pátek 19. dubna, 04:33 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54
 

První Kočičky jsou plné winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 16 z 21
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 05.02.2024 09:05
     

    Zkus to sono jak to půjde a vysaď mu ty probiotika třeba na dva dny. Zkus mu to file, malou trošku a granule, když si vezme. A/t opravdu sní jen to, co sám chce.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky II

     
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 05.02.2024 09:20
     
    img_20240205_143137.jpg

    Jí jen granule od veterinářky , mají je v miskách všechny kočky , aby nesnědl něco co nemá . Ráno 2x granule a už 2x blinkal. V poledne snědl filé ,jak poradila Regi thumbs downa šel spát.👍 REGI děkuji zatím OK love smiley.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (05.02.2024 14:42)
     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 09.02.2024 12:26
     
    img_20240209_104734.jpg

    Čenda už nechce ani vařené filé , ani kuřecí. Ještě tak ,stříkačkou, mimo leků do něho dostanu tuto kapsičku .mimo toho že nežere není na něm není vidět.

     

    Vzal si omylem asi 5 granulí , které hned vyzvracel sad smiley. Je to jak když umírá člen rodiny

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 09.02.2024 13:21
     

    Achjo, Kordul, je to těžký....myslím na tebe.

    Jak marodí kočky, je to pro mě stejně stresující, jako když marodily děti. Asi to tak máme všechny.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 09.02.2024 14:23
     



    gabca napsal(a):

    Achjo, Kordul, je to těžký....myslím na tebe.

    Jak marodí kočky, je to pro mě stejně stresující, jako když marodily děti. Asi to tak máme všechny.

    Gábi děkuji, ...vypadá v pohodě, nic na něm není vidět.

    Jednou mě psala Drahuš, že to tak mají, aby jsme se jich nezbavili, tak nemoc maskují.

    Nevím, ale kamarádce kočka brečela bolestí. Čenda líta od jednoho k druhému, kde se co šustne tam je, kontrola celého bytu jak normálně. Myje se, když někdo zazvoni ,je první i dveří. Teď se prošel dědovi po klávesnici a vrátil se mě na klín.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 09.02.2024 14:53
     

    Kordulko, když jsou hodně nemocný, tak kočky zalezou někam, kam obyčejně ani moc nechodí. Nechtějí, aby je někdo moc pozoroval. Čenda je záhada. Granule ho z nějakýho důvodu dráždí ke zvracení. Zkus ještě syrový, přemražený, libový maso. Drobně nakrájet. Ne kuřecí.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 09.02.2024 15:21
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, když jsou hodně nemocný, tak kočky zalezou někam, kam obyčejně ani moc nechodí. Nechtějí, aby je někdo moc pozoroval. Čenda je záhada. Granule ho z nějakýho důvodu dráždí ke zvracení. Zkus ještě syrový, přemražený, libový maso. Drobně nakrájet. Ne kuřecí.

    Zkusím vepřové, ale maso nikdy nejedl....byl zvyklý jen na granule a sťávičku z kapsičky. Miluje dětské piškoty, ty teď nejí, ale olizal by mě pomazánkové z rohlíku. Co by mi udělal jogurt?

    REGI❤️, dala jsem mu libové z krkovičky ,dostal tak jako na lžičku, vtchovatou, jemně nakrájené maso!

    Zatím bez následku.👍 ...

    Už tomu vůbec nerozumím.

    Omlouvám se všem, koho s kocourem otravuju. nono smiley

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (09.02.2024 19:21)
     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 09.02.2024 19:30
     

    Tak paráda. Snad už to maso vydrží v žaludku a Čenda se chytne.

    Teoreticky by mu jogurt neměl vadit. Nedávej tučnej. A uvidíš. Pokud nemá nějak výrazně napadenou slinivku a játra, to máš prověřený, nevadí v zásadě mírně mastné.Tak se zatím držte masa, pokud bude vyhovovat. Bude z něj krvelačná šelma. grinning smiley

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 09.02.2024 20:39
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Tak paráda. Snad už to maso vydrží v žaludku a Čenda se chytne.

