čtvrtek 28. března, 13:51 Svátek má Soňa
Profil
Není fotka
Vyhledávání
 
Co se kde šustne
 
Zajímavé foto


Navigace: Kočky
hodnocení: 5.00
Diskutujte! Máte doma kočku, pejska a nebo jiného mazlíčka? Jistě s ním máte spoustu radostí, ale i starostí..
 
 
 
 
Autor: Majka
Status: moderátor
www.majkaj.webg..
Klikni pro filtrování

Kočičí toalety

Datum: 13.02.2009 11:12
 

Někdo se ptal, jestli existuje i automatická kočičí toaleta, takže tady je důkaz, že ano

[www.litter-robot.com]

 

Komentáře a názory

 
    Stránky: předchozí12345 | další
    Aktuální stránka: 4 z 5
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 21.10.2016 16:21
     

    Drahuš, teď tam dole čtu:

    Upozornění: V současné době výrobce změnil detail výrobku Litter Champ - místo magnetického upevnění lopatky na stelivo začal vyrábět provedení, u kterého se lopatka zavěsí na háček. V přechodném období bude výrobek na skladě v obou variantách. Dodávanou variantu si není možné zvolit.


    Chápete někdo, proč???

     
  • Autor: Reklama

    Re: Kočičí toalety

     
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 21.10.2016 16:38
     

    Oni to mají u spousty zboží, že si nemůžeš vybrat. Třeba i u hraček pro kočky - nevíš, jestli ti přijde beruška nebo jiný brouk grinning smiley Majko, nám přišel na háček, který se asi po týdnu ulomil. Neodlepil, ale ulomil grinning smiley Takže mám háček na zdi, kde jsou lopatky dvě, protože ta, co je ke koši má menší díry a je vhodná na jemnější stelivo, ale když jsme ještě měli hrubé stelivo, spoustu jsem ho vyhodila právě proto, že lopatkou nepropadlo. Teď, co máme obojí, používáme lopatky obě. Tak stará je asi třicet let stará a je to vlastně jen mřížka ve tvaru lopatky, ale je taková měkká. Ta u koše je pevná a já jí mám raději. Manžel zase preferuje tu starou grinning smiley Ale s košem jsem moc spokojená. Ty pytle jsou drahé. Já tenkrát chytla akci, že byly o něco levnější, tak jsem si koupila do zásoby, ale už brzy asi budu muset objednat další

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 21.10.2016 17:21
     

    Mě spíš zaráží, proč mění místo magnetu háček, Magnet musí být pohodlnější, než se trefovat. Kolik těch patlíků v tom balení vlastně je?

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 21.10.2016 17:32
     
    b400.jpg

    Majko, je to nekonečný rukáv nebo, jak bych to popsala. Prostě to navlíkneš dovnitř, konec popotáhneš, uděláš uzel a hotovo. Já pak na tom vrchním konci uzel nedělám, ale mám zahradnický drátek, tím to stáhnu těsně nad náloží a na boku dveří koše je skrytý nůž, kterým to ufikneš, dáš pryč, povytáhneš rukáv, uděláš uzel a tak dál. Na obrázku s tím vyloženě plýtvají smiling smiley

    Nevím, co nahrazují čím, ale mám dojem, že si na ten magnet stěžovali, že asi lopatka sjížděla nebo byl slabý a odpadala? Nevím.

     
    Upraveno 2 krát. Naposledy upravil drahus (21.10.2016 17:42)
     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 21.10.2016 17:41
     

    Jednou jsem zapomněla kvůli popelnicím a kdyby nebyl koš totálně plný, vydržel by do druhého vývozu (máme týdenní), ale naše kočky čůrají, jak o závod, takže i když mám teď super stelivo, stejně koš nemá dostatečnou kapacitu. A fakt nesmrdí. Vrchní víko má těsnění, pak je tam ještě klapka. Když se mi tam rozsype trochu steliva, pečlivě vyčistím hygienickým ubrouskem, aby těsnění doléhalo. Je bezvadný, že klapka má i uzávírací kolečko, když s ním otočiš, klapka se nesklápí dovnitř a ty můžeš pohodlně celý vršek koše pod hlavním víkem omýt, aniž bys "nasávala" smrádek z vnitřku

     
  • Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 21.10.2016 18:35
     

    Koukám jak blázen, kam došla WC technika u koček. Nedík i mackové chodí ven. Tak jsem skutečně ochuzena o překotný vývoj.

