pátek 1. července, 23:57 Svátek má Jaroslava
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 05:54

První Kočičky jsou plné winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: kordula

Re: Kočičky II

Datum: 05.06.2021 07:42

193968692_221003499616660_5345871077223211985_n.jpg

páteční odpoledne se sousedem

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 05.06.2021 10:42

Kordulko, nebojí se, když večer odjíždíš, že tam zůstane? Předpokládám, že už je u tebe definitivně doma.

Datum: 05.06.2021 11:00

regina.mocova@gmail.com napsal(a):

Kordulko, nebojí se, když večer odjíždíš, že tam zůstane? Předpokládám, že už je u tebe definitivně doma.

Regi, ten si mě hlída a já bych bez něho neodjela.

• Autor: kaaj

Datum: 05.06.2021 13:53

dnes jak mladí dělali na zahradě, tak v kůlně v bývalém kotci od králíků najednou zelené oči . zeťák se vylekal . nemohli kocoura vyhnat ven . nevíme , jak se tam dostal . confused smiley

• Autor: SPIKE

Datum: 30.06.2021 20:15

204926608_10217074579610856_6621744782019204492_n.jpg
    Další fotografie:

Naše číči mají opravdu těžký život. grinning smiley

Když jdeme ven, tak jsou najednou kamarádky a společně nám kráčejí v patách. Už 2x jsme se vraceli, abychom je zavřeli doma, jinak by s námi šli asi dost daleko a těžko říct, jestli by potom trefily zpět. Ono stačí dát jim kapsičku, aby se na chvíli zabavily jejich oblíbenou činností, a my zatím musíme nenápadně zmizet.

Datum: 03.07.2021 11:33

Něco je se sousedem, prakticky stále spí, / na stole v krabici /. Mám tady vnuka, kocoura vyčesává, a najednou koukám, kocour má úplně holá místa na hřbetě. .....co to zase znamená

• Autor: Bonzo
    Status:

Datum: 03.07.2021 13:19

Doporučuji se poradit s vetem (činnost štítné žlázy).

• Autor: SPIKE

Datum: 11.07.2021 17:21

K nám začala chodit nějaká černá kočka. Hlavně nenápadně přiběhl k miskám a rychle je vyprázdnila. Klidně vleze až do bytu, když jsme misky dali víc dovnitř. Poznáme, když se krmí ona, protože děsně rachotí s miskou a nahlas chroupe granule, jak se snaží to sežrat co nejrychleji. Hlad je holt silný impuls.

Není nikoho z našich sousedů, jejichž číči znám. A před pár dny se bohužel vysvětlilo, proč je kočka tak hladová - z dřevníku, který mají sousedi u našeho plotu, vykoukla koťátka. Budeme to muset se sousedy nějak řešit, nebo tu za chvíli bude celá kolonie toulavých koček. Ale oni to budou nejspíš potomci sousedovic nekastrovaného koucoura, tak ať se otec stará. grinning smiley

A to už jsme si říkali, že kočku asi adoptujeme, když se jí tu líbí a evidentně ji nikdo nepostrádá. (Mám tušení, komu asi patří - ta paní má koček víc a nikdy si jich nehleděla, teď je vážně nemocná, takže se jim nevěnuje vůbec.) thumbs up

Datum: 11.07.2021 17:50

To mě něco připomíná grinning smiley

SPIKE napsal(a):

K nám začala chodit nějaká černá kočka. Hlavně nenápadně přiběhl k miskám a rychle je vyprázdnila. Klidně vleze až do bytu, když jsme misky dali víc dovnitř. Poznáme, když se krmí ona, protože děsně rachotí s miskou a nahlas chroupe granule, jak se snaží to sežrat co nejrychleji. Hlad je holt silný impuls.

Není nikoho z našich sousedů, jejichž číči znám. A před pár dny se bohužel vysvětlilo, proč je kočka tak hladová - z dřevníku, který mají sousedi u našeho plotu, vykoukla koťátka. Budeme to muset se sousedy nějak řešit, nebo tu za chvíli bude celá kolonie toulavých koček. Ale oni to budou nejspíš potomci sousedovic nekastrovaného koucoura, tak ať se otec stará. grinning smiley

A to už jsme si říkali, že kočku asi adoptujeme, když se jí tu líbí a evidentně ji nikdo nepostrádá. (Mám tušení, komu asi patří - ta paní má koček víc a nikdy si jich nehleděla, teď je vážně nemocná, takže se jim nevěnuje vůbec.)

Datum: 11.07.2021 19:10

216049918_3848244201970535_4865316649256979566_n.jpg

odpoledne se sousedem

• Autor: tak63

Datum: 26.07.2021 19:47

Ještě jsem do kočiček nepřispěl, tak aspoň nějakou troškou do mlýna jak se říká, že.

Může jít o obrázek 1 person , cat a text that says 'Sháním presné takovou kočku! So'

• Autor: gabca

Datum: 26.07.2021 19:54

Taku, jedině obě. grinning smiley

Datum: 26.07.2021 21:10

Další fotografie:

Já přsně takovou mám:-)

Datum: 27.07.2021 05:25

Taku, grinning smiley.

Jajo, jednička nemá chybu. grinning smiley Jak na dálnici.

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? život s dělenou stravou - vá.. DĚLENÁ STRAVA L. KOŘÍNKOVÉ 9

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 08:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 199

Toto je místo, kde je prostor pro všechny dělenky, které jsou ochotné akceptovat lidskou jinakost a chtějí si poklábosit nejen o dělené stravě, ale i

Autor: HelaB - 17.10.2011 11:47
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 202

Toto je pokračování ,,osmičky" a doufám, že se tu zase sejdeme v plném počtu a každá nová dělenka je předem vítána  PRUNED

Autor: Issis - 06.10.2014 09:23
Rubrika: Dělená strava - Komentářů: 112
Galerie: Neronek dnes slaví Vše jen dobré v novém roce!!! Pryč se zimou!
  Neronek dnes slaví
Autor: drahus - 28.08.2018 12:16
Rubrika: Psi - Komentářů: 16
Vše jen dobré v novém roce!!!
Autor: Pinka - 01.01.2019 11:27
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 7
Pryč se zimou!
Autor: drahus - 29.03.2019 16:41
Rubrika: Zahrada - Komentářů: 6
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.