středa 11. prosince, 23:23 Svátek má Dana
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 5
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54

První Kočičky jsou plné winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 166 z 185
  • Autor: kordula

Re: Kočičky II

Datum: 29.03.2019 18:19

p1080966.jpg
    Další fotografie:

... koukala jsem , jestli to není ta sousedova ztracená a není to ona sad smiley

• Autor: Reklama

• Autor: cancourek

Datum: 30.03.2019 08:29

dscn4945.jpg

Týna si taky umí udělat pohodlí winking smiley co na tom, že v kuchyni, takže bacha, kam kdo šlape grinning smiley grinning smiley grinning smiley

• Autor: skrblice

Datum: 30.03.2019 15:18

no a my jsme už bez Pepina.... Honza ho včera ráno našel přejetého na silnici, asi 100m od baráku sad smiley ..... to byl NEJ kocourek, jakého jsem kdy poznala....umazlenějšího a odvážnějšího jsem fakt nikdy nezažila.... choval se jako pes, láskou by člověka ulízal k smrti... bobek, moc se nedožil... ani rok neměl.... my nemůžeme mít kočku, životnost koček kolem naší cesty je maximálně 1-2 roky...a to jsem chtěla maiňáka....

• Autor: bosk

Datum: 30.03.2019 17:24

Skrbli,to je škoda,takový mladý kocourek sad smiley.Maiňáka bys musela mít jenom doma.

• Autor: drahus

Datum: 30.03.2019 18:38

Skrbli, pouštět ven kočku už mě přešlo. Akorát Hollie se mnou smí na zahradu, protože je jenom se mnou a poslechne, když jdeme domů a pohybuje se jen k jezírku, krbu a dál dozadu ví, že nesmí. Denny to nerespektuje, tak ven jen na postroji a uvázaný na pět, šest metrů, což ho uráží, tak se ani nehne

• Autor: kordula

Datum: 30.03.2019 19:07

Soni, to je mě líto sad smiley

Datum: 31.03.2019 08:05

Skrbli sad smiley sad smiley sad smiley sad smiley kurňa, proč tu nemáme plačícího smajlíka angry smiley

Zásadně nevypouštím kočky z baráku nono smiley bydlíme na hlavní a už jsme o dvě přišli. Teď ty naše tři potvory už jsou naučené, že smí maximálně na terasu a ani o krok dál.

• Status: expert

Datum: 31.03.2019 08:14

Skrblice, sad smiley. Tohle je daň za svobodu. Bohužel některá místa jsou vyloženě nebezpečná.Tam je snad lepší si ani kočku nepořizovat.

Datum: 31.03.2019 08:51

Kdybys chtěla maiňáka a pouštěla jsi ho ven a přežil, nemáš šanci mu udržet srst . Mladí svého pouštěli a i přes to, že se na jeho vyčesávání podílela celá rodina, včetně dospívajících dětí, tak stále vypadal, jak bezdomovec. A to ho česali minimálně dvakrát denně. Jak bys to zvládala, při svém vytížení? To nemyslím ve zlém, jen si představím, jak by tě mrzelo, kdybys to nestíhala. Oni vlezou všude a všechno se v jejich srsti zachytí.

Povahu, tu mají skvělou, jsou to takoví obří dobráci a spíš psi, než kočky. To jsem na Leonkovi milovala a také podle jakýchsi statistik (na které jsem přišla až po jeho smrti), až 80% jich trpí na HCM, což je nelečitelná nemoc srdce (jako dobrmani)

To je jen taková útěcha. Zeptej se Maci - mají dva a také kvůli silnici jsou jen doma

• Status: expert

Datum: 31.03.2019 08:56

Drahus, údržbu si neumím představit. Stačí mackové, kteří chodí do zahrady. A to mají v zásadě krátkou srst, jen takovou trochu hustší. Může mě klepnout, když vyčesaní vyrazí ven a začnou se honit a hrát si v záhonech. A to je vedle trávník.

Datum: 31.03.2019 09:38

10397154_669508073171629_973185449951047828_o.jpg
    Další fotografie:

Leonkovi ani nestačila srst dorůst do správné délky, jak mladý umřel na HCM a také jsme s manželem vyčesávali na střídačku stále

Datum: 31.03.2019 09:44

Leonek byl PAN KOCOUR thumbs down thumbs down thumbs down Drahuš, vzpomínáš, jak jsme mu vybírali jméno? No, škoda ho, kluka sad smiley

Datum: 31.03.2019 10:21

Jasně, že ano. Byl zlatíčko, žádný pošuk love smiley love smiley love smiley

• Autor: gabca

Datum: 09.04.2019 18:55

dsc00077 (5).jpg
    Další fotografie:

Soni, to mě mrzí sad smiley . My taky nemůžeme mít kočku venku, dlouho by se nedožila. Bydlíme přímo u hlavní.

Ale Albikovi to zas tak moc nevadí, pozoruje cvrkot venku ze škrabadla. winking smiley S Megie už je to hoší, jak je venku hezky, tak to vycítí a hned se plete u dveří, a když chci jít na zahradu, proplete se mi mezi nohama a je venku. Albika, když tam vezmu a jak něco šustne, hned běží domů. Se bojí a jsem za to ráda.

• Autor: Frantisek

Datum: 11.04.2019 21:36

img_5020.jpg
    Další fotografie:

Filípek labužník

Podobné příspěvky
Diskuze: Půjčky, úvěry a hypotéky život s dělenou stravou - vá.. Květiny v truhlících a nádob..

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 43

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i

Autor: HelaB - 17.10.2011 13:47
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 11360

Pokračování diskuze - první je přecpaná, asi máme moc truhlíků .   předchozí diskuze končí stranou 658. http://www.week.cz/kvetiny-v-truhlic

Autor: Missi - 13.06.2014 08:58
Rubrika: Balkonové květiny - Komentářů: 4155
Galerie: Neronek dnes slaví Veselé Vánoce Ty jsi má, levandulová....
  Neronek dnes slaví
Autor: drahus - 28.08.2018 14:16
Rubrika: Psi - Komentářů: 16
Veselé Vánoce
Autor: drahus - 23.12.2018 19:01
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 5
Ty jsi má, levandulová....
Autor: SPIKE - 08.07.2019 23:06
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 4
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.