čtvrtek 17. srpna, 23:31 Svátek má Petra
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 07:54

První Kočičky jsou plné winking smiley

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 27
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

Re: Kočičky II

Datum: 12.05.2017 08:29

Drahuš, jak to u vás vypadá?

• Autor: Reklama

• Autor: kordula

Datum: 12.05.2017 08:43

prostě je tady hodně kočičáků a to je dobře winking smiley

• Autor: drahus

Datum: 12.05.2017 10:09

Majka napsal(a):

Drahuš, jak to u vás vypadá?

Majko, maliličko lepší. bojím se, abych to nezakřikla. Ráno jsem jela koupit nějaké konzervičky, za čtyři jsem nechala dvě stovky a ten hajzl zase nechtěl angry smiley až když jsem mu začala nadávat, tak to sežral. Zmetek jeden! Ne, že by neměl chuť k jídlu. Žral by to, co má Hollie, ale své nechce. Jedna, ta největší konzerva (400g) stála 75 korun. Já bych pro nás tak drahou mít nemohla a ten potvorák ohrnuje rypák!

Tři jsem koupila malé (200g, á 50,- Kč) každou jinou. Teď se děsím, že jsem ze Zoohitu objednala, že to nebude chtít. sad smiley Kdyby nebyl takový chrt, tak bych ho nechala vyhládnout, ale za tohoto stavu se mi nechce. Paní mi dala nějaký vzorek granulek bez lepku a teda nadšení taky žádný. Prý jsou ty granulky moc velké a musí kousat. eye popping smiley angry smiley

Jsem si je pěkně zmlsala thumbs up

Upraveno 1 krát. Naposledy upravil drahus (12.05.2017 10:10)

www.majkaj.webg..

Datum: 12.05.2017 14:46

Drahuš, úplně to vidím. Kočky jsou mlsné potvory, ale holt musíš vydržet, je to pro jeho dobro. U nás se kolem Luliných hoven točí domácnost už hodně dlouho winking smiley

Datum: 12.05.2017 14:52

Milostivě hajzlík dožral mističku, ale nic moc hovínka.

a to, abych toho neměla málo na starosti, Sorbon někde sežral něco povalujícího se od kuřete a včera večer se mu udělaly zase na zadním patře puchýře, které ihned praskly a má to tam bolavé. to už mě popravdě chytil amok a řvala jsem a nadávala, jak jatá.

Dostal prášek na alergii a dnes už to jde. Ještě, že se to v hubě dobře hojí. Jen doufám, že to nemá i v jícnu a žaludku confused smiley

Datum: 12.05.2017 15:45

p5081333.jpg

naše kočka jsou prakticka jen na granulích, Tereza má spešl a jestě víc spešl a ledviny, a kocouři , krůtičku, jehně , králíčka....sem tam Whiskas a Courmet, jednou to žerou a podruhé ne, maso jenom někdy Kevin, dobré masové konzervy jim nechutnají.....ještě, že zbytky mám kam dávat winking smiley

tahle kočina si mě vyhlídla a cpe se mě do baráku, je velice mazlivá, sousedé ji zatím telerují, neb si myslí, že je to náš Čenda

Datum: 12.05.2017 16:43

Majka napsal(a):

Drahuš, úplně to vidím. Kočky jsou mlsné potvory, ale holt musíš vydržet, je to pro jeho dobro. U nás se kolem Luliných hoven točí domácnost už hodně dlouho winking smiley

Majčí, u vás je to opak, viď? Zácpa, že sad smiley obojí stojí zaprd sad smiley

Datum: 12.05.2017 16:46

kordula napsal(a):

naše kočka jsou prakticka jen na granulích, Tereza má spešl a jestě víc spešl a ledviny, a kocouři , krůtičku, jehně , králíčka....sem tam Whiskas a Courmet, jednou to žerou a podruhé ne, maso jenom někdy Kevin, dobré masové konzervy jim nechutnají.....ještě, že zbytky mám kam dávat winking smiley

Kordul, když naše kočky byly od mala na syrovém kuřecím u chovatelky. Sice tam prý údajně měly granule, ale asi je nežraly. Kuře doteď nemají rády (bodejť, když ho měly pořád) ale mají rády mokrou stravu. Až teď, poslední dobou začaly trochu žrát granule, což považuji za velký posun thumbs down

www.majkaj.webg..

Datum: 12.05.2017 23:09

drahus napsal(a):

Majka napsal(a):

Majčí, u vás je to opak, viď? Zácpa, že sad smiley obojí stojí zaprd sad smiley

Drahuš, u nás to je několikrát denně a pokaždé jiná konzistence. V podstatě se může zácpa maskovat jako průjem.

Datum: 13.05.2017 07:13

Ráno zmetek zase ohrnul nos nad předraženou konzervou, vydržela jsem... Z trucu šel žrát granule a před chvílí už žral i tu konzervu. winking smiley Hodinu teď po ránu řádili, jak černá ruka. Hovínko mělo tvar hovínka grinning smiley Teď se uvelebil na odpočívadle na radiátoru a jde prochrápat den love smiley

Datum: 13.05.2017 07:32

opatrně a potichu hurá winking smiley thumbs down

www.majkaj.webg..

Datum: 13.05.2017 09:41

Uf love smiley

• Status: expert

Datum: 13.05.2017 10:52

Drahus, tak ať to vydrží.Držím palce.

Datum: 13.05.2017 15:37

p5131444.jpg
    Další fotografie:

přečkaly tam i déšť winking smiley

Podobné příspěvky
Diskuze: Jak jste objevili Week? Půjčky, úvěry a hypotéky  

Abychom si udělali představu, kdo odkud přichází :), tak navrhuji tuhle malou anketu - kdo vás sem poprvé nasměroval. Mě jedna z vás, livingářek, ale

Autor: Anavi - 26.02.2007 09:09
Rubrika: Internet a PC - Komentářů: 543

Zajímaly by mě Vaše zkušenosti, když vidím v televizi ty spousty reklam ( jak lehce, levně a radostně nám bankovní domy půjčí hned a na cokoliv) bere

Autor: jaja99 - 14.11.2007 20:47
Rubrika: Co se jinam nehodí - Komentářů: 31

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

Doporučujeme: Nutriforum.cz - Diskuzní fórum pro každého, komu záleží na tom, co jí.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.