     
  • Autor: Kaja91
    Status: nováček

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 12.12.2016 20:36
     

    Automatku máme, a jsme spokojeni. Přesně je to tahle - Za mě rozhodně automatka catgenie. Naše kočena si na ní rychle zvykla.

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 12.12.2016 20:54
     

    To bychom se museli přestěhovat, aby se takové monstrum vlezlo na záchod.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 13.12.2016 09:57
     

    Majko, není to tak velké, jako na fotce (přebrala jsem jí na netu) My máme čůránkový koš za dveřma z boku. Je vyšší, to ano, ale to mi nevadí. Přesně tam pásne.

    To víš, německej koš a německej, 100 let starej barák - voni s tím totiž počítali při stavbě grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 13.12.2016 09:59
     

    Drahuš, já myslela tu automatickou toaletu. A to jsem zjistila, že místo steliva do toho musíš pro změnu kupvoat nějakou strááášně levnou chemii.

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 13.12.2016 10:25
     

    Jo aha, to by se nám také nevešlo. Máme náš záchůdek úzký.

    Pro mne by bylo nejlepší, kdybych je naučila na náš WC. Tu sadu na učení mám, ale co nemám, je trpělivost stydlin smiley

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 13.12.2016 10:28
     

    Teď jsem otevřela několik stránek s tím automatem a koukám, že mají cenu někde schovanou. to musí být pálka, když ta chemie je za osm stovek. Se po*rali, ne? angry smiley

     
  • Autor: Majka
    Status: moderátor
    www.majkaj.webg..

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 13.12.2016 12:37
     

    Ten hajzlík stojí kolem 12 tisíc.

    My už měli čurání nacvičené perfektně, ale kvůli kadění jsme to museli vzdát. Ale i po dvou nebo třech letech občas přistihnu Lulu, že se rozmýšlí, jeslti má vylízt na záchod na čurání. Škoda, že to pak nedokončí..

     
  • Autor: drahus
    Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 13.12.2016 13:21
     

    Mně by to moc vyhovovalo, kdyby chodili na WC, protože musíme dávat bacha, aby se do té místnosti zavíralo (kočky mají ve dveřích lítačky), ač je tam zima, jak v Rusku, protože kdyby se tam po velké potřebě dostal Neron, byl by v sedmém nebi grinning smiley

    No, ale zase bych ušetřila za kočkolit, co? grinning smiley grinning smiley grinning smiley

     
  • Status: expert

    Re: Kočičí toalety

    Datum: 13.12.2016 13:29
     

    Teda, jak vás čtu, můžu být vlastně ráda, že mackové chodí velmi spolehlivě ven. Ale náklady zase doženou svou snídaní s rybou.Jinak jsem ale jak v Jiříkově vidění, co všechno existuje. Jsem jak z roku raz dva. Šplhadlo bylo také zaneseno zpět a bude asi definitivně demontováno. Po prvním výskoku na skříň, kde byli krajně nežádoucí, stálo jak opuštěný strašák v poli. A mackové kousíček od něj spali ve svorném obětí na stole. Poprvé po prvním přestěhování si tam aspoň jednou obrousili drápky, pak už ani to ne. Zkrátka, je to marný.

     
Upozornění
Bohužel, do tohoto fóra mohou přispívat pouze přihlášení návštěvníci. přihlášení

Nejste registrovaní?
zaregistrujte se! Nezabere vám to víc jak 20 sekund a získáte množství výhod! registrace
 
 
 
Zajímavé foto
Zajímavé diskuze
Barbra a Daniel

adoptivní děti WEEKu
 
 
 
Příspěvky v diskuzi vyjadřují názory jednotlivých diskutujících. Redakce serveru nemůže ovlivnit jejich obsah.
Provoz diskuze se řídí Pravidly zasílání příspěvků na serveru Week.cz.



RSS vše - RSS vše - Diskuze - RSS - Kočky (Diskuze)

Přidej na Seznam    
 
(c) 2006-14 Week.cz | Kontakt - Podmínky užívání - Nápověda
 
Tento server používá software Phorum.