čtvrtek 25. dubna, 19:04 Svátek má Marek
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54
 

První Kočičky jsou plné winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 18 z 21
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 13.02.2024 16:26
     



    Manca napsal(a):

    My měli útočnou kočku a když jsme ji nechali vykastrovat, vetka říkala, že měla nějaký problém v břiše. A jaká je prý mazlivá. Takže možná má Čenda dlouhodobě nějaký problém. Ale je taková polodivoká pořád, mění bydliště, jen občas přijde.

    Čenda je útočný celá léta, kouše, napadá ze zálohy . Když ho to popadne neví kdy přestat. Např oběhne postel a zaútoči z druhé strany.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky II

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 13.02.2024 17:04
     
    img_20240213_171246.jpg

    On byl vždycky takový zmetek , to jsem pokousaná ne poškrábaná.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (13.02.2024 17:13)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 14.02.2024 18:39
     
    img_20240214_183206.jpg
    Další fotografie:

    Čenda je jak politý živou vodou

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 14.02.2024 19:27
     

    Tak mu dej Whiskas, třeba mu to dělá dobře, když to nezvracel.. Já bych taky s uspáním váhala na jejím místě. Je to takový zvláštní celý. A dala mu ještě nějakou injekci nebo už vůbec nic?

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 14.02.2024 19:47
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Tak mu dej Whiskas, třeba mu to dělá dobře, když to nezvracel.. Já bych taky s uspáním váhala na jejím místě. Je to takový zvláštní celý. A dala mu ještě nějakou injekci nebo už vůbec nic?

    ......Regi už nic nedostal, asi si myslela že pojede na operaci dříve. Dneska byl jako pacient vzorný. Snědl granule a zatím OK. Kontrolují všechno s baterkou, zatím jsem zjistila, že musím vyluxovat eye rolling smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.02.2024 10:28
     
    img_20240212_201059.jpg

    Tak jsem to zakřikla, to mě bylo jasný, že se z toho jen tak nevyliže.

    Je zase na spešl granulích, a rybí filé. Už včara nic nežral, jen ty granule a ráno zvracel 2x. To jsem zvědavá na co tou operaci přijdou. Měla ho uspat, sice ho asi nic nebolí, ale....

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.02.2024 15:01
     

    Kordulko, kdyby člověk věděl, co je dobře a co zbytečné trápení, bylo by to rozhodování jednodušší. sad smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.02.2024 18:06
     
    img_20240217_175432.jpg

    Takhle spí celý den, sem tam sní pár granulí . Pít mu dávám stříkačkou, myslím , že málo pije.

     
  • Autor: tak63
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.02.2024 22:46
     



    SPIKE napsal(a):

    Kordulko, kdyby člověk věděl, co je dobře a co zbytečné trápení, bylo by to rozhodování jednodušší. sad smiley

    Kordulko, tohle rozhodování ti vůbec nezávidím. Udělal jsem ho u naší kokršpanělky Eny a do dnes to mám v hlavě. Tak se drž holka.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 17.02.2024 23:19
     

    Děkuji, já jsem už s tím byla vyrovnaná, ale doktorka řekla, že vlastně nevíme, co mu je ,snad slinivka a že jsme ještě nevyužili všechny možnosti. Mimochodem těch pár granulí co dneska snědl, prve vyblinkal.Tak vlastně pomalu umírá hladem.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 18.02.2024 09:00
     

    Kordulko, podle toho, co tu o Čendovi píšeš, se nezdá, že by nějak extrémě trpěl. Možná tě ušetří rozhodování a pomalu odejde sám. Což by byla asi ta nejlepší možnost.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 18.02.2024 10:55
     



    SPIKE napsal(a):

    Kordulko, podle toho, co tu o Čendovi píšeš, se nezdá, že by nějak extrémě trpěl. Možná tě ušetří rozhodování a pomalu odejde sám. Což by byla asi ta nejlepší možnost.

    Určitě netrpí💓, ale zítra má jít na operaci ,aby ho otevřeli, co mu vlastně je. To taky nebude zadarmo, navíc je to do Svitav, jeden den tam a druhý den pro něj.Doktorka si myslí, že má něco co neukázalo sono ani rentgen. Třeba bezoár

    No už zase je to venku 👎 a má hlad.

     

    Omlouvám se , komu téma Čenda leze na nervy

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (18.02.2024 11:37)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 19.02.2024 18:49
     

    Kocour je po operaci. Nikde nic ,jen na slinivce nejaké dvě zduřeniny. Ty by se časem při podávání léků ptoti zvracení ,mohly

    zmizet . Dědek ječel, že jsem se měla zeptat kolik to bude stát. To jsem nemohla, jelikož jsme se doveděla, že si doktorka myslí, že ho chci nechat uspat ,jako že si vymýšlím , ....jen dnes zvracel 3x , než jsem s ním jela. Jsem ráda, že " je se uzdraví "a prachy vzal čert.

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 19.02.2024 21:29
     

    Kordul, nikomu s Čendou na nervy nelezeš. Všichni, co máme čičiny a pejsky víme, jaký to je, když ti mazlík marodí.

    O to horší, když nevíš důvod. Tak snad se dá Čenda dokupy. Proč už nebere něco proti tomu zvracení ?

    Ať je mu líp. love smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 20.02.2024 09:07
     



    gabca napsal(a):

    Kordul, nikomu s Čendou na nervy nelezeš. Všichni, co máme čičiny a pejsky víme, jaký to je, když ti mazlík marodí.

    O to horší, když nevíš důvod. Tak snad se dá Čenda dokupy. Proč už nebere něco proti tomu zvracení ?

    Ať je mu líp. love smiley

    Dneska něco dostane proti zvracení .Asi jsem nepůsobila dost přesvědčivě ,myslela si asi , že si snad vymýšlím a chci ho nechat uspat. 20 tisíc a výsledek nejasný 😡.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.