sobota 28. ledna, 11:16 Svátek má Otýlie
Není fotka
Vyhledávání

Co se kde šustne

Zajímavé foto

Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..

Autor: drahus
Status: expert
Výsledné hodnocení: 1
Klikni pro filtrování

Kočičky II

Datum: 12.05.2017 05:54

První Kočičky jsou plné winking smiley

Starší odpovědi byly automaticky odmazány

Komentáře a názory

Aktuální stránka: 1 z 21
  • Autor: bosk

Re: Kočičky II

Datum: 10.11.2021 15:11

Emilko,držím palce,ať to s kočičkou dopadne dobře.

• Autor: Reklama

• Status: expert

Datum: 10.11.2021 21:13

Emilko, ať to číča zvládne. Zrovna tak Kevin. please smiley

• Autor: SPIKE

Datum: 13.11.2021 22:16

248417677_10217727966505120_7848986279297674805_n.jpg
    Další fotografie:

Týna se z malého miminka, kterým byla před rokem, vykrmila do pořádné velikosti. Teď jí před zimou krásně houstne srst a taky hromadí sádlo, aby jí nebyla zima.

• Autor: kordula

Datum: 14.11.2021 08:49

Týna je fešanda

• Autor: Pinka

Datum: 14.11.2021 09:19

krásná kočenda, tygři se mi líbí love smiley

Datum: 14.11.2021 09:24

img_20210707_141310.jpg
    Další fotografie:

Taky mám "tygra"

Datum: 14.11.2021 09:29

no nádhera thumbs down, to jsou krasavice

• Autor: maguska
    Status:

Datum: 14.11.2021 17:11

20211114_104607.jpg

Bobeš odpočívá po blbnutí tedy po hře / běhání za třásňěmi.

Snímek focen mobilem.

Upraveno 2 krát. Naposledy upravil maguska (14.11.2021 17:14)

Datum: 15.11.2021 10:04

Bobeš je taky krásnej tygr, na těch packách dokonalej winking smiley

Datum: 15.11.2021 12:57

img_20201111_210233.jpg
    Další fotografie:

Já na ty moratý nejsem u nás je to všechno černobílé, cistě bílé a siamka:-). takhle nějak a podobně grinning smiley. Al nikdy nespí spolu, vždycky každý sám, a venku se asi dost rvou s cizími, poslední dobou řeším šrám za šrámem. Siamky se bojí všechny venkovky ve vsi já ji neviděla rvát se, ale už je po problémech s cizími kočkami na naší zahradě Faleb je vyřešila. Ta nikdy šrámy nemá kočky se jí asi bojí a nebo se rvát umí.

Datum: 15.11.2021 17:43

Jájo,já jsem zase nebyla na černobílý a nakonec jsem měla 3.Kočku a dva kocoury.Byli to miláčci,ty tvý kočičky mi je hodně připomínají.

Datum: 15.11.2021 18:03

To jsou moje dětičky tyhle 4 vyrostly v košíku u mě v posteli, maminku mají siamku Faleb otec neznámý dárce spermatu:-), tušíme, že je to kocour ve vsi přezdívaný po svém pánovi:-). Alimenty nám byly odmítnuty smoking smiley. Miluju když má kočka růžový čumáček. Pak mám jeste starého Bonifáce ten je bílo moratě flekatý a Čupakabru ta je modrooká bílá a Vrnělku která se namíchla a rok a půl žije někde ve vsi netuším u koho ta je stejná jako Bonifácek. Nedávno jsem ji viděla, má se dobře přiběhla ke mě na půl metru, ale ona vždycky byla plachá a moc se nemazlila, takže zase odběhla. Chápu ji u mě je koček 7 a třeba je někde jediná.

• Autor: kordula

Datum: 15.11.2021 18:32

Jajo to jsou fešandy.

Čenda mourovatý, ale moc pěkně, želvovinová Peršanka, dvě černý thumbs down a momentálně vypelichaný Kevin.Nikdy jsem neměla zrzečka

• Autor: babkaela

Datum: 15.11.2021 20:24

Buď ráda, zrzouni jsou drzouni, vysírači, superego .... Drahuška by se mnou nesouhlasila, ale opravdu ... měli jsme 3 kocoury zrzky, jeden větší mazlík love smiley než druhý, ale ... jak nebylo "po jejich", prostě, co uznali a vhodné pro jejich dobro ... nas.áno přesně v mých nášlapech (kudy chodím ke psům a ke králíkům, do skleníku), poch.ána nasrpená tráca pro králíky, s vyzívavým pohledem se vy.ral 1 m ode mne když jsem pro králíky srpila trávu .. ten poslední, debil, po dvou měsících se objevil doma, nažral se k prasknutí, poškrábal mne na ksichtě (krmila jsem králíky a nevěnovala jsem mu dostatek pozornosti) .... ráno byl tuhej a studenej ... nas.at na kočky .... krmím je, vymýšlím jim pestrou stravu (momentálně máme 6 dospělejch a dvě koťata ... o jedno jsem si málem dnes rozbila hubu - zašlápnout nebo upadnout, potmě, dilema - a kocour mne opět pochcal) - na koťata ani ruku vzztáhnout nemohu (ktom ťafky) - v so si byl Tonytátův kolega pro cdvě koťata - já jen sekundovala spinning smiley sticking its tongue out - Tonda, táta, kolega - všichnni vypadali jak při odchytu dravé zvěře ... dobře jim tak

Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace

Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu

Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.

RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    

(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda

Tento server používá software Phorum.