úterý 4. října, 16:33 Svátek má František
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54

První Kočičky jsou plné winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: tak63

Re: Kočičky II

Datum: 19.09.2021 23:15

babkaela napsal(a):

Kaaj, věřím ... ale pořiď si raději pokojovou kočku ... vlastní zkušenost, zkušenost mého švagra a spousty dalších, kočky jsou léčitelky ... teď jsem proti TAKovi, nejsem pokojové kočky nese.ou do záhonů ...

Našich, momentálně 5 psích holek, zabere daleko víc času než ... 8 koček venovanek + 4 koťata (jedno je úúúúúúúúúúúúúžasné, čokoládová siamka - než ho zadáví naše veteránka Chipsi - blbky matky, nevím čí je, starají se dvě kočky, ho naušily chodit do psího výběhu, asi se ho chtějí zbavit) .

TAKu, Týna je náááááááááááááádherná love smiley flower smiley .

Elo děkuji, ona je strašně vděčná a oddaná, poslušná. Chodili jsme na cvičák a pak jsem jí učil sám. Na cvičáku jsem jí hodil aport a ona popošla 2m a vykadila se smiling smiley . Toto plemeno není na aportování. Cvičák mě naučil, jak se chovat k psovi a jak pokračovat. Týna není náš první pes.

Jde u nohy, když proti jde člověk, nebo cyklista a dneska šla poslušně u nohy i když byla 1m od ní slepice thumbs down. To jsem jí hodně pochválil, protože tohle plemeno má v povaze dávit a usmrtit domácí zvířata.

Máme vnoučka a toho by chtěla furt olizovat. Je z něj úplně hotová. Ale stačí 5 minut, zvykne si a už chodí pouze v dohledu a hlídá ho.

• Autor: Reklama

• Autor: kordula

Datum: 20.09.2021 06:50

242488558_4051860644942222_6730938255045078156_n.jpg

hlídač č. 5

• Autor: Anavi

Datum: 20.09.2021 09:01

Týna je love smiley love smiley love smiley love smiley... jenže my jsme pořád pryč, už několikrát jsme zhodnotili, že pes by u nás byl chudák. sad smiley

Datum: 21.09.2021 21:12

soused.jpg

soused

• Status: expert

Datum: 22.09.2021 08:40

Kordulko, thumbs down . Jen oči mu svítí. Ten je určitě nejšťastnější z tvých koček, když jsi ho po letech kamarádění přinesla ze zahrady.

Datum: 22.09.2021 08:47

regina.mocova@gmail.com napsal(a):

Kordulko, thumbs down . Jen oči mu svítí. Ten je určitě nejšťastnější z tvých koček, když jsi ho po letech kamarádění přinesla ze zahrady.

......na zahradu vozím poslední dobou jen ČENDU. Připravím přepravku on do ní napochoduje a jedem. Soused má asi strach , že ho nechám na zahradě, tak je neviditelný.

• Status: expert

Datum: 22.09.2021 08:50

Ani se mu nedivím, užil si tam dost. Kevin taky neměl nejšťastnější začátky takže moc po pobytu mimo netouží. Zdá se, že Čenda si nepamatuje. Je to jak s dětma. Při stejný výchově - občas nevýchově grinning smiley a každej je jinej.

• Autor: kaaj

Datum: 22.09.2021 09:02

sice to není o kočkách - ale dívám se občas na videa s opicemi , co je matky odvrhly a starají se o ně od narození lidi . většinou mladé asiatky. je zajímavé , jak se tyto opičky chovají . dávají jim plenky, dostávají mléko v lahvičkách . a některé trucují jak malé dětijejich člověčí máma na ně namíří prst a ony se musí uklidnit . jinak jdou do kouta a tam trucují . nebo dostanou cumlík a zklidní se. ti větší už se leccos naučily- tak třeba donesou talíře , židličky , sedí a čekají na jídlo .jsou vodumilní - tak je koupají . v přírodě je matky prostě hodí do vody- a plav -

takže asi i kočky si navyknou na lepší prostředí .

Datum: 27.09.2021 10:39

243171532_4075855772542709_2137012173216902438_n.jpg

velnes,....Čenda se sousedem

• Autor: cancourek
    Status:

Datum: 27.09.2021 10:52

To jsou zlatíčka love smiley love smiley love smiley

• Autor: bosk

Datum: 27.09.2021 12:49

thumbs downHoví si na vyšívaným ubrusu.

• Autor: tak63

Datum: 28.09.2021 20:27

Na stůl? eye popping smiley To néé. kššc!

spinning smiley sticking its tongue out

• Autor: gabca

Datum: 28.09.2021 21:19

243347475_638789947526224_3752677389437918045_n.jpg

Na stůl u nás nesmí ( i když netvrdím, že tam nelezou, když je nevidím grinning smiley ) , ale místo na gauči mám obsazené furt. grinning smiley

• Autor: babkaela

Datum: 28.09.2021 21:50

Jsem ráda, že mám kočky venkovanky .. asi jsem nesnášenlivá baba, ale kočku na stole bych taknějak nedala (i když momentálně máme 7 dospělých a 4 koťata), mám ráda všechna zvířata, ale taky mám ráda "svůj prostor" ... taky si jim do jejich pelíšků nejdu lehnout ...

Podobné příspěvky
Diskuze: život s dělenou stravou - vá.. Psyllium vláknina Květiny v truhlících a nádob..

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i

Autor: HelaB - 17.10.2011 13:47
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 202

Zdravím vás všechny.... nedávno jsem viděla na netu reklamy a různé ohlasy na vlákninu Psyllium- sypanou (ne tablety),a tak jsem se rozhodla dnes j

Autor: Danysek - 02.01.2013 23:45
Rubrika: Zdraví a krása - Komentářů: 13

Pokračování diskuze - první je přecpaná, asi máme moc truhlíků .   předchozí diskuze končí stranou 658. http://www.week.cz/kvetiny-v-truhlic

Autor: Missi - 13.06.2014 08:58
Rubrika: Balkonové květiny - Komentářů: 304
Galerie: Veselé Vánoce PF 2019 Ty jsi má, levandulová....
  Veselé Vánoce
Autor: drahus - 23.12.2018 19:01
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 5
PF 2019
Autor: drahus - 31.12.2018 20:36
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 10
Ty jsi má, levandulová....
Autor: SPIKE - 08.07.2019 23:06
Rubrika: Příroda a květena - Komentářů: 4
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.