pátek 19. dubna, 09:20 Svátek má Rostislav
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54
 

První Kočičky jsou plné winking smiley



Starší odpovědi byly automaticky odmazány
 

Komentáře a názory

 
    Aktuální stránka: 11 z 21
  • Autor: bosk
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.01.2024 09:25
     



    regina.mocova@gmail.com napsal(a):

    Kordulko, hezky ti rok začíná. thumbs down

    Bosk, reakce to může být. Až půjdete příště, zeptej se na to doktora. Třeba by šlo vyzkoušet jinou vakcinu.

    Regi,ale ona už byla očkovaná 4x a dvakrát to bylo dobrý.Tak uvidíme .

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičky II

     
     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.01.2024 09:30
     

    Regi, pěkné povlečení. winking smiley thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.01.2024 09:32
     
    received_1329411501107300.jpeg
    Další fotografie:

    Pan mě zadobuje fotečkama, kotě je akorát do dlaně, jsme zvedavá jak dopadnou na veterině.

    Na záchodek ten drobeček umí.

     
  • Autor: Anavi
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.01.2024 09:33
     

    Ty seš dokonalá kočičí máma.. máš to v sobě asi i za mě. winking smiley grinning smiley To, co mně vzali, tobě přidali. thumbs down thumbs down thumbs down

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.01.2024 10:20
     
    414746237_1422298478699972_5463904276908599071_n.jpg
    Další fotografie:

    Kordulo mě ženské jako ty děsí, neustále se bojím aby někdo nechtěl zachraňovat moje svobodné kočky. Kolikrát když přijdou z venku vypadají uboze, zmáčené špinavé. Jediné v co doufám, že nedůvěřují cizím lidem a nedaly by se chytit. Domů i ven mají neomezený přístup a dělají si jen to co samy chtějí, ale setkávám se s dámami které tenhle přístup ke kočkám odsuzují. Ne tady místní, ale turistky.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.01.2024 13:11
     
    received_904376604347954.jpeg



    jaja99 napsal(a):

    Kordulo mě ženské jako ty děsí, neustále se bojím aby někdo nechtěl zachraňovat moje svobodné kočky. Kolikrát když přijdou z venku vypadají uboze, zmáčené špinavé. Jediné v co doufám, že nedůvěřují cizím lidem a nedaly by se chytit. Domů i ven mají neomezený přístup a dělají si jen to co samy chtějí, ale setkávám se s dámami které tenhle přístup ke kočkám odsuzují. Ne tady místní, ale turistky.

    Nesbiram kdejakou kočku. Tohle kotě našla paní někde v poli , ptala se po vesnici a vždy davám na FB a hledám majitele, v tomto případě i na stránky obecního úřadu, nikdo se nepřihlasil. A navíc tomu kotěti jsou tak 2 měsíce, mělo by být doma u maminky. Pokud se neumí někdo postarat o takového drobečka nepatří mu .

    Šárky kamarádka našla na zahradě mokré , hladové kotě , má zánět v očích, asi ho někdo vyhodil hned na Štědrý den, tak veterina,lečení...

     
    Upraveno 1 krát. Naposledy upravil kordula (03.01.2024 13:17)
     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.01.2024 17:09
     

    No některé sbírají bez hledání majitele.

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 03.01.2024 17:33
     
    received_1329411501107300.jpeg



    jaja99 napsal(a):

    No některé sbírají bez hledání majitele.

    Tak to já ne, ono se do toho zase tak nehrnu. Ale když se to tak nějak sejde s vyjde to, mám radost.

    Je to holčička, má blechy, svrab v uších a váha 0,95.....zachráněna za pět minut dvanáct love smiley

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil kordula (03.01.2024 19:18)
     
  • Autor: kaaj
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 04.01.2024 15:06
     
    416118305_280256895047026_2436120732329795300_n.jpg

    čí to jsou čiči ??

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 04.01.2024 15:21
     



    kaaj napsal(a):

    čí to jsou čiči ??

    To bude večeře sad smiley

     
  • Autor: gabca
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 04.01.2024 17:09
     
    img_20240104_135312.jpg

    To je nějaká kravina.🤪

    Naše kočičí komando.😁

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 04.01.2024 18:51
     



    jaja99 napsal(a):

    No některé sbírají bez hledání majitele.

    Jajo, s něčím takovým jsem se třeba tady pomalu nesetkala. Každý spíš odvrací zrak.

    Kordul, doufám, že se novoročním objevům bude dobře dařit.

    Gabco, zrzek je velikostí pomalu dohnal. Vypadá moc dobře. thumbs down flower smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 04.01.2024 19:16
     
    falebka.jpg
    Další fotografie:

    Regi když já mám tu mou skorosiamku a bojím se o ni, aby ji někdo nechtěl zachraňovat. Naštěstí je ostrá a možná by záchranářka zaplatila krví. Už jí holčičce bude letos v dubnu šest.

     
  • Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 04.01.2024 20:02
     

    Jajo, nevím jaké máš sousedy a po čem touží. Ale u nás na chalupě je mezi různě přicházejícími, polotoulavými kočkami spousta siam mixů i chlupáčů . Dokonce tam chodí jeden čistokrevný siamský kocour, snad má i papíry. Je už strašně starej. To je takovej zvláštní případ. Patří sousedům obvedle, ti by se k němu i hlásili ale je to prostě povahou tulák. Před drahnými lety pamatuju, že jsem ho měla za ztracenýho, měl i obojek, seděl u nás, tak jsem pátrala, až jsem se dopátrala.U takovýho zvířete bych nevěřila, že se naučí přežívat a že to bude i chtít. Musím konstatovat, že si ho za celý roky nikdo nikam neodvezl. To je dědkův oblíbenec. Jednu chvíli nepřišel víc než 14 dnů. Už jsme ho tak nějak duševně pohřbili, nakonec by na to měl i věk.Pak se objevil.

    A řekla bych, že většina těch záchranářů má ke kočkám vztah a dá se odhadnout, jestli je zvíře jen momentálně urousaný a mokrý anebo je tam zanedbání a špatná výživa dlouhodobější. A na to ta tvoje láska určitě nevypadá. thumbs down

     
  • Autor: kordula
    Status: expert

    Re: Kočičky II

    Datum: 07.01.2024 13:43
     
    fb_img_1704624699913.jpg

    Čenda je nemocný, zkoušim všechno možné , pár granulek a dvouhodinová i delší pauza,

    zvrací, někdy hned, nestrávené granule, jindy hněda kaše. Umřel by hlady😪

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.