čtvrtek 28. března, 12:55 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54
 

První Kočičky jsou plné winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 15 z 21
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 01.02.2024 23:50
     

    Kordulko, třeba to po těch jedenácti dnech byla dietní chyba, je to krátký čas. Krmit je stejně je rozumný nápad. Uhlídat se nedá.Držím mu palce.

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky II

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 02.02.2024 08:47
     

    Držím pěsti, ať je líp.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 02.02.2024 13:47
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, třeba to po těch jedenácti dnech byla dietní chyba, je to krátký čas. Krmit je stejně je rozumný nápad. Uhlídat se nedá.Držím mu palce.

    Měly všechny stejné granule, už těch 14 dní, to bych neuhlídala. Dneska vypadá sice dobře, ale nežere, ostatní tyto nové spešl granule žerou, to by se jeden z kocoura posral.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 02.02.2024 13:54
     

    Granule jsou mi jasný, že měli stejný ale asi ne i ty kapsičky a další a on zřejmě něco sežral co neměl. Zkusila bych mu někde stranou ty speciální kapsičky nebo co to dostal, je to většinou drahý a zdravé kočky bych teď nechala jen na granulích anebo to jejich ale pod dohledem a odstranit. Asi mu ty spešl granule nechutnají.Ale nedá se nic dělat. Když se z toho vyhrabe, tak dieta bude skoro napořád. Slinivka se málokdy úplně srovná.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 02.02.2024 19:04
     
    img_20240201_144636.jpg



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Granule jsou mi jasný, že měli stejný ale asi ne i ty kapsičky a další a on zřejmě něco sežral co neměl. Zkusila bych mu někde stranou ty speciální kapsičky nebo co to dostal, je to většinou drahý a zdravé kočky bych teď nechala jen na granulích anebo to jejich ale pod dohledem a odstranit. Asi mu ty spešl granule nechutnají.Ale nedá se nic dělat. Když se z toho vyhrabe, tak dieta bude skoro napořád. Slinivka se málokdy úplně srovná.

    Ne Regi, kapsičky ,co není Tereza nekupuji. Neměl nic jiného než ostatní kočky. Jediný kdo jí maso je soused. Oni měli poslední dobou snad rok N&D kance. Doktorka říkala, že je dost tučný a že mu to asi udělalo to. Jenže dříve jsem chodila pro granule k ní ,i pro kance. Teď mě dala spešl na ledviny a slinivku 14 dní ok , až zase ve středu a včera, nic jiného nikde nebylo.To bylo šilený snědl to a za dvě minuty, došel do chodby a už ta zelená kaše byla venku to se opakovalo 12 -14x. Jo ve středu jsem dávala všem

    tohle polívku, nebo co to bylo,prý mu to udělá dobře. Jelikož to samozřejmě nechtěl ,tak to stříkačkou dostávaly všichni stálo to 180,- přece to nevyleju , asi ho to dorazilo

    Ty spešl na slinivku jsou ve všech miskách ,jen Čendovi nechutnají, ale to má smůlu. Ale dostal paštičku "kohouta" a tu jedl.

    Ale my asi budeme žrát suchý brambory grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 02.02.2024 20:01
     

    Kordulko, měl by mít kapsičky nebo paštičky na slinivku. Netučný to je drahý. Lepší a asi levnější by bylo kdyby žral třeba uvařený krůtí prsa. A kapsička kohout je taky slinivková?

    Já mám teď dietu seštudovanou. eye rolling smiley S naší mladou je těžký pořízení. Pupíka má jako dítě a nedá si říct. Tam to není otázka peněz vůbec. Ale pes zřejmě taky nesnáší příliš mastný.Míval jednu značku granulí, ta vyhovovala.To přestali vozit a dala se jiná. Já ho měla měsíc už s těmi novými granulemi ale nemyslím si jako Klára, že sebedražší granule jsou vrchol štěstí. Takže po našem zvyku měl půlku dávky vařený maso s mrkví a rýží nebo těstovinami.Pak si ho převzali. A zřejmě, to mi samozřejmě nepřiznají, přestali s pravidelně podávanou vařenou stravou , jen někdy a pes začal mít průjmy. slinivku má v pořádku podle testů ale dostal granule s velmi nízkým obsahem tuku po dobu léčení. Pak se mělo vysadit. A přejít na normální stravu. Dopadlo to tak, protože mě se nkdo neptal, že granule vysadila naráz když ty medicinální skončily. A přesně o víkendu začal mít pes průjem. Granule bez tuku nebyly. takže nakonec muselo dojít na moje slova a vyléčeno suchým masem s rozvařenou rýží. Teď bude postupně přecházet na jiný granule ale musí se postupně.Do toho,on je takový vitální žravý zvíře, tak sežral lojovou kouli co shodily sýkorky.Jenže kočky a dieta je větší problém. Kočky nebývají takžravé.