    Teoreticky by mu jogurt neměl vadit. Nedávej tučnej. A uvidíš. Pokud nemá nějak výrazně napadenou slinivku a játra, to máš prověřený, nevadí v zásadě mírně mastné.Tak se zatím držte masa, pokud bude vyhovovat. Bude z něj krvelačná šelma. grinning smiley

    Regi, předčasně se neraduji, ale už jsem musela mávat " rákoskou" , nejdříve napadl souseda a potom Kevina, nějak najednou mu otrnulo.

    Fakt zajímavé.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 10.02.2024 11:10
     

    Kordul, doufám, že už to vydrží a bude potřeba jen výstraha rákoskou. grinning smiley Myslím si, že se tak nějak chytá a cítí se líp. A tak musí utužit pořádek a hierarchii, která byla než onemocněl.Počítám, když se zadaří, že ti vbrzku něco označkuje. eye rolling smiley

    Že žere něco, co nikdy nežral to nějak souvisí s tím, co ho postihlo. Ale protože pořádně nikdo neví co to bylo, tak to těžko vysvětlit. Zdá se, že prostě teď granule ne. A pokud nemá potíže, tak zatím může zcela klidně přežívat na mase. Hlavně mu ho přemraž.Jednou jsem se ptala veterináře jak je to s tím masem. Vysvětloval mi, že šelmy v přírodě v zásadě žerou jen maso. Ono se to pak nějak časem vyvrbí.

     
  • Autor: babkaela
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 10.02.2024 11:32
     

    Kordulko, Čendovi držím pěsti love smiley thumbs down flower smiley .

    Regino, samo, šelmy žerou jen maso, těžko jim kdo k tomu uvaří těstoviny či zeleninu nebo dá granule. A přemražené u těhletěch domácích mazlíčků - jasně, už nemají takovou imunitu jako ty venkovní šelmy. A s kuřecím je docela problém, kdysi psala Missi, že jí zemřela fenka po kuřecím syrovém - strejda jeden můj skončil na 14 dní v nemocnici po nedostatečně tepelném upraveném kuřecím mase, nějaká otrava či co.

    Naše kkočky venkovany teď preferují vlastními silami ulovené ptáky ... mrchy jedny. Plné misky mají stále.

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 10.02.2024 11:50
     
    424922056_366772629452638_775463288902785581_n.jpg

    Kordulko, držím Čendovi pěstičky. Má asi dobrý kořínek.

     

    Bojím se o naši stařenku, už jí bude 18, ale zatím je ok. Je teď klidná, hodně spí, docela i dost jí, ale je hubená, už jí to asi tak dobře netráví. Je mazlivá. Jen si sednu nebo lehnu, už je u mě a tulí se. Teď jsem byli na dvě noci pryč a asi se bojí, že zase odjedeme. Když jsem vyjížděla autem, viděla jsem ji, že je na dvorku, ale nezahlídla jsem, kam zmizela. Raději jsem zastavila, abych se podívala - ležela v koleji, kudy vyjíždím. Snad mi chtěla zabránit odjet a raději se chystala spáchat sebevraždu.

    Dřív utekla stranou, jen jsem nastartovala motor.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 10.02.2024 11:56
     

    Eli, průmyslové kuřecí bych syrové ani přemražené nedala nikdy. Ono je vylepšené všechno ale kuřata je kapitola sama pro sebe.

    Spike, to je úctyhodný věk. Možná hůř slyší a vidí. Třeba už jí to ani tak rychle nemyslí. Je třeba být s takovými stařešinami opatrný.Na fotce láska veliká. smiling smiley thumbs down

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 10.02.2024 18:34
     

    Věrko, to je dojemný... love smiley

     
  • Autor: SPIKE
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 10.02.2024 18:59
     
    426270200_364779226318645_2952243881028303942_n.jpg

    Gabčo, ona je děsně mazlivá. Přitulí se, položí hlavu.

    To Týna občas taky přijde, chce drbat, ale je pořád ve střehu. Při každém zvuku se natáhne, aby vidělal, co to bylo. Úplně cítím, jak má napjaté svaly, aby mohla okamžitě vystartovat. Hlavičku si takhle oddaně nepoloží. Ta číhá snad i ve spánku.

     

    Tohle byl výjimečný okamžik kdy ke mně přišly obě. Zrzka na svém místě až na mém krku, Týna níž, aby se náhodou nedotýkaly. Myslím, že |Týna přišla spíš ze žárlivosti, že se věnuji zrovna Zrzce.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.