.2024 11:18
     
    img_20240221_103838.jpg

    Jak to napsat, měla jsem ho nechat uspat hned , jak naše doktorka prohmatáním poznala slinivku. Ale hlodal by ve mě červiček svědomí, co když se sekla, podcenila jsem ji, je fakt dobrá, jen by měla uklidit ten bordel v ordinaci, po skříních ,po zemi , kde je dřez jen tušíte. A začina být čim dál nechutně drahá a nevíte co vám davámicha to , jak čarodejnice, ale úspěšně.

    Ale Čenda je zase , jako by zdravý, vyskočí na stůl, spal na skříni eye rolling smiley a byl na WC a to asi neměl - snědl kapsičku Shelby?- tuňáka.

    Všechny léky jsem do něho nacpala a usnul mě na klíně.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.