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil ''.phorum_html_encode('regina.mocova@gmail.com').'' (02.02.2024 20:05)
     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.02.2024 10:52
     

    kordul, to je mi líto že má Čenda problém. nejhorší je, když dieta nechutná, tak co potom. Moje Megi mi leze s jídlem na nervy, je hubená a taky paličatá, když se zabejčí, nejedla by i dva dny. Jednou chce granule suché, jednou namočené a nebo nic. Kapsičky a konzervy by neměla-vyšší cholesterol- tak je radši hlady a já na nervy. Kdyby nebyla hubená, je mi to fuk. Koupila jsem ji kapky na chut´ k jídlu, ale nic moc.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.02.2024 11:30
     

    Pinko, jsou i nějaký kapsičky a konzervy s nízkým obsahem tuku. Kdyby jí to chutnalo, přidala bych jí do toho ještě něco. Chce to vyzkoušet. Skoro na každé zvíře se najde nějaká finta. A u psů spíš než u koček.

     
  • Autor: Pinka
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.02.2024 12:21
     

    regi dík, poptám se.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.02.2024 14:18
     

    Regi ," kohouta " mě dala doktorka, tak asi ano.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.02.2024 15:21
     

    Tak je to aspon něco,co do sebe dostane.Granule nevím jestli ho hlad dožene.Co zkusit do kohouta přimíchat trošku granulí. Ale fakt jen malinko zpočátku a třeba je rozdrtit, aby to tak necítil.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.02.2024 16:10
     
    img_20240203_153221.jpg



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Tak je to aspon něco,co do sebe dostane.Granule nevím jestli ho hlad dožene.Co zkusit do kohouta přimíchat trošku granulí. Ale fakt jen malinko zpočátku a třeba je rozdrtit, aby to tak necítil.

    Už přišel za mnou, ale stále to není on.. Měla jsem ho nechat uspat hned toho 8.1.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.02.2024 17:20
     
    img_20240203_153221.jpg



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Tak je to aspon něco,co do sebe dostane.Granule nevím jestli ho hlad dožene.Co zkusit do kohouta přimíchat trošku granulí. Ale fakt jen malinko zpočátku a třeba je rozdrtit, aby to tak necítil.

    Už přišel za mnou, ale stále to není on.. Měla jsem ho nechat uspat hned toho 8.1.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.02.2024 18:21
     

    Kordulko, počkej na sono. Dieta u slinivky je na dlouhou dobu. Pokud se zánět nebo stav slinivky výrazně nezhoršil, tak s největší pravděpodobností něco sežral anebo to udělalo to mlékom, cos mu dávala injekcí.Uvidíme.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.02.2024 21:06
     
    img_20240203_222816.jpg
    Další fotografie:



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, počkej na sono. Dieta u slinivky je na dlouhou dobu. Pokud se zánět nebo stav slinivky výrazně nezhoršil, tak s největší pravděpodobností něco sežral anebo to udělalo to mlékom, cos mu dávala injekcí.Uvidíme.

    Regi myslíš tohle, to mě dala naše vetka , to bylo už na slinivku a ledviny. Potom začal znova zvracet. Předtim už jedl , dědka kousnul, byl to zase ON. Už byl 10 dní OK. Nesežral nic ,co by neměl, mimo spešl granulí ,jedl dětské piškoty, ty ale teďka nechce.

    Nemám doma kapsičky, nic, maso nejí. Ty nové granule taky nejí, dnes večer ani toho kohouta a to dostavá jen tak na lžičku. Mimo spešl granulí užíva to na obr. č. 2.

    Je to asi blbost, ale on jak jezdil se mnou na chatu, to bylo asi naposled v říjnu, tak potom divně mnoukal, spíš pískal. Jestli tam něco nesežral. Jinak se choval normálně, celý byt pod kontrolou,k ránu nás budil, když byly misky pazdné.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (03.02.2024 22:34)
     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.